Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czesć moje kochane utrapki 🙂
za nim nadrobie 60 stron powiem Wam co na wizycie 🙂 Wiola bedzie marcówką a ja chyba majówką 🙂
lekarz mnie badał mówi ze wszystko pozamykane szyjka twarda mówie mu Panie doktorze ja sie obawiam ze przenosze moja mam wszystkie 3 ciaze o 2 tyg przenosiła i on do mnie mówi wraca Pani do domu chodzi na długie spacery smyra sie po sutkach i wykorzystuje męza 🙂 ja mówie ale ja troche tak robie i nic 🙂 a on w takim razie bedziemy sie przygotowywac na przenoszenie, ja mówie ale przenoszenie nie jest zdrowe dla dziecka prawda? a on wiesz nie wiem kiedy dokładnie doszło do zapłodnienia wiec na spokojnie trzeba czekac... i jak tydzien przenosze to do szpitala ide. i co tydzien mam teraz juz chodzic na ktg a potem 2 razy w tyg tak mi zalecił. no to chyba tyle na razie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi hi Nina ie sugeruj się tym "zamknięciem" już wczoraj ktoś tu pisał że to o niczym nie świadczy bo po prostu możesz się otworzyć rano a urodzić wieczorem
zobacz ja czy Ewelina pootwierane i rozwarte od dawna a sama teraz zaczynam myśleć o tym że przenoszę

a mi pralka zalała łazienkę super, posprzątałam już tylko martwi mnie sama pralka bo tylko takiego wydatku nam tu teraz brakuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ja już też jestem, zaraz zabieram się za sprzątanie.. kurde deszcz pada i piżdzi nieziemsko, a ja muszę iść po chleb - mąż nie kupi bo znów wróci ok 21-ej.... 🥴


Ciekawe co z Andziuchą, pewnie znów wpadnie ok 12-tej jak gdyby nigdy nic.. ojj obciążę ją kosztami alarmu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wieje ale jeszcze nie pada chociaż jakieś ciemne chmury zawisły
ja nie robię dziś nic, dosłownie nic
muszę w piecu rozpalić bo inaczej ciepłej wody nie będzie i się nie wykąpię a nie che mi się jak cholera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
hi hi Nina ie sugeruj się tym "zamknięciem" już wczoraj ktoś tu pisał że to o niczym nie świadczy bo po prostu możesz się otworzyć rano a urodzić wieczorem
zobacz ja czy Ewelina pootwierane i rozwarte od dawna a sama teraz zaczynam myśleć o tym że przenoszę

a mi pralka zalała łazienkę super, posprzątałam już tylko martwi mnie sama pralka bo tylko takiego wydatku nam tu teraz brakuje


no w sumie tak 🙂 troche mnie pocieszyłaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry kochane moje 🙂
ja juz o 7:30 mialam wizyte i jestem happy 🤪 rozwarcie na 1,5 palca, mowil, ze normalnie jezdzi po glowce palcem juz haha 😁 szyjka coraz krotsza..ale dostalam masc i globulki dopochwowe, bo znowu zle wyniki z moczu wyszly;/ ale mowi, ze to nie chyba mocz tylko sluz i tam bakterie, bialko itp;/ lozysko ma juz 3 stopien czyli tak jak byc powinno 😁 i nawet USG mialam 🙂 ale ile maly klopsik wazy to same zgadujcie 😉 no i lekarz powiedzial, ze chyba przed terminem urodze, a na pewno nie za dlugo po 🤪 czyli ja sie szykuje jakos po weekendzie 😁 a jakby co to wizyta w termin porodu 1 kwietnia za tydzien 😁 to tyle 😜 no i zgadujcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!!!

Ja nie śpię od 3.30 - byłam siku czwarty raz i już nie zasnęłam - milion myśli na sekundę 🥴 🥴 Już sobie wyobrażam dzisiejszą noc 🤨

Poza tym dzisiaj postanowiłam sobie zrobić ostatni obiadek "normalny" czyli rybkę smażoną, ziemniaczki i surówkę z kiszonej kapusty. Chcę jeszcze o kościół zahaczyć aby parę zdrowasiek w intencji szczęśliwego i szybkiego porodu dla mojego skarbeńka zmówić a potem to już nic nie zostanie jak sprawdzić torbę (właściwie dwie) i czekać.

