Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
dzwonilam do swojego fajfusa !! kur... chla dzięcioł !!!!

jejkuu kochana nie denerwuj sie tak.. wspolczuje Ci strasznie, ze np nie masz drugiego pokoju, to bys sie zamknela i nie wachala tych smrodow i jeszcze chrapania jak sie nachleje 🤢 biedna, nie denerwuj sie naprawde, bo to nie wplywa dobrze na Kacperka 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
dzwonilam do swojego fajfusa !! kur... chla dzięcioł !!!!

jejkuu kochana nie denerwuj sie tak.. wspolczuje Ci strasznie, ze np nie masz drugiego pokoju, to bys sie zamknela i nie wachala tych smrodow i jeszcze chrapania jak sie nachleje 🤢 biedna, nie denerwuj sie naprawde, bo to nie wplywa dobrze na Kacperka 🙂 😘

ale mamy dwa lozka 🙂 wiec bedzie spal na sofie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
dzwonilam do swojego fajfusa !! kur... chla dzięcioł !!!!

jejkuu kochana nie denerwuj sie tak.. wspolczuje Ci strasznie, ze np nie masz drugiego pokoju, to bys sie zamknela i nie wachala tych smrodow i jeszcze chrapania jak sie nachleje 🤢 biedna, nie denerwuj sie naprawde, bo to nie wplywa dobrze na Kacperka 🙂 😘

ale mamy dwa lozka 🙂 wiec bedzie spal na sofie 😜

to chociaz to plusem jest 😁 i pamietaj, bez nerwow 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
cholerka moze pomaluje sobie paznokcie u stop ? 🙂
Tylko czy ja dam rade sama to zrobic... 🤨

ja juz nie maluje,bo do szpitala i tak nie mozna miec pomalowanych.. ale u rak zawsze musze miec 🙂 najwyzej zmyje jak zacznie sie cos dziac hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
cholerka moze pomaluje sobie paznokcie u stop ? 🙂
Tylko czy ja dam rade sama to zrobic... 🤨

ja juz nie maluje,bo do szpitala i tak nie mozna miec pomalowanych.. ale u rak zawsze musze miec 🙂 najwyzej zmyje jak zacznie sie cos dziac hahaha 😁

ja u rak nie mam pomalowanych ale u stop bym sobie pomalowala ladnie z jakims wzorkiem ,ale cos czuje ze nie dam rady przez ten bebzun tego zrobic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
cholerka moze pomaluje sobie paznokcie u stop ? 🙂
Tylko czy ja dam rade sama to zrobic... 🤨

ja juz nie maluje,bo do szpitala i tak nie mozna miec pomalowanych.. ale u rak zawsze musze miec 🙂 najwyzej zmyje jak zacznie sie cos dziac hahaha 😁

ja u rak nie mam pomalowanych ale u stop bym sobie pomalowala ladnie z jakims wzorkiem ,ale cos czuje ze nie dam rady przez ten bebzun tego zrobic 😞

trzeba sie nagimnastykowac, to prawda 😁 dobrze, ze ja bylam rozciagnieta zawsze, to mi latwiej te giry zarzucac i malowac haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A w ogóle to mój pączuś prawie najukochańszy, mój chipmunk przesłodziutki już do mnie leeeeciiiii ☺️ 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 😜 😜 😜 😜 😆 😆 😆 😆 😆 no niedoczekam się, jeszcze bidulek ma opóźnienie 2h ale jeeeeej jutro o tej porze.... ehhhh..... 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Boję się tylko jednego- mojego ojca bo kupił 0,7 i chyba ma zamiar mojego prywatnego dawcę nasienia zniszczyć.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
A w ogóle to mój pączuś prawie najukochańszy, mój chipmunk przesłodziutki już do mnie leeeeciiiii ☺️ 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 😜 😜 😜 😜 😆 😆 😆 😆 😆 no niedoczekam się, jeszcze bidulek ma opóźnienie 2h ale jeeeeej jutro o tej porze.... ehhhh..... 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Boję się tylko jednego- mojego ojca bo kupił 0,7 i chyba ma zamiar mojego prywatnego dawcę nasienia zniszczyć.....

no prosze 😁 😁 😁 widzisz jak szybko zlecialo, juz jutro bedziecie razem w lozku spokojnie lezec i rozmawiac 😜 ☺️ chyba Twoj dawca nasienia nie wymieknie po zrobieniu 0,7 z Twoim tata ?? 😁 😁
a Moj bedzie juz w sobote rano 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
powiedzcie mi czy do szpitala bierzecie plyn do higieny intymnej ? 😮 bo zel pod prysznic mam, a z tym nie wiem 🤢

a myślisz że damy radę się w ogóle dotknąć po szyciu? obawiam się tego bardzo i pewnie to będzie na zasadzie polania wodą i pomiziania, ja biorę szare mydło bo odkaża i przyśpiesza gojenie no i tantum rosa, najwyżej mąż mi dowiezie płyn do higieny.. sama nie wiem co robić 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...