Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

magda-d87 napisał(a):
Matylda - mysle, ze wczesniej czy pozniej zdradzisz go... takie jest moje zdanie... Mimo, ze go mocno kochasz...

a kto powiedział że ja go kocham????
oj nie ważne, mój maż jest mi bliski, ale to już rutyna i przyzwyczajenie i nie wiem czy jemu albo mnie chce sie coś zmieniać w tej kwestii a jeśli chodzi o sex z nim to wiem że jest najlepszym kochankiem na świecie i kiedyś jak tylko na niego patrzyłam to miałam chcicę a teraz przed ciąża zdarzała sie ze tygodniami tego nie robiliśmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Cześć dziewczyny.

Ale wy tu tematy poruszacie - szok normalnie.
Ej która z was była w szpitalu na nerki bo muszę się skonsultować.

Wioluś może gdzieś Cie podwiało 😞 Zgłoś sie do lekarza!!!


No właśnie chyba mnie przewiało. A jutro jadę na badania krwi i moczu to może zahaczę o jakiś szpital.


Wiola, porządne gacie po pas zamiast stringów !! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Cześć dziewczyny.

Ale wy tu tematy poruszacie - szok normalnie.
Ej która z was była w szpitalu na nerki bo muszę się skonsultować.

Wioluś może gdzieś Cie podwiało 😞 Zgłoś sie do lekarza!!!


No właśnie chyba mnie przewiało. A jutro jadę na badania krwi i moczu to może zahaczę o jakiś szpital.

IDź moze najpierw do rodzinnego....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Cześć dziewczyny.

Ale wy tu tematy poruszacie - szok normalnie.
Ej która z was była w szpitalu na nerki bo muszę się skonsultować.

Wioluś może gdzieś Cie podwiało 😞 Zgłoś sie do lekarza!!!


No właśnie chyba mnie przewiało. A jutro jadę na badania krwi i moczu to może zahaczę o jakiś szpital.


Wiola, porządne gacie po pas zamiast stringów !! 😉


Na szczęście nie jestem zwolenniczką stringów - po prostu nie lubię jak coś mi do dupy włazi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Cześć dziewczyny.

Ale wy tu tematy poruszacie - szok normalnie.
Ej która z was była w szpitalu na nerki bo muszę się skonsultować.

Wioluś może gdzieś Cie podwiało 😞 Zgłoś sie do lekarza!!!


No właśnie chyba mnie przewiało. A jutro jadę na badania krwi i moczu to może zahaczę o jakiś szpital.

IDź moze najpierw do rodzinnego....


Mój rodzinny to taki konował że szok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Cześć dziewczyny.

Ale wy tu tematy poruszacie - szok normalnie.
Ej która z was była w szpitalu na nerki bo muszę się skonsultować.

Wioluś może gdzieś Cie podwiało 😞 Zgłoś sie do lekarza!!!


No właśnie chyba mnie przewiało. A jutro jadę na badania krwi i moczu to może zahaczę o jakiś szpital.

IDź moze najpierw do rodzinnego....


Mój rodzinny to taki konował że szok.

to pozostaje szpital;0 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Cześć dziewczyny.

Ale wy tu tematy poruszacie - szok normalnie.
Ej która z was była w szpitalu na nerki bo muszę się skonsultować.

Wioluś może gdzieś Cie podwiało 😞 Zgłoś sie do lekarza!!!


No właśnie chyba mnie przewiało. A jutro jadę na badania krwi i moczu to może zahaczę o jakiś szpital.


Wiola, porządne gacie po pas zamiast stringów !! 😉


Na szczęście nie jestem zwolenniczką stringów - po prostu nie lubię jak coś mi do dupy włazi 🙂


Bo jak to mówią:
KIEDYŚ SIĘ GACIE ODSŁANIAŁO, ŻEBY DUPĘ ZOBACZYĆ, TERAZ TRZEBA DUPĘ ODSŁONIĆ ŻEBY GACIE ZOBACZYĆ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Cześć dziewczyny.

