Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
http://allegro.pl/implast-bolder-sd-2011-ecoline-torba-spiwor-15-gr-i1492904988.html
Kolor STONE
kurreeeeeeewsko drogi, ale mi sie on podoba


a jak macie możliwość to zobaczcie go jeszcze na żywo bo mi się bardzo podobał do momentu kiedy go nie dostałam w ręce

A co nie spodobał Ci się?ja widzialam i mi sie podoba 😁


może dlatego że miałam dwa obok siebie implasta i jedo i wole ten drugi ale to rzecz gustu każdy patrzy na coś innego. ja przez 5 misiecy stawiałam na implast a tu na koniec mi sie odmieniło 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
http://allegro.pl/implast-bolder-sd-2011-ecoline-torba-spiwor-15-gr-i1492904988.html
Kolor STONE
kurreeeeeeewsko drogi, ale mi sie on podoba


a jak macie możliwość to zobaczcie go jeszcze na żywo bo mi się bardzo podobał do momentu kiedy go nie dostałam w ręce

A co nie spodobał Ci się?ja widzialam i mi sie podoba 😁


może dlatego że miałam dwa obok siebie implasta i jedo i wole ten drugi ale to rzecz gustu każdy patrzy na coś innego. ja przez 5 misiecy stawiałam na implast a tu na koniec mi sie odmieniło 🤪

a jaki Ty masz pokarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o żesz kur.... faktycznie Wiola u nas zima
siedziałam sobie błogo, roletki spuszczone, ale jak napisałaś to stwierdziłam ze ruszę dupsko i zobaczę, ja cie kręcę 🤪 🤪 dzeci jutro z tego bałwana ulepią
a juz tak fajnie było, takie słoneczko świeciło na początku tygodnia 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):


Ewelina, powiem ci szczerze, że trochę mi czasami przykro czytać jak sugerujesz lenistwo, brak ruchu itd.. bo nawet nie wiesz jak bardzo moja dupa chciałby się ruszyć, tylko sił brak a ryzykowac porodem na ulicy nie będę 🤢



i zastanawiam się jak dużą łazienkę ma brechti, że już 3 dzień z rzędu fugi odnawia 😁 😁


Ad.1
też mi się ostatnio przykro zrobiło jak Ewelina napisała coś o całodziennym siedzeniu przed kompem i ruszaniu tyłka z domu, dalej komentować nie będę bo i po co 🙂 było minęło ale zarejestrowałam to teraz się odnoszę

Ad. 2 Z tego co mówiła Ania to brzuchem haczy o ściany i kibelek mały, tym bardziej zastanawia mnie z czego te nowe fugi są 😮 😁

Kasia a już dobrze się czujesz? Wszystko ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
Olaaa, możesz mi napisać jak się te kropelki na kolki nazywają? te z Niemiec? bo chyba je nabędę skoro takie dobre są 🙂

matko już chyba piąty raz będzie pisać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Olaaa, możesz mi napisać jak się te kropelki na kolki nazywają? te z Niemiec? bo chyba je nabędę skoro takie dobre są 🙂

😁 😁 😁 😁 😁

nie wiem który to już raz piszę SAB SIMPLEX - rozumiem, że Tobie też mam zamówić?

Czy jeszcze któraś reflektuje prócz Wioli i Klaudii? Się pytam po raz ostatni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):


Ewelina, powiem ci szczerze, że trochę mi czasami przykro czytać jak sugerujesz lenistwo, brak ruchu itd.. bo nawet nie wiesz jak bardzo moja dupa chciałby się ruszyć, tylko sił brak a ryzykowac porodem na ulicy nie będę 🤢




i zastanawiam się jak dużą łazienkę ma brechti, że już 3 dzień z rzędu fugi odnawia 😁 😁


Ad.1
też mi się ostatnio przykro zrobiło jak Ewelina napisała coś o całodziennym siedzeniu przed kompem i ruszaniu tyłka z domu, dalej komentować nie będę bo i po co 🙂 było minęło ale zarejestrowałam to teraz się odnoszę

Ad. 2 Z tego co mówiła Ania to brzuchem haczy o ściany i kibelek mały, tym bardziej zastanawia mnie z czego te nowe fugi są 😮 😁

Kasia a już dobrze się czujesz? Wszystko ok?



o widze ze niektórzy krytyki nie znoszą....
a poaztym to uderz w stół.... ja nikogo z imienia nie wymieniłam! jeśli jednak kogoś uraziłam to sory ale nie chodziło mi o to aby kogoś oceniać bo jak już pisałam każda ma prawo do wyboru trybu życia.
ja moge to chodze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelina - ja nie zamierzam się przejmować tymi przytykami, po prostu czasem trzeba ugryźć się w język zanim się coś napisze 🙂 Nie chcę być złośliwa i w język się ugryzę zanim napiszę więcej - powiem tylko tyle że nie do końca masz rację - bo wiesz nie zawsze chcieć znaczy móc 🙂 To tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Olaaa, możesz mi napisać jak się te kropelki na kolki nazywają? te z Niemiec? bo chyba je nabędę skoro takie dobre są 🙂

😁 😁 😁 😁 😁

nie wiem który to już raz piszę SAB SIMPLEX - rozumiem, że Tobie też mam zamówić?

