Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
co lepiej upiec karkówke czy schab? w takie plastry planuje pokroic i zrobic sos z brzoskwin do tego ale nie wiem co lepiej?

zależy co kto lubi, ja wolę karkówkę bo schab dla mnie za suchy 🙂


aha to kupie karkówkę

tylko sos z brzoskwiń to do karkówki nie za bardzo pasuje, bardziej do schabu 🙂


hm... no to może zrobie troche tego i troche tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
jutro bede robic ten wasz sernik 🙂 bo ja nigdy w zyciu nie robiłam ciasta haha wiec sernik z torebki idealny 🙂

ja mam jeszcze inny na zimno nie z torebki ale przepis nie wiem gdzie
no i więcej roboty niż z tym w proszku


a ta galaretke to kiedy wlac jak juz bedzie taka zastygająca?

no jak już będzie tężała, nie może być rzadzizna jak woda 😉


dziękuje 🙂
Wiecie ja to sie dopiero rozwijam kulinarnie nigdy na to czasu nie miałam 🙂 i teraz dopiero zaczynam kombinowac i wymyslać

ja to bym się tak nie wysilała na tą parapetówę... ja napiekłam mnóstwo kotletów schabowych, posypałam duszonymi pieczarkami z cebulką, upiekłam udek na słodkim winie, do tego sałatka jarzynowa i surówka z sałaty lodowej, do alkoholu to takie rzeczy są dobre a nie tam wykwintne obiadki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszkonella napisał(a):
no to poprawione 😜
http://zapodaj.net/efe8e3b13e17.jpg.html
http://zapodaj.net/a0c307ab94b8.jpg.html

teraz jak mówię o motocyklach to patrzą na mnie jak na wariatkę 🤔


hahaha swietne 🙂 ty skubańcu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
jutro bede robic ten wasz sernik 🙂 bo ja nigdy w zyciu nie robiłam ciasta haha wiec sernik z torebki idealny 🙂

ja mam jeszcze inny na zimno nie z torebki ale przepis nie wiem gdzie
no i więcej roboty niż z tym w proszku


a ta galaretke to kiedy wlac jak juz bedzie taka zastygająca?

no jak już będzie tężała, nie może być rzadzizna jak woda 😉


dziękuje 🙂
Wiecie ja to sie dopiero rozwijam kulinarnie nigdy na to czasu nie miałam 🙂 i teraz dopiero zaczynam kombinowac i wymyslać

ja to bym się tak nie wysilała na tą parapetówę... ja napiekłam mnóstwo kotletów schabowych, posypałam duszonymi pieczarkami z cebulką, upiekłam udek na słodkim winie, do tego sałatka jarzynowa i surówka z sałaty lodowej, do alkoholu to takie rzeczy są dobre a nie tam wykwintne obiadki 😉


a kiedy te wino wlać do tych udek?
no własnie z salat to zrobie grecką, z ryzem i ananasem, i taka tam z marchwi . Jarzynowej nie mam siły robić 🙂 tyle siekania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
jutro bede robic ten wasz sernik 🙂 bo ja nigdy w zyciu nie robiłam ciasta haha wiec sernik z torebki idealny 🙂

ja mam jeszcze inny na zimno nie z torebki ale przepis nie wiem gdzie
no i więcej roboty niż z tym w proszku


a ta galaretke to kiedy wlac jak juz bedzie taka zastygająca?

