Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Matylda, najwyżej będziesz miała chłopaka na różowo ubranego, ale moim zdaniem to będzie dziewczynka, tylko po co ci ta niepewność do porodu 😁 😁

Ola, wiesz.. jakby co to zasuwaj z smsem do mnie 😁
i czuję, że faktycznie jak się posypiemy to wszystkie na raz 😁

A Laurka cuuudna: i jak aniołek grzeczna tak jak Wiola mówi 🙂
zazdrość, ale wiecie dlaczego? bo dziecię nie przeszło traumy porodu i kanału porodowego 😉
moje będzie wrzeszczeć jak nic 🤢 🤢 🤢

i jestem zmartwiona, bo wieczorem doszłam do wniosku, że mam w domu absolutnie wszystko zrobione i nie wiem co ja przez najbliższe dni będę robić 🤢
czegokolwiek nie wymyślicie, mam to zrobione 😁 😁 nawet obiad na jutro już mam 😮
nawet porządek w dokumentach, zdjęciach i pochowane rzeczy zimowe. Poprane poprasowane pomyte. I wytrzepane i poukładane.
Chyba zostało mi tylko układanie kubków do herbaty uszkami w jedną stronę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
Matylda, najwyżej będziesz miała chłopaka na różowo ubranego, ale moim zdaniem to będzie dziewczynka, tylko po co ci ta niepewność do porodu 😁 😁

Ola, wiesz.. jakby co to zasuwaj z smsem do mnie 😁
i czuję, że faktycznie jak się posypiemy to wszystkie na raz 😁

A Laurka cuuudna: i jak aniołek grzeczna tak jak Wiola mówi 🙂
zazdrość, ale wiecie dlaczego? bo dziecię nie przeszło traumy porodu i kanału porodowego 😉
moje będzie wrzeszczeć jak nic 🤢 🤢 🤢

Kaśka a nie mówili Ci ze dziecko ćwiczy oddychanie podczas porodu i nie jest tak brutalnie wyrwane z łona matki jak podczas CC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Matylda, najwyżej będziesz miała chłopaka na różowo ubranego, ale moim zdaniem to będzie dziewczynka, tylko po co ci ta niepewność do porodu 😁 😁

Ola, wiesz.. jakby co to zasuwaj z smsem do mnie 😁
i czuję, że faktycznie jak się posypiemy to wszystkie na raz 😁

A Laurka cuuudna: i jak aniołek grzeczna tak jak Wiola mówi 🙂
zazdrość, ale wiecie dlaczego? bo dziecię nie przeszło traumy porodu i kanału porodowego 😉
moje będzie wrzeszczeć jak nic 🤢 🤢 🤢

Kaśka a nie mówili Ci ze dziecko ćwiczy oddychanie podczas porodu i nie jest tak brutalnie wyrwane z łona matki jak podczas CC


no nie mówili, ale mówili, że dziecko się boi i czuje ból podczas porodu 🙂
idę szybko spać, bo mój się czai z awanturą ale zapowiedział, że ze względu na urodziny nie będzie krzyczał 😁 po północy obiecał podwoić decybele 😁 😁
mam 24 minuty na prysznic i szybko usnąć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskra_ania1984 napisał(a):
witam
życzę wam kwietnióweczki łatwych porodów i cudownego macierzyństwa 🙂
piękny a zarazem często ciężki czas przed wami 🙂
Super pora na urodzenie dziecka-wiosna 🙂
wiem coś o tym 🙂


serdecznie was pozdrawiam.

a dziękujemy bardzo 🙂

Matylda, Ty to zawsze jakieś info nam sprzedasz ciekawe 😁
Ola, daj znać jakby coś się zaczęło dziać!!!!
idę spać. dobranoc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry? 🤔
nie mogę spać:-/
wyprasowałam już Mojemu koszulę ( bo nie nakrzyczał a obiecał 😁 😉 😉 😉 co nie znaczy, że jego krzyki robią na mnie wrażenie 😜) jem śniadanie i chyba pójdę dalej zmusić się spać, bo co będę tu sama siedziała 😮 😮 😮 😮

czyżby organizm przygotowywał się do tego, że 4.5 h snu mają wystarczyć?

Ola, i jak się czujesz? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dobra - jestem - wiadomości są dwie:

1. Tyska została mamą

2. Ja nadal mam skurcze i od 5-tej waruje ale dam rade jeszcze, muszę zdążyć odebrać wynik posiewu a tam od 8-ej, skurcze nieregularne więc dalej bez paniki, mimo, że "trochę" boli a teraz szczegóły sms'a:


"Olunia urodziłam. O 4.10, 30 marca na świat przyszedł Krzysiu.. Nie wiem nic o wadze bo zaraz po badaniu zabrali go bo miał coś nie tak z jednym płuckiem. Leży w inkubatorze. Ale właśnie przed chwilą był pediatra i mówił że już wszystko się uspokaja i dochodzi do normy. Więc już jest lepiej z jego oddychaniem. Ja teraz próbuję zasnąć. Jak dowiem się wszystkiego później to będę Was informować. Buziaczki"

Mówiłam już, że wiedźma na mnie mówią? 😁
Ewelina szykuj się na ostatnie wolne miejsce na podium 😉

