Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Ach bo ja taka zakrecona jestem 🙂 z wyczuciem czasu u mnie nie za dobrze:/
jestem dzis zajeb*** nerwowa wszystko mnie denerwuje i wogole!!!

spokojnie, u nas to na porządku dziennym 🙂

ja już zmykam po zakupy z mężem i może na kwiaty też znajdę siły 😉

Do potem kluseczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już po zakupach, może i dobrze że wyszłam i nie byłam dalej w tej dyskusji o tych chustach! ale widze ze to jakaś afera grubsza- nie chce wnikać bo nie chce nie potrzebnie się denerwować! wole cieszyc sie dobrym nastrojem 🙂
moj mąż dalej działa w pokoiku skarba remont a ja biore sie za sprzątanie gotowanie na 1-YM PALNIKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 obiadu i bede podglądać!
a i jeszcze złość mnie bierze bo chciałam zrobic sernik na zimno i kupiłam wszystko po czym sie okazało ze nie ma nigdzie serkika na zimno w torebecce(5sklepów obeszłam) i musze chyba żelatyne rozrrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja mama robi wiosenne porządki i swojej mamy czyli mojej schorowanej babci i ja skorzystałam z okazji i posprzątałam u niej na dole ale teraz jadę odwiedzić wspomnianą babcię bo i tak NIE MAM CO ROBIĆ
a zapomniałam Wam powiedzieć że mam dziś zaproszenie na parapetówę do nowego domu do siostry mojego ale oczywiście nigdzie się nie wybieram 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
A moja mama robi wiosenne porządki i swojej mamy czyli mojej schorowanej babci i ja skorzystałam z okazji i posprzątałam u niej na dole ale teraz jadę odwiedzić wspomnianą babcię bo i tak NIE MAM CO ROBIĆ
a zapomniałam Wam powiedzieć że mam dziś zaproszenie na parapetówę do nowego domu do siostry mojego ale oczywiście nigdzie się nie wybieram 🙂


eeeeeeeeeee czemu nie idziesz????
jedzenie za darmo, nie trzeba sobie samemu robić, same plusy 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O. A ja wróciłam z zakupów z silnym zamiarem upieczenia, ugotowania i posprzątania: w końcu jutro goście i pogoda piękna i aż chce się robić !! 🙃 🙃

Ewelina, oczywiście każdy ma prawo wklejania i mówienia tego co myśli, ale w przypadku osoby której dzisiejsza awantura dotyczyła, jestem bardzo przeciwna: może nie nadrabiałaś regularnie i nie wiesz, że zostałyśmy przez nią zrównane z ziemią, obrażone i wydaje mi się lekką hipokryzją wchodzenie tu potem jakby nigdy nic i proszenie o głosy.
Wchodziła tu gogor czy jakoś tak: głosowałam, spoko, ale TA osoba niech nie liczy, że JA na nią zagłosuję. Ty oczywiście rób co chcesz 🙂
I popieram Dorkę: można przecież założyć osobny watek jakich wiele na tym forum i kto chce niech tam idzie i głosuje a nie nas tu spamuje.
Koniec: bo podobno wywołałam awanturę i sobie poszłam: no wybaczcie, żebym wiedziała to bym została ☺️ ☺️
Tyminka: klaszczę ci za Twoją postawę

Matylda, idź, zawsze to jakaś rozrywka, potem już tylko dziecko, dieta matki karmiącej itd.. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
matyldusia napisał(a):
A moja mama robi wiosenne porządki i swojej mamy czyli mojej schorowanej babci i ja skorzystałam z okazji i posprzątałam u niej na dole ale teraz jadę odwiedzić wspomnianą babcię bo i tak NIE MAM CO ROBIĆ
a zapomniałam Wam powiedzieć że mam dziś zaproszenie na parapetówę do nowego domu do siostry mojego ale oczywiście nigdzie się nie wybieram 🙂


eeeeeeeeeee czemu nie idziesz????
jedzenie za darmo, nie trzeba sobie samemu robić, same plusy 😁 😁 😁 😁

