Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

magda-d87 napisał(a):
Nie no, sa tacy ktorzy nie pojda, ale na pewno jest ich malo... 😞 Dlatego trzeba korzystac z zycia poki mozna 😁 Albo robic to co facet 😁


I mnie się taki mniejszościowy egzemplarz trafił 😁 😁 🙃 🙃 🙃 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiecie co mój facet nie należy do tych wylewnych i otwartych no taki ćwok , on prawdę musi kogoś dobrze poznać żeby się przed kimś otworzyć, on nie lubi poznawać nowych ludzi np moich znajomych bo jest wtedy strasznie skrępowany i widzę często jak się męczy dlatego myślę że to "znajomość" i kilka innych po prostu była mu potrzebna jak siedział tam daleko przez 8 mcy to co miał robić, siedział na czatach i innych forach i pisał z jakimiś zdzirami
ja pracowałam do późna nie zawsze mogłam wiec on się otwierał przed obcymi bo tak było mu łatwiej w necie czuł się anonimowy..................................nie bronię go bo sama robiłam podobne rzeczy a nawet gorsze ale nie wiem jak by się zachował gdyby na prawdę taiła się okazja na coś więcej, po prostu nie wiem w końcu jesteśmy tylko ludźmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ale wiecie co mój facet nie należy do tych wylewnych i otwartych no taki ćwok , on prawdę musi kogoś dobrze poznać żeby się przed kimś otworzyć, on nie lubi poznawać nowych ludzi np moich znajomych bo jest wtedy strasznie skrępowany i widzę często jak się męczy dlatego myślę że to "znajomość" i kilka innych po prostu była mu potrzebna jak siedział tam daleko przez 8 mcy to co miał robić, siedział na czatach i innych forach i pisał z jakimiś zdzirami
ja pracowałam do późna nie zawsze mogłam wiec on się otwierał przed obcymi bo tak było mu łatwiej w necie czuł się anonimowy..................................nie bronię go bo sama robiłam podobne rzeczy a nawet gorsze ale nie wiem jak by się zachował gdyby na prawdę taiła się okazja na coś więcej, po prostu nie wiem w końcu jesteśmy tylko ludźmi

Mój też jest podobny do Twojego,ze dzikus ale kto wie jakby sie trafilo ze sama laska dupa na chuja by usiadla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nie do końca tak
bo nie prześpisz sie z kimś a też zrobią z Ciebie kurwę ja tak mam teraz chyba muszę poprosić mojego o interwencję bo jeden gość ewidentnie psuje mi opinię tylko dlatego że chciał wiecej niż ja mogłam mu zaoferować, nienawidzę czegoś takiego nienawidzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Moze to dziwne... ale nie.... nie zaluje.... Moze dlatego, ze moj maz byl moim pierwszym facetem w seksie, potem slub... wiec nie bylo niby szans... A teraz wiem, ze jeden facet w lozku przez cale zycie - to nie mozliwe... Najlepiej sie wybawic na maxa, potem hajtac... i dotyczy to i faceta i laski... Bo wlasnie stad tez biora sie zdrady...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ale to nie do końca tak
bo nie prześpisz sie z kimś a też zrobią z Ciebie kurwę ja tak mam teraz chyba muszę poprosić mojego o interwencję bo jeden gość ewidentnie psuje mi opinię tylko dlatego że chciał wiecej niż ja mogłam mu zaoferować, nienawidzę czegoś takiego nienawidzę

Mnie też koles wyzywa od kurew hehe taki gwownierz 18lat...a to bez podstaw w ogole koles mi grozi ze mnie zabija 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
Wiesz co? Moze to dziwne... ale nie.... nie zaluje.... Moze dlatego, ze moj maz byl moim pierwszym facetem w seksie, potem slub... wiec nie bylo niby szans... A teraz wiem, ze jeden facet w lozku przez cale zycie - to nie mozliwe... Najlepiej sie wybawic na maxa, potem hajtac... i dotyczy to i faceta i laski... Bo wlasnie stad tez biora sie zdrady...

kuźwa a ja miałam tylko jednego w łóżku myślicie że jeszcze mam szansę???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Oczywiscie nikt nic nie wie i tak jest dobrze 😁
Trzeba umiec sie kamuflowac 😁 A wiekszosc facetow nie potrafi 😁