Teraz już mogę zdradzić że Tyska miała skurcze od przedwczoraj i leżała biedna dlatego nas nie odwiedzała, widocznie już rady nie dała...

idę się wpisać z gratulacjami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie załamałam jak te wiadomości dostałam
matko wiec to jest nieuniknione!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
przecież ja mogę urodzić w każdej chwili a ja taka nie przygotowana
i mówię WAM BOJĘ SIĘ JAK CHOLERA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Bez paniki 🙂 Zrób co możesz dzisiaj i tyle. Dobra ja się zawijam po ten wymaz bo jeszcze w koszuli jestem a brzuch napier....la co godzinę 😮 Lena mnie straszy znowu pewnie

Ola ja wiem że głupoty gadam ale jak przeczytała tego smsa od Tyski to zaczęłam ryczeć i normalnie w panikę wpadałam 🤪
że przecież wózka nie mam, że w szpitalu nie byłam po ten strój dla Pawła , że jeszcze porządków wiosennych nie zrobiłam i że na półce nic nie poukładane



a w ogóle toż to szok żeby rodzić miesiąc przed terminem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
a zaczeło sie tak ...wczoraj tak jakby wody sie troche saczyły majtki miałam wilgotne,a w nocy miałam takie dwa cholerne skurcze jedn o 2.44 a drugi o 3 teraz mnie cmi i czekam na rozwój wydarzen.... 🥴 mam nadzieje ze cos z tego bedzie ...w koncu 🥴

no w sumie już możesz
ale ta Ola to czarownica jak ty będziesz kolejna to tylko się w tym utwierdzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
a zaczeło sie tak ...wczoraj tak jakby wody sie troche saczyły majtki miałam wilgotne,a w nocy miałam takie dwa cholerne skurcze jedn o 2.44 a drugi o 3 teraz mnie cmi i czekam na rozwój wydarzen.... 🥴 mam nadzieje ze cos z tego bedzie ...w koncu 🥴

no w sumie już możesz
ale ta Ola to czarownica jak ty będziesz kolejna to tylko się w tym utwierdzę 😉

nomoge moge i chce...a ola cos musi miec wspólnego z łysa góra 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
nie panikuje narazie...moze to fałszywy alarm...ide zaraz sie wykapie i czekam niech sie rozkreca

racja nie panikować
mi lekarz powiedział wczoraj że jak się pojawię w szpitalu z nieregularnymi skurczami i małym rozwarciem to po ktg mnie wypuszczą bo mają teraz baby boom
mówił że mam przyjechać jak skurcze będą regularne i żadne kąpiele nie pomogą no i jak wody odejdą tam mam być w tri miga bo wczoraj jakaś pojawiła się po dwóch dniach od odejścia wód i powiedział cytuję "że rodziła w gnoju" cokolwiek bo to nie znaczyło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska pisze:
"Już po 6.00 przyszła do mnie lekarka powiedzieć że już jest o wiele lepiej .Że spokojniej już oddycha i że wszystko zaczyna pracować w normie.Chciałabym pójść do niego ale jak wstawałam siku to zrobiło mi się słabo i zaczęło mnie krocze napieprzać i teraz leżę i poczekam na obchód. Może się potem jakoś zbiorę jak mi pozwolą majtki ubrać."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
nie panikuje narazie...moze to fałszywy alarm...ide zaraz sie wykapie i czekam niech sie rozkreca

racja nie panikować
mi lekarz powiedział wczoraj że jak się pojawię w szpitalu z nieregularnymi skurczami i małym rozwarciem to po ktg mnie wypuszczą bo mają teraz baby boom
mówił że mam przyjechać jak skurcze będą regularne i żadne kąpiele nie pomogą no i jak wody odejdą tam mam być w tri miga bo wczoraj jakaś pojawiła się po dwóch dniach od odejścia wód i powiedział cytuję "że rodziła w gnoju" cokolwiek bo to nie znaczyło

jak cos to podjade na ktg do przychodni i wstaje moze sie ruszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska pisze:
"Już po 6.00 przyszła do mnie lekarka powiedzieć że już jest o wiele lepiej .Że spokojniej już oddycha i że wszystko zaczyna pracować w normie.Chciałabym pójść do niego ale jak wstawałam siku to zrobiło mi się słabo i zaczęło mnie krocze napieprzać i teraz leżę i poczekam na obchód. Może się potem jakoś zbiorę jak mi pozwolą majtki ubrać."

zazdroszcze jej ze juz po a swoja droga a to łasica cicho-ciemna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
nie panikuje narazie...moze to fałszywy alarm...ide zaraz sie wykapie i czekam niech sie rozkreca

racja nie panikować
mi lekarz powiedział wczoraj że jak się pojawię w szpitalu z nieregularnymi skurczami i małym rozwarciem to po ktg mnie wypuszczą bo mają teraz baby boom
mówił że mam przyjechać jak skurcze będą regularne i żadne kąpiele nie pomogą no i jak wody odejdą tam mam być w tri miga bo wczoraj jakaś pojawiła się po dwóch dniach od odejścia wód i powiedział cytuję "że rodziła w gnoju" cokolwiek bo to nie znaczyło

jak cos to podjade na ktg do przychodni i wstaje moze sie ruszy

no tak właśnie zrób
a sama jesteś w domu????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...