taaaaaaaa
ale trzeba tam dojechać, co prawda niedaleko ale jednak( benzyna 5ł 😉), mojego nie ma a ja jakoś za tą rodziną nie przepadam ( tak jak oni za mną), trzeba coś zanieść do nowego domu a ja mam w portfelu około 0.30 gr
no i będzie tam alkohol, dużo alkoholu a ja nie mam ochoty wycierać cieknącej śliny rękawem
posiedzę sobie w domku przy laptopie jak zawsze i będzie git majonez 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się chociaż ledwo żyję. Noc zarwałam, miałam skurcze. A teraz boli mnie brzuch. I mam kolkę Grażyny - jak to mówicie. Jestem totalnie zła i pobeczana. Dobrze, że mąż jest dziś przy mnie bo bym zwariowała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Teraz nadrobię co mnie ominęło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka85 napisał(a):
Melduję się chociaż ledwo żyję. Noc zarwałam, miałam skurcze. A teraz boli mnie brzuch. I mam kolkę Grażyny - jak to mówicie. Jestem totalnie zła i pobeczana. Dobrze, że mąż jest dziś przy mnie bo bym zwariowała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Teraz nadrobię co mnie ominęło.


Hmm.. ja to wariuję jak mój jest 😁 😁
ale to moja wina, bo nerwowa jestem a on bałaganiarz więc pretekstu mi niestety dostarcza ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ale bardzo się stara i dzięki mu za to 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja idę biszkopty piec i inne takie cuda wyczyniać: będę podglądać 🙂

Ja pier******lę !!!! 😠 😠 😠

byłam w CH i zapomniałam moich zasłon odebrać !!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😠 😠 😠 😠 😠
i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Melduję się chociaż ledwo żyję. Noc zarwałam, miałam skurcze. A teraz boli mnie brzuch. I mam kolkę Grażyny - jak to mówicie. Jestem totalnie zła i pobeczana. Dobrze, że mąż jest dziś przy mnie bo bym zwariowała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Teraz nadrobię co mnie ominęło.


Hmm.. ja to wariuję jak mój jest 😁 😁
ale to moja wina, bo nerwowa jestem a on bałaganiarz więc pretekstu mi niestety dostarcza ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ale bardzo się stara i dzięki mu za to 😁



Mój jest rzadko może to dlatego. 😉 Ale nie mogę narzekać na niego to wspaniały człowiek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
No to ja idę biszkopty piec i inne takie cuda wyczyniać: będę podglądać 🙂

Ja pier******lę !!!! 😠 😠 😠

byłam w CH i zapomniałam moich zasłon odebrać !!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😠 😠 😠 😠 😠
i


hahahahhahahahahahah 😁 😁 😁 😁 😁 😁
zasłony nie odebrane i dupa z rodzenia 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadrobiłam. Jestem z siebie dumna 🙂
Kamisia ja mam właśnie podobnie jak TY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tylko chyba jestem mniej wytrzymała na ból. 😞
Tyminka Ty jesteś kobietą o ciętym języku 😁 Ale to dobrze. Tak wżyciu trzeba.
To mi się dziewczynki dziś zdenerwowały no 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka85 napisał(a):
Nadrobiłam. Jestem z siebie dumna 🙂
Kamisia ja mam właśnie podobnie jak TY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tylko chyba jestem mniej wytrzymała na ból. 😞
Tyminka Ty jesteś kobietą o ciętym języku 😁 Ale to dobrze. Tak wżyciu trzeba.
To mi się dziewczynki dziś zdenerwowały no 🙂


nie, ja jestem łagodna i nie kłótliwa na prawdę 🙂 tylko jak mnie ktoś wkurzy to wtedy nie ma zmiłuj... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
obiad zrobiony i zjedzony
posprzatane pozmywane gary.
podłogi NA KOLANACH 😁 umyte i co dalej 😉
u mnie jest brzydko na dworze strasznie pochmurno 🤢


o matko skąd masz siły ja dziś to tragedia bylismy na zakupach i pożniej już coraz gorzej było wprawdzie obiad mam naszykowany czekam tylko na hasło i wstawie ziemniaczki ale wszystko na raty robie bo nogi mnie bolą od 2 dni strasznie cała opuchnięta jestem 😞
sprzątam na raty i naszęćie kochanie mi pomaga bo nie dała bym rady sama 😞 chyba nadszedł czas na to żebym teraz ja ponarzekała troche hihi 😜
kasia ja chyba ominełam ten post w którym ta loli nas obrażała mogła byś mi streścić o co kamam?!
bo nie znalazłam nic złego z rana zeby napisala-specjalnie wróciłam sprawdzić i nic 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...