Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie zakupy przez internet.........................
u mnie w tej dziurze można tylko o tym pomarzyć, właśnie byłam w sklepie pokręciłam sie i kupiłam dwie bułeczki, jak jutro nie pojadę do miasta na zakupy to chyba zwariuję, jedyne pocieszenie to takie że dziś wieczorem dostanę POMARAŃCZE- no chyba że mąż zapomni ale będę mu to systematycznie przypominać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzien dobry dziewczyny! 🙂
Ja dzis na sniadanko - nabial... cos mnie naszlo... 🙂
Poza tym czas ufarbowac wloski, bo odrost juz jest baaaardzo duzy, az wstyd wyjsc na ulice 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Heja. Wpierdzieliłam na śniadanie tabliczkę mlecznej nie-czekolady, energia do pracy jest i bardzo chcę ją wykorzystać 😁 😁
Alexia, zawsze możesz zrobić zakupy przez internet, dowiozą ci do domu, jeszcze w kuchni postawią... 😉

Tak, wiem. Korzystam czasem z usług Almy, ale dziś potrzebuję raczej mięsa i to świeżego a wolę je wybrać sama. Jutro podejdę jak będę wracać z morfologii i się zaopatrzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki!!!! ale jestem wkur....!!!! Pół nocy spać nie mogłam,bo mój trol był na imprezie firmowej a mnie ch..... strzelał ,żeby tylko sie nie napił...Na szczeście chłopak mojej sis też tam był i sie pilnowali!!!sisotra o 1 w nocy napisala ze juz sa i ze Karol nie jest pijany!!! A rano do mnie zadzwonila jakie akcje byly na mieszkaniu to kurwica mnie wzieła normalnie!!! NO PATOLA!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się obżarłam, aż wstyd 😉 Widziałyście teraz program o pomarańczach na TVN? To a propos Ciebie Matylda - dobra pomarańcza to ta posiadająca pępek, jest najsłodsza i nie posiada pestek, a te z pestkami to pomarańcze przemysłowe przeznaczone na soki a wciskane nam jako te właściwe 🤢 Człowiek to się uczy całe życie i i tak głupi umiera 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
Hej Dziewczynki!!!! ale jestem wkur....!!!! Pół nocy spać nie mogłam,bo mój trol był na imprezie firmowej a mnie ch..... strzelał ,żeby tylko sie nie napił...Na szczeście chłopak mojej sis też tam był i sie pilnowali!!!sisotra o 1 w nocy napisala ze juz sa i ze Karol nie jest pijany!!! A rano do mnie zadzwonila jakie akcje byly na mieszkaniu to kurwica mnie wzieła normalnie!!! NO PATOLA!!!!

o jest Frytus to już po mojej robocie, ja też nie spałam bo mój pojechał do Wa-wy i wiedziałam że coś wypije ze szwagrem i wcale się nie myliłam ale wisi mi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Hej Dziewczynki!!!! ale jestem wkur....!!!! Pół nocy spać nie mogłam,bo mój trol był na imprezie firmowej a mnie ch..... strzelał ,żeby tylko sie nie napił...Na szczeście chłopak mojej sis też tam był i sie pilnowali!!!sisotra o 1 w nocy napisala ze juz sa i ze Karol nie jest pijany!!! A rano do mnie zadzwonila jakie akcje byly na mieszkaniu to kurwica mnie wzieła normalnie!!! NO PATOLA!!!!

A co się stało jeśli mogę zapytać? 🥴 Mój też jutro ma imprezę firmową a że pracuje w Telewizji N więc budżet mają taki że można za to mieszkanie kupić w małej miejscowości, też się obawiam, nie lubię jak go nie ma w nocy w domu. On raczej z tych spokojnych, mimo to wolałabym żeby wrócił do północy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Ale się obżarłam, aż wstyd 😉 Widziałyście teraz program o pomarańczach na TVN? To a propos Ciebie Matylda - dobra pomarańcza to ta posiadająca pępek, jest najsłodsza i nie posiada pestek, a te z pestkami to pomarańcze przemysłowe przeznaczone na soki a wciskane nam jako te właściwe 🤢 Człowiek to się uczy całe życie i i tak głupi umiera 😁

