Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
ja się muszę zapisać, kazali mi co tydzień przychodzić tylko nie chce mi się tam jeździć 🥴

Ola a do terminu trzy tyg czyli pojedziesz może ze 4 razy
gorzej że ja w 39 tygodniu mam co dwa dni a po terminie codziennie


a i mam drzazgę w palcu i za ch*ja jej nie wydrę chyba źle się to skończy i boli ja cholera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Dzień dobry 🙂


jak się czujesz skurcze minęły ?? bo powiem szczerze ze niby jestem pozamykana a coraz czesciej mnie one ostatnio łapią nie wiem czy to czasem nie od kaszlu bo mnie meczy 😞 zobaczymy 01/04 mam usg z wizyta wiec wszystko sie okaze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ja też na nogach i czekam na wieści. Z tym, że musze zaraz uciekać do babci! Ola, kochana, Ty masz do mnie nr tel w razie co? Bo obawiam się, że nie będzie mnie na forum, a bardzo chciałabym wiedzieć, że to juz 🙂 Jak nie masz to prześlę Ci zaraz na nk albo czacie 🙂 czy to nie problem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Dzień dobry 🙂
Ja też na nogach i czekam na wieści. Z tym, że musze zaraz uciekać do babci! Ola, kochana, Ty masz do mnie nr tel w razie co? Bo obawiam się, że nie będzie mnie na forum, a bardzo chciałabym wiedzieć, że to juz 🙂 Jak nie masz to prześlę Ci zaraz na nk albo czacie 🙂 czy to nie problem?

dawaj na czat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mialam taki fajny dzien dzisiaj miec.. mialam jechac sobie do kina, na jakies dobre zarelko a tu dupa 😞 moj ma pilke na 19.00 i koniecznie musi jechac. Tzn nie koniecznie powiedzial ze mozemy jechac ale nie umiem mu jakos powiedziec zeby zrezygnowal. I chyba cala sobote spedze przed kompem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
a ja mialam taki fajny dzien dzisiaj miec.. mialam jechac sobie do kina, na jakies dobre zarelko a tu dupa 😞 moj ma pilke na 19.00 i koniecznie musi jechac. Tzn nie koniecznie powiedzial ze mozemy jechac ale nie umiem mu jakos powiedziec zeby zrezygnowal. I chyba cala sobote spedze przed kompem 🙂

ojej to spędzimy tą sobotę razem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...