Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
brechti napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ALBO SIĘ POSIKAŁAM ALBO MI WODY ODESZŁY
MASAKRA

nie strasz dziewczyno! sprawdź co to za płyny 😮 😮 😮

NIE NO TO JAKIŚ KOSMOS
sama teraz mam stracha całe łóżko mokre i wcale moczem nie jedzie

O żesz, najlepiej powiadom męża i zadzwoń do szpitala pogadać z jakąś położną czy lekarzeeeem!!!!!!!! Proszę nie ródź!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
matyldusia napisał(a):
brechti napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ALBO SIĘ POSIKAŁAM ALBO MI WODY ODESZŁY
MASAKRA

nie strasz dziewczyno! sprawdź co to za płyny 😮 😮 😮

NIE NO TO JAKIŚ KOSMOS
sama teraz mam stracha całe łóżko mokre i wcale moczem nie jedzie

O żesz, najlepiej powiadom męża i zadzwoń do szpitala pogadać z jakąś położną czy lekarzeeeem!!!!!!!! Proszę nie ródź!!!!

to przez niego , to coś ze mnie wypłynęło a jak poszłam mu powiedzieć to mi powiedział że on się tym nie zna a ja co niby ekspert, nie wiem co to było , możliwe że się posikałam ale aż tak??????cały wieczór ryczę i zaczęłam jż kaszleć z tego wycia i nagle bach chlusnęło albo zwieracz puścił nie wiem poczekam jeszcze chwile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
brechti napisał(a):
matyldusia napisał(a):
brechti napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ALBO SIĘ POSIKAŁAM ALBO MI WODY ODESZŁY
MASAKRA

nie strasz dziewczyno! sprawdź co to za płyny 😮 😮 😮

NIE NO TO JAKIŚ KOSMOS
sama teraz mam stracha całe łóżko mokre i wcale moczem nie jedzie

O żesz, najlepiej powiadom męża i zadzwoń do szpitala pogadać z jakąś położną czy lekarzeeeem!!!!!!!! Proszę nie ródź!!!!

to przez niego , to coś ze mnie wypłynęło a jak poszłam mu powiedzieć to mi powiedział że on się tym nie zna a ja co niby ekspert, nie wiem co to było , możliwe że się posikałam ale aż tak??????cały wieczór ryczę i zaczęłam jż kaszleć z tego wycia i nagle bach chlusnęło albo zwieracz puścił nie wiem poczekam jeszcze chwile

Na co chcesz czekać? Jak ci wody odeszły to przecież nie nabiorą się znowu, lepiej zadzwon i skonsultuj się z kims kto się zna na rzeczy BO TO JUŻ NIE JEST ŚMIESZNE!!!! Ja tu się cała trzęsę o Cieeeebieeee!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zgadzam sie moze nie odeszly ci wszystkie wody bo jakby ci odeszly to by bylo ich naprawde duzo ale moze zaczely sie sączyć Dlatego jak twoj jest taki to ja bym wziela torbe wsiadla w taxi i pojechala do szpitala albo skontaktowala sie z lekarzem albo zadzwonila do szpitala ale pewnie oni i tak beda kazali ci jechac do najblizszego szpitala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to było raz tak nagle i dużo potem się przebrałam i znowu zrobiło mi się mokro , to nie ma żadnego zapachu ani koloru ot jak woda , dziwne tera mam trzecie majtki i suchutkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda, weź dla spokoju pojedż do lekarza albo choć do apteki: teraz są takie testy na sprawdzenie czy to wody czy siki !!
Matko, wpychasz się w kolejkę noooo..

brechti, a o tym, że znieczulenia nie dają we Wrocku to słyszałam nawet w TV bo dość głośny reportaż o tym był 🤢
i jak tam bez znieczulenia chcę: boję się tego, że miejsce wbicia boli nieprzyjemnie nawet do 6 miesięcy po znieczuleniu 🤔