no jak już będzie tężała, nie może być rzadzizna jak woda 😉


dziękuje 🙂
Wiecie ja to sie dopiero rozwijam kulinarnie nigdy na to czasu nie miałam 🙂 i teraz dopiero zaczynam kombinowac i wymyslać

ja to bym się tak nie wysilała na tą parapetówę... ja napiekłam mnóstwo kotletów schabowych, posypałam duszonymi pieczarkami z cebulką, upiekłam udek na słodkim winie, do tego sałatka jarzynowa i surówka z sałaty lodowej, do alkoholu to takie rzeczy są dobre a nie tam wykwintne obiadki 😉


a kiedy te wino wlać do tych udek?
no własnie z salat to zrobie grecką, z ryzem i ananasem, i taka tam z marchwi . Jarzynowej nie mam siły robić 🙂 tyle siekania

no tak w połowie możesz podlać słodkim winem, będą miały taki słodkawy smak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Ola swietny pomysł z tym winem 🙂 a jak myślisz jak podleje ten schab piwem i potem ten sos z brzoskwini to dobrze czy zrezygnowac z piwa?

Ninuś nie mam pojęcia, ja schabu nie duszę ani nie piekę - jedynie jem w postaci schabowych, nie lubię bo dla mnie to papier nie mięso 🙂 Pytaj Kasię - ona uzdolniona kulinarnie, albo zaraz looknę jeszcze w przepisy w necie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina tu coś jest ale ten pierwszy przepis to do karkówki:

http://kuchnia.o2.pl/przepisy/obiekt_int.php?id_p=16981

http://potrawy.blogspot.com/2009/09/schab-duszony-w-piwie.html

http://www.gotujmy.pl/schab-duszony-w-piwie,przepisy,48030.html -> tu jest z Vegetą i kostkami rosołowymi - ja nie używam tego w kuchni wcale więc dla mnie odpada

http://www.wielkiezarcie.com/recipe4182.html ->to ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
później nadrobię;
w skrócie: jednak 35 tc czyli rodze pod koniec kwietnia albo w maju; ułożenie pośladkowe, gin mówi ze ti bedzie ewenement jesli sie obróci i jest raczej pewien ze cc. mogę spać TYLKO na lewym boku bo inaczej bede słabnąć, zaraz dzwonie do niego bo mam brzydkie brazowe gęste upławy (nic takiego nigdy nie miałam) i mnie straaaasznie brzuch boli! Nie rodze, bo chwile temu bylam szczelnie zamknieta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
później nadrobię;
w skrócie: jednak 35 tc czyli rodze pod koniec kwietnia albo w maju; ułożenie pośladkowe, gin mówi ze ti bedzie ewenement jesli sie obróci i jest raczej pewien ze cc. mogę spać TYLKO na lewym boku bo inaczej bede słabnąć, zaraz dzwonie do niego bo mam brzydkie brazowe gęste upławy (nic takiego nigdy nie miałam) i mnie straaaasznie brzuch boli! Nie rodze, bo chwile temu bylam szczelnie zamknieta 🙂

kurde - a mocno Cię badał? Może Ci czop zaczął odchodzić? 😮 Daj znać co Ci powiedział
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
później nadrobię;
w skrócie: jednak 35 tc czyli rodze pod koniec kwietnia albo w maju; ułożenie pośladkowe, gin mówi ze ti bedzie ewenement jesli sie obróci i jest raczej pewien ze cc. mogę spać TYLKO na lewym boku bo inaczej bede słabnąć, zaraz dzwonie do niego bo mam brzydkie brazowe gęste upławy (nic takiego nigdy nie miałam) i mnie straaaasznie brzuch boli! Nie rodze, bo chwile temu bylam szczelnie zamknieta 🙂


Mnie też coś takiego leciało po badaniu właśnie i tak przez dwa dni. Lekarz powiedział, że to po badaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Zamawiacie to czy już macie?

http://allegro.onet.pl/dziecko-w-aucie-baby-on-board-na-przyssawkach-i1506309901.html

ja mam, ja mam!! 🙂 i jeszcze muszę kupić jedną do samochodu męża tylko on nie chce "takiej grzecznej"