Czasami tak gadaliśmy z Karolem,że szkoda ze nie przezylismy ze soba pierwszego razu,bo ja jestem jego pierwsza miłościa(on moja nie) I tak Wam powiem ,że dobrze ,że on nie był tym pierwszym bo pewnie teraz by mnie korcilo zobaczyc jak to jest z innym a tak malutkie porównanie mam i Mój Karol okazał sie tym Najlepszym kochankiem z wszystkiech jakich posiadalam!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Wiesz co? Moze to dziwne... ale nie.... nie zaluje.... Moze dlatego, ze moj maz byl moim pierwszym facetem w seksie, potem slub... wiec nie bylo niby szans... A teraz wiem, ze jeden facet w lozku przez cale zycie - to nie mozliwe... Najlepiej sie wybawic na maxa, potem hajtac... i dotyczy to i faceta i laski... Bo wlasnie stad tez biora sie zdrady...

kuźwa a ja miałam tylko jednego w łóżku myślicie że jeszcze mam szansę???????

Cooo??? Twój mąz był Twoim pierwszym??? A no jak Wy w wieku 20stu lat sie pochajtalyscie to nie mialyscie czasu na szalenstwa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Wiesz co? Moze to dziwne... ale nie.... nie zaluje.... Moze dlatego, ze moj maz byl moim pierwszym facetem w seksie, potem slub... wiec nie bylo niby szans... A teraz wiem, ze jeden facet w lozku przez cale zycie - to nie mozliwe... Najlepiej sie wybawic na maxa, potem hajtac... i dotyczy to i faceta i laski... Bo wlasnie stad tez biora sie zdrady...

kuźwa a ja miałam tylko jednego w łóżku myślicie że jeszcze mam szansę???????

Cooo??? Twój mąz był Twoim pierwszym??? A no jak Wy w wieku 20stu lat sie pochajtalyscie to nie mialyscie czasu na szalenstwa 😁


😁 😁 😁 😁 Dobrze powiedziane Fryta 😁
Jeszcze 3 lata temu ( w wieku 27 lat ☺️ dla przypomnienia ) nie wiedziałąm co to jest monogamia...Hieh.. co to było za życie !!! Ale jak teraz mi związek z jednym facetem smakuje 😉

Wiola, Dorka miała coś z nerkami. Chyba jakiś żwirek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ale to nie do końca tak
bo nie prześpisz sie z kimś a też zrobią z Ciebie kurwę ja tak mam teraz chyba muszę poprosić mojego o interwencję bo jeden gość ewidentnie psuje mi opinię tylko dlatego że chciał wiecej niż ja mogłam mu zaoferować, nienawidzę czegoś takiego nienawidzę

Mnie też koles wyzywa od kurew hehe taki gwownierz 18lat...a to bez podstaw w ogole koles mi grozi ze mnie zabija 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

nie no ja ze swoim jestem 8 lat z czego półtora roku po ślubie, tamten z mojej miejscowości kolega ze szkoły jak masę innych z którymi można było pojechac na imprezę wypić coś itp. tylko on się ponoć zakochał nigdy mi tego nie powiedział ale innym owszem z resztą sama się domyśliłam wiec chciałam to skończyć to smsowanie, przypadkowe spotkania albo nawet nie przypadkowe no i to odwróciło się przeciwko mnie, kiedyś byłam sama w domu niestety drzwi były otwarte nie wiem dlaczego bo zawsze zamknięte na dwa zamki i on wtedy wtargnął do mnie do domu bez zapowiedzi i miała chyba ze 4 promile alkoholu we krwi nie mogłam sobie z nim poradzić jak się walnął na łóżko tak koniec, zasnął, ja w panice zaczęłam dzwonić po ludziach, jego kolegach, do jego brata żeby go ktoś zabrał bo sama nie dam rady ale nikt się nie zgłosił bo to sobota była i wszyscy na imprezie, więc co mi pozostało czekać aż się obudzi no i obudził sie chyba o drugiej w nocy trochę wytrzźwiał przeprosił i wyszedł ale że o tej porze już niektórzy wracali z imprez został zauważony i zaczeło się, przecież nie mógł powiedzieć kolegom że zasnął u mnie piany bo to wstyd więc mówił co innego 😮
z resztą to od tego się zaczeło teraz jest jeszcze gorzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Cześć dziewczyny.

Ale wy tu tematy poruszacie - szok normalnie.
Ej która z was była w szpitalu na nerki bo muszę się skonsultować.

Wioluś może gdzieś Cie podwiało 😞 Zgłoś sie do lekarza!!!


No właśnie chyba mnie przewiało. A jutro jadę na badania krwi i moczu to może zahaczę o jakiś szpital.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...