Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a ja przyszłam 🙂
spać nie mogę, to ciasto brzoskwiniowe tak mnie woła do tej lodówki, że którędy bym nie przechodziła prze mieszkanie, to do lodówki mi po drodze 😁

Ola nie uwierzysz, po wózek pojechaliśmy. o 18.23 byliśmy pod sklepem, który dzisiaj czynny doooooo ??? 18 !!! 🤪 🤪 więc z wyprawy dupa 😁
a w ogóle zapytał czy nie mogę na allegro jakiegoś używanego kupić 🤢 🤢 🤢 😮 😮 😮
powiedziałam, że przecież wózek z Auchan też ma 4 kółka i jeszcze za "darmo" jest 😁 😁
no dobra: 2 zł trzeba wrzucić 😁
cos czuję, że jeszcze jego eks wyciągnie z piwnicy stary bolid po pasierbie i mi pod nos podsuną jako alternatywę 😁 😁 😁 😁

Matylda mnie rozśmieszyłoby jak by mi taką skrzynię przyprowadził 😁 😁 ☺️ ☺️

brechti nie żałuj, nie żałuj zeszłego lata: szkoda tylko, że wszystko wygląda inaczej niż to sobie wymarzyłaś 🤨 ale jakby nie było dłuuuugo się nie widzieliście i nie dość, że uczycie się siebie na nowo to jeszcze hormony i + ileś tam kg robią swoje. Trzymam kciuki, żeby było ok 🙂

A w ten tydzień mogę rodzić i ja: czwartek jest mi jak najbardziej na rękę 😁
już dzisiaj miałam jakieś podejrzane skurcze, nawet dość regularne, ale wzięłam nospę, ciepły prysznic i przeszło. I pomyślałam jedno: boję się nie porodu, tylko tego, że nie będę wiedziała że to JUŻ 😁 😁

i uprzedzam, że jak się nagle uciszę i przestanę tu bywać to tylko dlatego, że mi neta wyłączyli ( zmieniamy providera i dlatego )
W razie czego ( tzn porodu czy cuś )będę wysyłać info do Oli, jeżeli Ola pozwoli 🙂
idę wciągnąć jeszcze jeden kawałek ciasta i powrócę do łóżka.
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
tyminka napisał(a):
siemanko to jak tam która dziś rodzi? 🙂

ja ....ale moje dziecie nie chce 😉


kochane 1 tuz tuz bujac sie tam troszke na co wy czekacie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ja też jestem.
Wcinam sushi na śniadanie - to już chyba ostatni raz w tym roku 😁


Kasia - wyrażam zgodę wszem i wobec na wysyłanie do mnie sms'ów i innych MMS'ów
Co do sernika to gdzieś kiedyś widziałam jak pisałaś, że Ty nie jesz, Ty tylko pieczesz 😁

Chcę zapytać po raz kolejny - co robimy z akcją KWIATY DLA WIOLI? Ona wychodzi w środę więc do jutra trzeba by było zebrać kaskę i zamówić kwiatki na czwartek.
Ja mogę dać 20 zł, rozumiem że nie każdą stać ale każde 5 zł się przyda. Najtańsza możliwie wyglądająca wiązanka kosztuje 80 zł.
I jeszcze chciałabym wyjaśnić że to tylko ten jeden raz z racji tego, że Wiola otworzyła nam drzwi do porodów, logiczne że wszystkim wysyłać nie będziemy bo wypłaty by brakło 😁
Bardzo proszę o informację zwrotną bo mnie też niezręcznie przypominać się kilka razy.
Napiszcie ile która może dać i czy w ogóle może, bo być może akcja spali na panewce 🙂

To jest strona z kwiaciarnią w miejscowości Wioli.

http://www.wyslijkwiaty.com/advanced_search_result.php?manufacturers_id=&pfrom=0&pto=100

Ja się mogę podjąć i zadzwonić i ustalić szczegóły..

Czekam na deklaracje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej haj
Ola 5zł już mogę ci dać bo MAM 🤪
a jak nie teraz to potem jakis przelew skombinuję 😉 ale raczej w kwietniu a to już tuż tuż
a ja co zjadłam dwie kanapki i nie mam się w co ubrać 😞 chyba zostanę w piżamie
pralka działa więc zaraz coś ponastawiam , trochę się poplączę i co najmniej do popołudnia będę tu znowu kisnąć 😮
a ja nie zamierzam rodzić gdyby ktoś pytał, tylko ten brzuch jakoś tak dziwnie wygląda pod cyckami nic a potem taki szpic 😉
aaaaaa i nieskromnie powiem że mam jakieś rozwolnienie
no i jutro wizyta, i powiem że ja to jednak wolę jeździć do gina co dwa tyg z brzuchem niż rzadziej ale bez brzucha- przynajmniej na razie bo pomimo że mam już dosyć to jednak tak całkiem gotowa nie jestem i nie wiem czy w ogóle będę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Matylda to ja mogę założyć za Ciebie 5 zł 😉

Będę robić podsumowania:

Ja - 20 zł
Matylda - 5 zł
---------------------------
Razem 25 zł

hehe
obawiam się że nie będziesz miała co podsumowywać 😉
nie wiem później sie zaloguj na te strony bankowe zobaczę co tam mam to może od razu ci prześlę a jak nie to w piątek od męża marnotrawnego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę teraz na fejsbuka na farmę bo wczoraj zakupiłam już prawię największą plantację i muszę tam wiosenne porządki porobić bo jak Lenka się pojawi to raczej tam nie zajrzę więc farma musi wyglądać rewelacyjnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matylda to ja mogę założyć za Ciebie 5 zł 😉

Będę robić podsumowania:

Ja - 20 zł
Matylda - 5 zł
---------------------------
Razem 25 zł

hehe
obawiam się że nie będziesz miała co podsumowywać 😉
nie wiem później sie zaloguj na te strony bankowe zobaczę co tam mam to może od razu ci prześlę a jak nie to w piątek od męża marnotrawnego 😉

myślisz że dziewczyny nie będą chciały? 🥴
już mówiłam że założę za Ciebie, oddasz jak będziesz miała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...