No i teraz się Matyldą zestresowałam. A tu pełnia dzisiaj !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
zgadzam sie moze nie odeszly ci wszystkie wody bo jakby ci odeszly to by bylo ich naprawde duzo ale moze zaczely sie sączyć Dlatego jak twoj jest taki to ja bym wziela torbe wsiadla w taxi i pojechala do szpitala albo skontaktowala sie z lekarzem albo zadzwonila do szpitala ale pewnie oni i tak beda kazali ci jechac do najblizszego szpitala


no właśnie niekoniecznie: czytałam ostatnio, że tych wód nie musi być dużo, to sprawa bardzo indywidualna: jedna może mieć tego z dwie szklanki, druga z 2 litry 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Matylda, weź dla spokoju pojedż do lekarza albo choć do apteki: teraz są takie testy na sprawdzenie czy to wody czy siki !!
Matko, wpychasz się w kolejkę noooo..

brechti, a o tym, że znieczulenia nie dają we Wrocku to słyszałam nawet w TV bo dość głośny reportaż o tym był 🤢
i jak tam bez znieczulenia chcę: boję się tego, że miejsce wbicia boli nieprzyjemnie nawet do 6 miesięcy po znieczuleniu 🤔

No i teraz się Matyldą zestresowałam. A tu pełnia dzisiaj !!!

na pewno boli ale cóż ja lepiej psychicznie zniosę poród ze znieczuleniem.....
pokazałam mojemu ten filmik, kazałam obejrzeć i jeszcze raz zastanowić się, czy aby na pewno chce tam być 🥴 no obiecał, że na wadżajnę nie będzie się patrzył tylko stał obok i trzymał mnie za rękę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
matyldusia napisał(a):
i to jaka pełnia ponoć księżyc jest najbliżej ziemi pierwszy raz od kilkunastu lat

to już dzisiaj??? to ja muszę na dwór śmignąć popatrzeć


mowiłam wczoraj żebyście uważały, nie straszyłam tylko podobno tak jest mowiła mi to pani doktor która odbiera porodu prawie codziennie od 10 lat wtedy uwierzylam bo tak to i ja jestem nie dowiarek 😮
a jak byłam z psami to rzeczywiście taki ladny i duuuuużżżżżyyyyyy ten księżyc dzis!!!!!!!!!
matylda matylda co zamierzasz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Matylda, weź dla spokoju pojedż do lekarza albo choć do apteki: teraz są takie testy na sprawdzenie czy to wody czy siki !!
Matko, wpychasz się w kolejkę noooo..

brechti, a o tym, że znieczulenia nie dają we Wrocku to słyszałam nawet w TV bo dość głośny reportaż o tym był 🤢
i jak tam bez znieczulenia chcę: boję się tego, że miejsce wbicia boli nieprzyjemnie nawet do 6 miesięcy po znieczuleniu 🤔

No i teraz się Matyldą zestresowałam. A tu pełnia dzisiaj !!!

na pewno boli ale cóż ja lepiej psychicznie zniosę poród ze znieczuleniem.....
pokazałam mojemu ten filmik, kazałam obejrzeć i jeszcze raz zastanowić się, czy aby na pewno chce tam być 🥴 no obiecał, że na wadżajnę nie będzie się patrzył tylko stał obok i trzymał mnie za rękę


brechti, nie wiem czy nawet miałby taką możliwość. Rozmawiałam z Moim, jakby nie było kilka lat temu już rodził jedno swoje dziecko i sam powiedział, że idiotka jestem, bo facet stoi obok głowy kobiety i TAM nawet nie zagląda i nic nie widzi, bo kobieta ma narzuconą szmatę na kolana, z której jest taki namiocik zrobiony.
mnie po obejrzeniu tego filmiku na duchu podniosło jedno: kobieta urodziła dużego dzieciaka i nie rozkroili jej pół tyłka 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
spadam, bo też ksw oglądam. Matylda obyś się zesikała, bo jak nie to dostaniesz w czache 😁 ;*


jak nie to bedziemy miały za pare dni pierwszy opis porodu 😮 😁


Bosz.. i Matylda zemści się na nas i taką opowieścią nam pojedzie, że modlić o cc się zaczniemy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Thanks God! jeeej dzięki Kasia, bo ja nie wiem jak to jest, a widziałam jakiś filmik (ale nie polski) to tam dziewczynie i matka i ojciec dziecka i jeszcze jacyś (rodzina??) i lekarze zaglądali; centralnie stali na wprost jej wadżajny i nie miała żadnej szmaty no wsio było widać (tzn na filmiku nie bo było zamazane)........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...