A wogóle to dzień dobry, mój laptop pojechał do serwisu i na chwile dorwałam służbowy Piotrka..ale już jest alarm że przecież on musi pracować 🤢 🤢
Wiolcia już od dzisiaj jestem myślami ciągle z Tobą, trzymaj się dzielnie kobieto! Twoja Laurka napewno będzie śliczna i zdrowa! Buziole 😘. Postaram się jutro wejść choć na chwile na brzuszek zobaczyć zdjęcie.
A Andżela nam ładny numer wywinęła 🙃 całą noc nie mogłam spać bo tylko poród mi w głowie
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
brechti napisał(a):
później nadrobię;
w skrócie: jednak 35 tc czyli rodze pod koniec kwietnia albo w maju; ułożenie pośladkowe, gin mówi ze ti bedzie ewenement jesli sie obróci i jest raczej pewien ze cc. mogę spać TYLKO na lewym boku bo inaczej bede słabnąć, zaraz dzwonie do niego bo mam brzydkie brazowe gęste upławy (nic takiego nigdy nie miałam) i mnie straaaasznie brzuch boli! Nie rodze, bo chwile temu bylam szczelnie zamknieta 🙂


Mnie też coś takiego leciało po badaniu właśnie i tak przez dwa dni. Lekarz powiedział, że to po badaniu.

Hmm mi ostatnio nie szczędziła siły podczas badania i mówiła że 2 palce będzie wkładać i będzie boleć.. bolało, skurcz macicy od razu miałam jak to zobaczyła to przestała ale nic mi nie leciało po badaniu krwistego 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Zamawiacie to czy już macie?

http://allegro.onet.pl/dziecko-w-aucie-baby-on-board-na-przyssawkach-i1506309901.html

ja mam, ja mam!! 🙂 i jeszcze muszę kupić jedną do samochodu męża tylko on nie chce "takiej grzecznej"

A wogóle to dzień dobry, mój laptop pojechał do serwisu i na chwile dorwałam służbowy Piotrka..ale już jest alarm że przecież on musi pracować 🤢 🤢
Wiolcia już od dzisiaj jestem myślami ciągle z Tobą, trzymaj się dzielnie kobieto! Twoja Laurka napewno będzie śliczna i zdrowa! Buziole 😘. Postaram się jutro wejść choć na chwile na brzuszek zobaczyć zdjęcie.
A Andżela nam ładny numer wywinęła 🙃 całą noc nie mogłam spać bo tylko poród mi w głowie
buziaki

Jak będę miała wieści od Wioli to wyślę sms'a wszystkim których na forum nie będzie więc czekaj cierpliwie 😉
Ja też dzisiaj koszmary ciążowe miałam, jakaś krew na bieliźnie mi się śniła 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
brechti napisał(a):
później nadrobię;
w skrócie: jednak 35 tc czyli rodze pod koniec kwietnia albo w maju; ułożenie pośladkowe, gin mówi ze ti bedzie ewenement jesli sie obróci i jest raczej pewien ze cc. mogę spać TYLKO na lewym boku bo inaczej bede słabnąć, zaraz dzwonie do niego bo mam brzydkie brazowe gęste upławy (nic takiego nigdy nie miałam) i mnie straaaasznie brzuch boli! Nie rodze, bo chwile temu bylam szczelnie zamknieta 🙂


Mnie też coś takiego leciało po badaniu właśnie i tak przez dwa dni. Lekarz powiedział, że to po badaniu.

Hmm mi ostatnio nie szczędziła siły podczas badania i mówiła że 2 palce będzie wkładać i będzie boleć.. bolało, skurcz macicy od razu miałam jak to zobaczyła to przestała ale nic mi nie leciało po badaniu krwistego 🥴


Po wczorajszej wizycie też nie plamiłam, ale po tej w zeszłym tygodniu tak właśnie miałam i też bolał mnie brzuch. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Chyba nastawię warzywa na sałatkę jarzynową.. będzie co podjadać w ten samotny weekend 🙂


moja ulubiona 🙂 ale tak długo sie ją robi lo jej, a jak sieka robot to nie jest taka smaczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...