Ale wy tu tematy poruszacie - szok normalnie.
Ej która z was była w szpitalu na nerki bo muszę się skonsultować.

Wioluś może gdzieś Cie podwiało 😞 Zgłoś sie do lekarza!!!


No właśnie chyba mnie przewiało. A jutro jadę na badania krwi i moczu to może zahaczę o jakiś szpital.


Wiola, porządne gacie po pas zamiast stringów !! 😉


Na szczęście nie jestem zwolenniczką stringów - po prostu nie lubię jak coś mi do dupy włazi 🙂

ej ja też nie lubię miałam całą szufladę takich sexy i ostatnio wszystkie wywaliłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też się wczoraj wkurwiłam na swojego, bo na facebooku do jego znajomych dołączyła kolejo kurwopodobna ździra. Cyce jak donice, blond tapir na łbie, jaby z pornola wyszła, i to nie jest pierwsza. Jak na razie siedze cicho, ale jak się wkurwię to 3 wojna światowa. Teraz będę się cicho mścić haha.
Ja jak byłam ze swoim ex to w czasie przerw, (bo ciężko nam razem było, ale wydawało się, że będziemy razem do końca życia) ochoczo korzystałam z życia ^^ On był moim pierwszym i nie wyobrażałam sobie, żeby nigdy nie poznać jak to jest z innym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Gwiazdeczki ;*
Kurdę wczoraj temat kupy, dzisiaj już poważniej 😁 Ale powiem Wam, że ten mój chłop to tez mój pierwszy... i jak narazie nie wyobrażam sobie żeby to zmieniać. Chociaż czasami zastanawiałam się jak to mogłoby być z innymi. Jednak nigdy na poważnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia wierna żona ma wiernego męża i sie nie wypowiada

rozmawiałam z mamą na skype i trochę się zeszło 😉 a co do wierności.. teraz już pewnie wierna będę, ale to dlatego że mam porównanie jak to jest z innym(i) 🙂 Poza tym, już wcześniej wspominałam, że mój mąż to facet jakiego zawsze chciałam mieć, póki co 😁 Ja się wyszumiałam za wszystkie czasy, on zresztą też nie próżnował, ale teraz mam pewność że warto było czekać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
ehhhhh............ 🤨
Stringi są nie praktyczne ,weź się wysraj to nie ma bata ze sznurek brązowy nie bedzie i zapierdalasz z dracha na dupie;/Wole bokserki 🙂

A ja noszę stringi, co do drachy to są przecież chusteczki higieniczne - ja używam takich jak dla niemowląt - nie widzę problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hieh. Ja i tak zawsze mówię, że "przed Tobą było trzech:
1. Licealna pierwsza miłość
2. Poważny związek na studiach: już myślałam, że to TO ale niestety 😉
3. KLIN na drugą miłóść

no i 4 jesteś TY 😁 😁"

Po co przyznawać się do faktycznej ilości facetów ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Hieh. Ja i tak zawsze mówię, że "przed Tobą było trzech:
1. Licealna pierwsza miłość
2. Poważny związek na studiach: już myślałam, że to TO ale niestety 😉
3. KLIN na drugą miłóść

no i 4 jesteś TY 😁 😁"

Po co przyznawać się do faktycznej ilości facetów ☺️ ☺️ ☺️

Czyli miejsca na podium nie starczyło? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Hieh. Ja i tak zawsze mówię, że "przed Tobą było trzech:
1. Licealna pierwsza miłość
2. Poważny związek na studiach: już myślałam, że to TO ale niestety 😉
3. KLIN na drugą miłóść

no i 4 jesteś TY 😁 😁"

Po co przyznawać się do faktycznej ilości facetów ☺️ ☺️ ☺️

Czyli miejsca na podium nie starczyło? 😁


Ale i tak zgarnął główną nagrodę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...