Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oj nie bylo mnie dlugo, bo najpierw w styczniu bylam w Polsce, w domu kilka dni a zaraz potem po powrocie tutaj zmienilismy mieszkanie, i samej mi sie wierzyc nie chce, ale w naszym nowym budynku jest jakas inna rozdzielnia telefoniczna i przez to instalacja netu zajmuje wieki cale.....!!!!! No ale w kazdym badz razie cesarskie ciecie z tego wzgledu ze niecaly rok temu mialam operowanego zeza i moje miesnie lewego oka nie sa jeszcze na tyle zregenerowane, aby wytrzymac parcie i wysilek z tym zwiazany... w sumie z jednej strony ulga, a z drugiej czuje, ze cos strace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
Oj nie bylo mnie dlugo, bo najpierw w styczniu bylam w Polsce, w domu kilka dni a zaraz potem po powrocie tutaj zmienilismy mieszkanie, i samej mi sie wierzyc nie chce, ale w naszym nowym budynku jest jakas inna rozdzielnia telefoniczna i przez to instalacja netu zajmuje wieki cale.....!!!!! No ale w kazdym badz razie cesarskie ciecie z tego wzgledu ze niecaly rok temu mialam operowanego zeza i moje miesnie lewego oka nie sa jeszcze na tyle zregenerowane, aby wytrzymac parcie i wysilek z tym zwiazany... w sumie z jednej strony ulga, a z drugiej czuje, ze cos strace


Nie martw się - ja mam w sobotę cc 🙂 Jakoś sobie poradzimy 🙂
I jak tam u ciebie? Masz już imię dla córci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
kamikusia napisał(a):
jejciu wykonczy mnie ten moj chlop !!!!!!!!!! 😠 😠
Mielismy jechac do mojej pracy zawiesc zwolnienie a ten pojechal na silownie i na basen 😠
Sprawy sa do zalatwienia i dupa...... bo wazniejszy wyglad 😠 😠
ale jestem zla! zaraz sama pojade oddac te zwolnienie !! tylko ze tam godz sie jedzie autobusem 😞


uuu to rzeczywiście do dupy... dzwon po niego niech przyjeżdża ty jesteś w 9m to nie czas na wyprawy

aniech jedzie... pojade sama! jak urodze w autobusie to bedzie jego wina !


ja sie wczoraj od chyba 4 miesiecy z Danielem pokłuciłam tzn. wiem ze ja troche przesadziłam ale zakipiało we mnie...tzn. my mamy swoja firme daniel ja prowadzi serwis samochodowy stara sie byc o 16 w domu (parenasie metrów ma) i ostatnio ciagle co chce pogadac to on przed tv i prosze go zeby w koncu przywiercił listwy bo jak bedzie mała to nie przy niej takie chałasy to on gararz sprząta podwórko ( a tam mógłby i potem) i wczoraj siedzimy ogladamy tv przyjechali klienci ko;ega z e swoim tata i mówi ja tylko chwile i chyba z godzine stali pod domem nosz k se pomyslałam ptrzyjechali i dupe zawracaja pier*ola głupoty nie pomysla ze on jest po pracy i chce w domu posiedziec, i otworzyłam okno powiedziałam dobrywieczór Daniel czy ty w koncu pojedziesz do tego sklepu i zamknełam okno i poszłam wiem ze chamsko ale kipiało we mnie! i zaraz sie zebrali i odjechali tak mnie to wyprowadziło az sie popłkałam i mówie mu prosze cie o te listwy i nie masz czasu a masz czas pieptrzyc trzy po trzy pod oknem. normalnie wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagi_ napisał(a):
Oj nie bylo mnie dlugo, bo najpierw w styczniu bylam w Polsce, w domu kilka dni a zaraz potem po powrocie tutaj zmienilismy mieszkanie, i samej mi sie wierzyc nie chce, ale w naszym nowym budynku jest jakas inna rozdzielnia telefoniczna i przez to instalacja netu zajmuje wieki cale.....!!!!! No ale w kazdym badz razie cesarskie ciecie z tego wzgledu ze niecaly rok temu mialam operowanego zeza i moje miesnie lewego oka nie sa jeszcze na tyle zregenerowane, aby wytrzymac parcie i wysilek z tym zwiazany... w sumie z jednej strony ulga, a z drugiej czuje, ze cos strace