ej jaki pępek bo nie wiem czego mam szukać teraz jak będę przeglądać każdą pomarańczę
ostatnio miałam 5 kilo z TESCO i nie wiem czy miały pępek czy nie ale były rewelacyjne- niestety-BYŁY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To to pikuś niby mój nic nie zrobił ale i tak go opierdole niech tylko wstanie!!!! Bo oni mieszkaja w takim mieszkaniu tam chyba 8 chłopow i moja siostra ze swoim!!! I jeden z nich taki debil przyporwadzil na chate KURWE!!!!!! Czaicie normalana kurwe z dworca!!!!!!!! Mój "Szwagier" wchodzi do korytarza a ten koles jej minete wali!!!!!!! czaicie!!! no i sie wkurwil szwagier i powiedzial ze ma przejebane!!! a najbardziej wkurwiolo mnie to ze tylko jeden zareagowal a moj trol nie i nawwet mi o niczym nie powiedzial!! no kurwa mac!!! PATOLA NA MAXA!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ale się obżarłam, aż wstyd 😉 Widziałyście teraz program o pomarańczach na TVN? To a propos Ciebie Matylda - dobra pomarańcza to ta posiadająca pępek, jest najsłodsza i nie posiada pestek, a te z pestkami to pomarańcze przemysłowe przeznaczone na soki a wciskane nam jako te właściwe 🤢 Człowiek to się uczy całe życie i i tak głupi umiera 😁

ej jaki pępek bo nie wiem czego mam szukać teraz jak będę przeglądać każdą pomarańczę
ostatnio miałam 5 kilo z TESCO i nie wiem czy miały pępek czy nie ale były rewelacyjne- niestety-BYŁY

Matylduś - na pewno wiesz - zamiast tej dziurki na czubku jest taki otworek i wygląda jakby tam miała druga pomarańcza wyrosnąć:
Tu trochę widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
To to pikuś niby mój nic nie zrobił ale i tak go opierdole niech tylko wstanie!!!! Bo oni mieszkaja w takim mieszkaniu tam chyba 8 chłopow i moja siostra ze swoim!!! I jeden z nich taki debil przyporwadzil na chate KURWE!!!!!! Czaicie normalana kurwe z dworca!!!!!!!! Mój "Szwagier" wchodzi do korytarza a ten koles jej minete wali!!!!!!! czaicie!!! no i sie wkurwil szwagier i powiedzial ze ma przejebane!!! a najbardziej wkurwiolo mnie to ze tylko jeden zareagowal a moj trol nie i nawwet mi o niczym nie powiedzial!! no kurwa mac!!! PATOLA NA MAXA!!!!

fuuuuuuu 😮 dobrze, że zdążyłam zjeść śniadanko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia jaki piękny pępuś
ja nie wiem te moje tego nie miały miały zielony ogonek i były słodkie i soczyste do tej pory mam kropki na monitorze jak mi prysnęło także myślę że to loteria z tymi pomarańczami ale może coś z tymi pępkami jest
Frytus no ja nie wiem co to KURWA i MINETA ale chciałabym zobaczyć 🤪
ja wczoraj nie wytrzymałam i zadzwoniłam do tej co z nią pisałam a ona myślała że z moim pisze, ale jej chyba szczęka opadała ja już myślałam ze sama do siebie gadam bo taka cisza była a ona na koniec po moim wywodzie zaczeła mnie przepraszać i mówić że z moim nic jej nie łączyło, że go nawet nie zna ot tak chciała se pogadać i podtrzymać tą znajomość internetową czy to jest KURWA????????????????bo jak wcześniej zasugerowałam spotkanie to była bardzo chętna czekała tylko na termin i miejsce bo musiała sprawdzic co wted jej maz będzie robił więc to chyba jest KURWA!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia jaki piękny pępuś
ja nie wiem te moje tego nie miały miały zielony ogonek i były słodkie i soczyste do tej pory mam kropki na monitorze jak mi prysnęło także myślę że to loteria z tymi pomarańczami ale może coś z tymi pępkami jest
Frytus no ja nie wiem co to KURWA i MINETA ale chciałabym zobaczyć 🤪
ja wczoraj nie wytrzymałam i zadzwoniłam do tej co z nią pisałam a ona myślała że z moim pisze, ale jej chyba szczęka opadała ja już myślałam ze sama do siebie gadam bo taka cisza była a ona na koniec po moim wywodzie zaczeła mnie przepraszać i mówić że z moim nic jej nie łączyło, że go nawet nie zna ot tak chciała se pogadać i podtrzymać tą znajomość internetową czy to jest KURWA????????????????bo jak wcześniej zasugerowałam spotkanie to była bardzo chętna czekała tylko na termin i miejsce bo musiała sprawdzic co wted jej maz będzie robił więc to chyba jest KURWA!!!!!!!!!!!!