Brzuch mi już tak masakrycznie opadł że mogę spokojnie na plecach leżeć i nic mnie nie uwiera w przeponę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Dzien dobry kochane moje 🙂
ja juz o 7:30 mialam wizyte i jestem happy 🤪 rozwarcie na 1,5 palca, mowil, ze normalnie jezdzi po glowce palcem juz haha 😁 szyjka coraz krotsza..ale dostalam masc i globulki dopochwowe, bo znowu zle wyniki z moczu wyszly;/ ale mowi, ze to nie chyba mocz tylko sluz i tam bakterie, bialko itp;/ lozysko ma juz 3 stopien czyli tak jak byc powinno 😁 i nawet USG mialam 🙂 ale ile maly klopsik wazy to same zgadujcie 😉 no i lekarz powiedzial, ze chyba przed terminem urodze, a na pewno nie za dlugo po 🤪 czyli ja sie szykuje jakos po weekendzie 😁 a jakby co to wizyta w termin porodu 1 kwietnia za tydzien 😁 to tyle 😜 no i zgadujcie 🙂


ja daję 3500 g. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Aśka litości nie chce mi się zgadywać bo nie mam orientacji no
nie wiem może 3350???????????????????????????????????

ostatnio po wizycie 10 dni temu pisalam ile wazy 😁 wiec jak ktos pamieta, to dobrze, jak nie to peszek 😉 a 3350 niee 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
Dzień dobry!!!

Ja nie śpię od 3.30 - byłam siku czwarty raz i już nie zasnęłam - milion myśli na sekundę 🥴 🥴 Już sobie wyobrażam dzisiejszą noc 🤨

Poza tym dzisiaj postanowiłam sobie zrobić ostatni obiadek "normalny" czyli rybkę smażoną, ziemniaczki i surówkę z kiszonej kapusty. Chcę jeszcze o kościół zahaczyć aby parę zdrowasiek w intencji szczęśliwego i szybkiego porodu dla mojego skarbeńka zmówić a potem to już nic nie zostanie jak sprawdzić torbę (właściwie dwie) i czekać.

Brzuch mi już tak masakrycznie opadł że mogę spokojnie na plecach leżeć i nic mnie nie uwiera w przeponę.

jej ja to nie wiem czy chciałabym tak wiedzieć i czekać 😮
a i też zauważyłam że budzę się w nocy na plecach i całkiem mi wtedy wygodnie mhmh dziwne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Dzien dobry kochane moje 🙂
ja juz o 7:30 mialam wizyte i jestem happy 🤪 rozwarcie na 1,5 palca, mowil, ze normalnie jezdzi po glowce palcem juz haha 😁 szyjka coraz krotsza..ale dostalam masc i globulki dopochwowe, bo znowu zle wyniki z moczu wyszly;/ ale mowi, ze to nie chyba mocz tylko sluz i tam bakterie, bialko itp;/ lozysko ma juz 3 stopien czyli tak jak byc powinno 😁 i nawet USG mialam 🙂 ale ile maly klopsik wazy to same zgadujcie 😉 no i lekarz powiedzial, ze chyba przed terminem urodze, a na pewno nie za dlugo po 🤪 czyli ja sie szykuje jakos po weekendzie 😁 a jakby co to wizyta w termin porodu 1 kwietnia za tydzien 😁 to tyle 😜 no i zgadujcie 🙂


ja daję 3500 g. 🙂

niee 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Aśka litości nie chce mi się zgadywać bo nie mam orientacji no
nie wiem może 3350???????????????????????????????????

ostatnio po wizycie 10 dni temu pisalam ile wazy 😁 wiec jak ktos pamieta, to dobrze, jak nie to peszek 😉 a 3350 niee 😁

Asia, czyli nie urodzimy razem!!!!! Niedobra Ty!!! 😁 jak coś się zacznie dziać, to sms! Ja też zaraz mam wizytę, tzn nie tak zaraz, bo za 2 godziny. Dobrze, że się wczoraj obstrzygłam, nie obyło się bez krwi, ale mam przynajmniej z głowy 😁
Wiola, to już JUTRO! ale się cieszę! 😁 wysyłaj smsa Małej do Oli, cobyśmy mogły podziwiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Hmmmm - no to może 3250 g 🙂

nie no do kruszynek on nie nalezy 😁 raczej do paczuszkow hihi 🙂

4500??????????????????????????????? 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...