ta przestań- zdrowia nie stracisz!!!!!!!!!!
my tu będziemy przeć i się rozdzierać a wy się z Wiolą położycie, zawalą Wam cewniki sriki i po bólu, zawsze są jakieś pozytywy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ten sewnik mnie troche przeraza szczerze mowiac, no moze zdrowia kompletnie nie strace, ale ja juz i tak widze tylko na jedno oko, drugie mam niewladne 😉 wiec nie chce mi sie za bardzo ryzykowac. A co do facetow.... ja juz od 3 tygodniu jestem na macierzynskim i czuje ze miarka czasem sie przebiera, ilez mozna czasu spedzac z facetem zwlaszcza, ze on zbyt czasochlonnej pracy nie posiada i w zwiazku z tym ku...... mnie strzela poprostu!!!!! no ale takie uroki, juz niedlugo Dzidziuszka sie ojawi i mam nadzieje ze rozladuje napiecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
No ten sewnik mnie troche przeraza szczerze mowiac, no moze zdrowia kompletnie nie strace, ale ja juz i tak widze tylko na jedno oko, drugie mam niewladne 😉 wiec nie chce mi sie za bardzo ryzykowac. A co do facetow.... ja juz od 3 tygodniu jestem na macierzynskim i czuje ze miarka czasem sie przebiera, ilez mozna czasu spedzac z facetem zwlaszcza, ze on zbyt czasochlonnej pracy nie posiada i w zwiazku z tym ku...... mnie strzela poprostu!!!!! no ale takie uroki, juz niedlugo Dzidziuszka sie ojawi i mam nadzieje ze rozladuje napiecie


Nie martw się - damy radę 🙂 Cewnik też przeżyjemy. A jakie tam będziesz miała znieczulenie?
Już się nie mogę doczekać aż pokażesz swoją dzidzię - będzie na pewno śliczna - taka czekoladka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola!!! jestem pod wrazeniem ze zapamietalas, iz moje Dziecie to taka malutka czekoladka ma byc 🙂 🙂!!!!! rozczulilas mnie 🙂 🙂 znieczulenie?? takie polowiczne w sensie od polowy w dol zastrzyk w plecy. Epidural tu na to mowia, a nie wiem jak to sie nazywa dokladnie po polsku, ale w kazdym badz razie nie bede spala,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagi_ napisał(a):
Wiola!!! jestem pod wrazeniem ze zapamietalas, iz moje Dziecie to taka malutka czekoladka ma byc 🙂 🙂!!!!! rozczulilas mnie 🙂 🙂 znieczulenie?? takie polowiczne w sensie od polowy w dol zastrzyk w plecy. Epidural tu na to mowia, a nie wiem jak to sie nazywa dokladnie po polsku, ale w kazdym badz razie nie bede spala,

ja też pamiętałam że to mulaciątko będzie

ej no nie mogę posadzić kwiatków bo mi glebę wcięło , ciekawe kto mi podebrał??????
lecę na kotleta
Dagi a imię jest wybrane , Wy to macie dylemat musi być międzynarodowe hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
Wiola!!! jestem pod wrazeniem ze zapamietalas, iz moje Dziecie to taka malutka czekoladka ma byc 🙂 🙂!!!!! rozczulilas mnie 🙂 🙂 znieczulenie?? takie polowiczne w sensie od polowy w dol zastrzyk w plecy. Epidural tu na to mowia, a nie wiem jak to sie nazywa dokladnie po polsku, ale w kazdym badz razie nie bede spala,


