Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
brechti ja wolałabym w Świdnicy... ale mój mąż jak zaczynam ten temat to on zaczyna panikować że mnie nie dowiezie na termin i mu w aucie urodzę...

Ja mam najbliżej DDZ ale tam chyba nie ma porodów rodzinnych i w wannie więc zastanawiam się nad Świdnicą (ok. 20 km) i Wałbrzychem (ok. 40 km). Zacisnę uda najmocniej jak się da i w razie czego dzidziuś nie będzie miał szans na wyskok w aucie ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja ruchy poczułam dosyć późno bo w 19tyg ale czasami wieczorem tak mnie łupnie kilka razy że szok a to już nie jest przyjemne może ja tak to czuję bo chudzina jestem i tego brzucha nie widac to może ona się tam rozpycha no ale bez przesady tak mamunię kopać
ej ja już nie wspomnę o mnie i moim nic nie robieniu teraz jeszcze mam tekst to zrobienia mam czas do północy ale nie wiem czy dam radę i w ogóle to praca mgr dalej nie ruszona ja nie wiem na co ja liczę przecież cudów nie bedzie, ciągle mówię jutro, jutro zacznę, ale mówię tak od trzech miesięcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
wy juz czujecie mocne kopniaki ? Hehe ja juz w 24 tygodniu jestem, ale moja dzidzia to grzecznie sie tylko rusza i czasami mnie kopnie ale to wszystko delikatnie jeszcze odczuwam 🙂

nie wiem czemu tak jest, może to zależy od temperamentu? Bo moje małe kopie niemiłosiernie (nie mówię,że nie lubię tego, bo ja czsem też wepchnę palec w brzuch-a co, niech ma za swoje), i mimo, że to nie boli to jak dostanę w pęcherz to mam ochotę się zgiąć w pół. Haha mój ojciec jak mu mówię, że bejbik kopie to mi mówi, żebym też je kopnęła ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
brechti ja do Świdnicy tez mam 20 km i muszę zdążyć... W Wałbrzychu masz płatny w wodzie,a w Świdnicy darmowy z jedną osobą i w wannie...


Oho, to Latawiec (bo chyba o nim mówimy) wysuwa się na 1 miejsce ^^ Nie wiem, czy chcę rodzić w wodzie, ale lepiej być przygotowanym na wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eunia91 napisał(a):
matyldusia oddaj jej... :P

chętnie ale dzieci nie wolno bić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kurde mnie to po prostu czasami denerwuje bo przecież z bólu nie umieram , po prostu człowiek sie kładzie próbuje zrelaksować a tu takie kuksańce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
eunia91 napisał(a):
brechti a czemu nie chcesz we wannie rodzić??
moja mama mówi że jest o wiele wiele lżej...

Hmm, nie twierdzę, że nie chcę, rozważam taki poród 😁 Tylko o jedną rzecz się panicznie boję: że wyjdzie mi klocek z tyłka i będzie pływał....


zabiłaś mnie tym 😁 to porpoś o lewatywe wcześniej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co, jestem na siebie wściekła!!!!! Byłam u koleżanki i jak te głupie zjadłyśmy gówno z kfc ;/ Nie dośc, że to jest ścierwo to w dodatku tak się objadłam, że mi niedobrze ;/
AAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁 😁
Dobranoc i do jutra ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Wiecie co, jestem na siebie wściekła!!!!! Byłam u koleżanki i jak te głupie zjadłyśmy gówno z kfc ;/ Nie dośc, że to jest ścierwo to w dodatku tak się objadłam, że mi niedobrze ;/
AAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁 😁
Dobranoc i do jutra ;*

haha przyszła, wyrzuciła co ją boli i poszła hahaha
Ajjj twistera chcę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o i znowu ja pierwsza 🙂
nie no ale dziś sobie chyba forum odpuszczam bo niebawem brudem i śmieciami obrosnę i normalnie odkryłam że wigilia w przyszła sobotę-SZOK
kończę kawę, rozpalam w piecu i do dzieła
aaaaaa wieczorem dostanę BIG MAC'a haha i cheesburgery - nie krytykujcie mnie raz na jakiś czas nic nam ni będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też właśnie wstałam 🙂 Dzień dobry. Nie wiem co tu dziś robić, bo mrozy trzaskające, miałam jechać na badanie krwi, ale jak popatrzyłam za okno to stwierdziłam, że jutro 🙂 Jutro pewnie będzie jeszcze gorzej no ale trudno - jutro to już muszę. Nawet do sklepu nie chce mi się iść, nic na obiad nie mam - najwyżej mężuś dostanie placki ziemniaczane a ja coś sobie wykombinuję 🙂 Idę się ogarnąć, zrobię śniadanko jakieś i wracam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak tam u Was ale ja słyszałam że to dziś ma być najmroźniej, ja jeszcze na polu nie byłam wypuściłam tylko psa a skoro nie skamla to znaczy że da się wytrzymać- bo on mrozu nie znosi
ja już jedno zrobiłam i tak małymi kroczkami z przerwami na forum zrobię dziś wszystko!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
nie wiem jak tam u Was ale ja słyszałam że to dziś ma być najmroźniej, ja jeszcze na polu nie byłam wypuściłam tylko psa a skoro nie skamla to znaczy że da się wytrzymać- bo on mrozu nie znosi
ja już jedno zrobiłam i tak małymi kroczkami z przerwami na forum zrobię dziś wszystko!!

I tej wersji się trzymajmy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja. Wpierdzieliłam na śniadanie tabliczkę mlecznej nie-czekolady, energia do pracy jest i bardzo chcę ją wykorzystać 😁 😁
Alexia, zawsze możesz zrobić zakupy przez internet, dowiozą ci do domu, jeszcze w kuchni postawią... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...