Czy jeszcze któraś reflektuje prócz Wioli i Klaudii? Się pytam po raz ostatni 😁

nie kochana, mi przywiezie znajoma "teściówki" z Niemiec 🙂 ale dziękuję za chęci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):


Ewelina, powiem ci szczerze, że trochę mi czasami przykro czytać jak sugerujesz lenistwo, brak ruchu itd.. bo nawet nie wiesz jak bardzo moja dupa chciałby się ruszyć, tylko sił brak a ryzykowac porodem na ulicy nie będę 🤢


o widze ze niektórzy krytyki nie znoszą....
a poaztym to uderz w stół.... ja nikogo z imienia nie wymieniłam! jeśli jednak kogoś uraziłam to sory ale nie chodziło mi o to aby kogoś oceniać bo jak już pisałam każda ma prawo do wyboru trybu życia.
ja moge to chodze.


i zastanawiam się jak dużą łazienkę ma brechti, że już 3 dzień z rzędu fugi odnawia 😁 😁


Ad.1
też mi się ostatnio przykro zrobiło jak Ewelina napisała coś o całodziennym siedzeniu przed kompem i ruszaniu tyłka z domu, dalej komentować nie będę bo i po co 🙂 było minęło ale zarejestrowałam to teraz się odnoszę

Ad. 2 Z tego co mówiła Ania to brzuchem haczy o ściany i kibelek mały, tym bardziej zastanawia mnie z czego te nowe fugi są 😮 😁

Kasia a już dobrze się czujesz? Wszystko ok?

Ewelina mi tam nie zrobiło się przykro ani nie poczułam się urażona mimo że 15 godzin na dobę spędzam przed kompem z resztą nawet nie pamiętam żebyś takie coś pisała ale jeśli tak to faktycznie trzeba wziąć pod uwagę to ze niektóre kochają ruch i świeże powietrze ale zwyczajnie z tego skorzystać nie mogą
i coś pisałaś że spacerujesz wlekąc się jak żółw czy coś tam , ale czasem jest tak że ja nawet tak wlec się nie mogę, chyba że na czworaka bo tak mi się kilka razy zdarzyło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelina - ja nie zamierzam się przejmować tymi przytykami, po prostu czasem trzeba ugryźć się w język zanim się coś napisze 🙂 Nie chcę być złośliwa i w język się ugryzę zanim napiszę więcej - powiem tylko tyle że nie do końca masz rację - bo wiesz nie zawsze chcieć znaczy móc 🙂 To tyle 🙂


dobra nie ma tematu bo ja też potrafie być zlośliwa, a nie chce się kłócić bo nie ma nawet o co!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelina - ja nie zamierzam się przejmować tymi przytykami, po prostu czasem trzeba ugryźć się w język zanim się coś napisze 🙂 Nie chcę być złośliwa i w język się ugryzę zanim napiszę więcej - powiem tylko tyle że nie do końca masz rację - bo wiesz nie zawsze chcieć znaczy móc 🙂 To tyle 🙂


dobra nie ma tematu bo ja też potrafie być zlośliwa, a nie chce się kłócić bo nie ma nawet o co!

to zróbmy konkurs bo mnie się wydaje że jednak Ola jest najbardziej złośliwa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Olaaa, możesz mi napisać jak się te kropelki na kolki nazywają? te z Niemiec? bo chyba je nabędę skoro takie dobre są 🙂

😁 😁 😁 😁 😁

nie wiem który to już raz piszę SAB SIMPLEX - rozumiem, że Tobie też mam zamówić?

Czy jeszcze któraś reflektuje prócz Wioli i Klaudii? Się pytam po raz ostatni 😁

nie kochana, mi przywiezie znajoma "teściówki" z Niemiec 🙂 ale dziękuję za chęci 🙂

aha no to teraz pobiorę prowizję za informację 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Wioluś co do łóżeczka to właśnie taki miałam plan, chciałam uprasować pościel i założyć baldachim i Wam foto zrobić ale mój mąż idzie do roboty i łóżeczka mi nie złoży, dopiero wieczorem (tak twierdzi) 😞 tak więc dupa dupa dupa

ale jak to pościel ?????????????????
założysz do zdjecia czy jak ??? a potem zdejmować znowu będziesz????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://szkola-rodzenia.pieluszki.pl/categories/cat_id/122

dla tych co nie były na szkole rodzenia swietna stronka połozna mi ja dała siedzimy z mezem i ogladamy i sie troche nabijamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelina - ja nie zamierzam się przejmować tymi przytykami, po prostu czasem trzeba ugryźć się w język zanim się coś napisze 🙂 Nie chcę być złośliwa i w język się ugryzę zanim napiszę więcej - powiem tylko tyle że nie do końca masz rację - bo wiesz nie zawsze chcieć znaczy móc 🙂 To tyle 🙂


dobra nie ma tematu bo ja też potrafie być zlośliwa, a nie chce się kłócić bo nie ma nawet o co!

to zróbmy konkurs bo mnie się wydaje że jednak Ola jest najbardziej złośliwa 😜

taaa "miszczyni ciętej riposty" 😁

Matylda Ty już lepiej nie dolewaj oliwy do ognia dzisiaj 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
moj tez mial dzisiaj skladac lozeczko i nic z tego nie bedzie, bo wroci pozno a w weekend szkole ma i pewnie jak wroci to bedzie padniety. Ale to nic... w sumie to jeszcze jest czzas

to ja mam pomysła, przyjedź do mnie - złożymy razem moje a potem pojedziemy do Ciebie i złożymy Twoje 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...