🙂 Czyli zewnątrz-oponowe - wczoraj o tym mówiłyśmy - że po tym 12 h nie można się podnosić i na płasko leżeć. Chyba że u was będzie to co innego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
Co do imienia nadal rozmawiamy, ale bedzie prawdopodobnie Nela lub Zara. A czy juz jakies kwietnioweczki powily dzieciotka?? czy wszystkie nadal czekamy??


wpadnij czasem tez tu http://www.brzuszek.net/forum,odp_ciazowki_w_uk,17,362343.html,str=0#714322 tu jest watek dla brzuszkow z UK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Dagi_ napisał(a):
Co do imienia nadal rozmawiamy, ale bedzie prawdopodobnie Nela lub Zara. A czy juz jakies kwietnioweczki powily dzieciotka?? czy wszystkie nadal czekamy??


wpadnij czasem tez tu http://www.brzuszek.net/forum,odp_ciazowki_w_uk,17,362343.html,str=0#714322 tu jest watek dla brzuszkow z UK 🙂


eee Gosia nie zabieraj nam Dagi 😁 😁 😁
bo Matylda się załamie, tyle na nią czekała 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
Co do imienia nadal rozmawiamy, ale bedzie prawdopodobnie Nela lub Zara. A czy juz jakies kwietnioweczki powily dzieciotka?? czy wszystkie nadal czekamy??

Nela śliczne imię 😉
niestety czekamy nadal na pierwsze kwietniowe maleństwo 🙂
w sobotę będziemy brzuszkowymi ciociami do Laurki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Dagi_ napisał(a):
Co do imienia nadal rozmawiamy, ale bedzie prawdopodobnie Nela lub Zara. A czy juz jakies kwietnioweczki powily dzieciotka?? czy wszystkie nadal czekamy??


wpadnij czasem tez tu http://www.brzuszek.net/forum,odp_ciazowki_w_uk,17,362343.html,str=0#714322 tu jest watek dla brzuszkow z UK 🙂


eee Gosia nie zabieraj nam Dagi 😁 😁 😁
bo Matylda się załamie, tyle na nią czekała 🙂 🙂 🙂

tak właśnie nie zabierajcie nam Dagi 😉
a mi się Zara też podoba 😉
tak wszystkie czekamy do soboty, no chyba że jeszcze jakaś niespodzianka wyskoczy w ciągu tych dwóch dni , bo niektóre już są gotowe i nawet sok grejpfrutowy piją hektolitrami hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę po wyniki i do naszego mieszkanka, mąż siedzi tam i remontuje, głodem przymiera. Jak nie urodzę po drodze to się zdziwię tak mnie brzuch sciska. No to wychodzę, Pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszkonella napisał(a):
idę po wyniki i do naszego mieszkanka, mąż siedzi tam i remontuje, głodem przymiera. Jak nie urodzę po drodze to się zdziwię tak mnie brzuch sciska. No to wychodzę, Pa pa

no to papa
i nie urodzisz, przecież jest kolejka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
idę po wyniki i do naszego mieszkanka, mąż siedzi tam i remontuje, głodem przymiera. Jak nie urodzę po drodze to się zdziwię tak mnie brzuch sciska. No to wychodzę, Pa pa

no to papa
i nie urodzisz, przecież jest kolejka


hahahaha 😁 😁 😁 😁 😁
niezłe stwierdzenie
przecież jest kolejka hahahahahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
matyldusia napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
idę po wyniki i do naszego mieszkanka, mąż siedzi tam i remontuje, głodem przymiera. Jak nie urodzę po drodze to się zdziwię tak mnie brzuch sciska. No to wychodzę, Pa pa

no to papa
i nie urodzisz, przecież jest kolejka


hahahaha 😁 😁 😁 😁 😁
niezłe stwierdzenie
przecież jest kolejka hahahahahahah

BO TAK!!!!!!!!!!!!!!!!
Wiola zdaje mi się i tak się wepchała, ale wybaczam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...