Taaa to jest Matylduś KURWAAAAAA!!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda weź mnie nie dołuj to jest okropne
ja tak nie chce
w ogóle wczoraj się załamałam sąsiadka powiedziała że teraz to ja ładnie wyglądam czyli co wcześniej byłam brzydka bo byłam chuda?????masakra ja nie chcę byc gruba, nie lubię a te falujące brzuchy w ogóle mni się nie podobają ble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia jaki piękny pępuś
ja nie wiem te moje tego nie miały miały zielony ogonek i były słodkie i soczyste do tej pory mam kropki na monitorze jak mi prysnęło także myślę że to loteria z tymi pomarańczami ale może coś z tymi pępkami jest
Frytus no ja nie wiem co to KURWA i MINETA ale chciałabym zobaczyć 🤪
ja wczoraj nie wytrzymałam i zadzwoniłam do tej co z nią pisałam a ona myślała że z moim pisze, ale jej chyba szczęka opadała ja już myślałam ze sama do siebie gadam bo taka cisza była a ona na koniec po moim wywodzie zaczeła mnie przepraszać i mówić że z moim nic jej nie łączyło, że go nawet nie zna ot tak chciała se pogadać i podtrzymać tą znajomość internetową czy to jest KURWA????????????????bo jak wcześniej zasugerowałam spotkanie to była bardzo chętna czekała tylko na termin i miejsce bo musiała sprawdzic co wted jej maz będzie robił więc to chyba jest KURWA!!!!!!!!!!!!

Co do pomarańczy to ta odmiana się jakoś mavelina nazywa czy jakoś tak - już zapomniałam. A co do kurwy - hmmm - jednak nie wytrzymałaś? Baby są okrutne - nie liczą się z drugimi a faceci korzystają z takich słabości. Nie wiem do końca co mój by zrobił, ufam mu bo mnie nigdy nie zawiódł ale pewnie jakby się okazja nadarzyła to by skorzystał..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia jaki piękny pępuś
ja nie wiem te moje tego nie miały miały zielony ogonek i były słodkie i soczyste do tej pory mam kropki na monitorze jak mi prysnęło także myślę że to loteria z tymi pomarańczami ale może coś z tymi pępkami jest
Frytus no ja nie wiem co to KURWA i MINETA ale chciałabym zobaczyć 🤪
ja wczoraj nie wytrzymałam i zadzwoniłam do tej co z nią pisałam a ona myślała że z moim pisze, ale jej chyba szczęka opadała ja już myślałam ze sama do siebie gadam bo taka cisza była a ona na koniec po moim wywodzie zaczeła mnie przepraszać i mówić że z moim nic jej nie łączyło, że go nawet nie zna ot tak chciała se pogadać i podtrzymać tą znajomość internetową czy to jest KURWA????????????????bo jak wcześniej zasugerowałam spotkanie to była bardzo chętna czekała tylko na termin i miejsce bo musiała sprawdzic co wted jej maz będzie robił więc to chyba jest KURWA!!!!!!!!!!!!

Taaa to jest Matylduś KURWAAAAAA!!!!! 🤪

aha mam jeszcze do niej numer to jej to napiszę, powiem że koleżanka z pewnogo forum uświadomiła mi że jesteś KURWĄ!!!!!!!!!!!!!!!
ale w sumie nie chce sie już poniżać i denerwować, Paweł powiedział że powinnam być już spokojna bo w końcu ją namierzyłam i już dać sobie spokój dla dobra naszego związku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheheh 😁 😁 Jak ja się cieszę, że Mój się na śmiesznie upija 😁 😁 😁
Po alkoholu to taka z niego dusza towarzystwa, że najlepszy kabaret wysiada 😁 😁 😁
Tylko mnie te jego wariacje kużwa nie śmieszą 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda - ja tez nie chciala bym zeby mi tak falowal... 😞 Jakos niedobrze mi sie robi, jak to widze, ale to az nieprawdopodobne jak sie na to patrzy....
Facet to facet... Byle tylek zobaczy i leci... taka jest prawda.... Jest niewielu facetow, ktorzy sa naprawde fair... Nie ujmujac naszym 😁 Bo oni napewno do nich naleza... ale znam tysiace przypadkow podobnych do tego.... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Matylda - ja tez nie chciala bym zeby mi tak falowal... 😞 Jakos niedobrze mi sie robi, jak to widze, ale to az nieprawdopodobne jak sie na to patrzy....
Facet to facet... Byle tylek zobaczy i leci... taka jest prawda.... Jest niewielu facetow, ktorzy sa naprawde fair... Nie ujmujac naszym 😁 Bo oni napewno do nich naleza... ale znam tysiace przypadkow podobnych do tego.... 😞 😞 😞

Facet to facet nie mysli tą głową która powinien i nie wierze ze nawet najbardziej wierny i zakochany nie pójdzie za jakąs zajbiesta rakieta!!!! nie wierze!!!! Tylko my takie głupie i wierne!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Nie no, sa tacy ktorzy nie pojda, ale na pewno jest ich malo... 😞 Dlatego trzeba korzystac z zycia poki mozna 😁 Albo robic to co facet 😁

Dokładnie ale tak jest ,że facet bzyczy co popadnie to spoko ale jak laska sie przespi z jednym to juz KURWAAA!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...