Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
A ja mam info od Brechti, choć Dominik wywołał nam tu sporo emocji, to jeszcze słowo od Ani:

"Nasza noc byla wrecz wspaniala! Podjelam wtedy pierwsza i nieudana probe karmienia cycem. Od niedzieli malo spalam, co ja tam mowie, w ogole nie spalam teraz z mala lezymy razem. Wciaz nie wierze, ze mam ja przy sobie. Po cesarce czuje sif ok, dzis juz w sumie prawie normalnie, latam jak szalona tylko nie dzwigam i nie moge za bardzo sie smiac 🙂 generalnie nic mnie nie boli i moglabym juz isc do domu 🙂 szpital super i personel tez, zycze wam takiego! Co u Was? Pozdrawiamy!"


Pozdrów Brechtaczka od nas i powiedz że z każdym dniem będzie coraz lepiej. Niech szybko wraca do nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
ooo no to Dominiś juz jest 😉

ja leze bo mnie dolny odcinek kregoslupa boli, brzuch twardnieje,kuje w kroku i czasem pobolewa brzuch jak na okres 😞


A Ty Kamisia kiedy masz lekarza? Mnie co jakiś czas teraz też zaboli.

dopiero 14 kwietnia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja w końcu nadrobiłam posty z mojego pobytu w szpitalu.

Ola - nie wiem co ty zamawiałaś ale do mnie dotarł taki koszyk.
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/50793841227909349264.jpg[/IMG][/URL]


Przy okazji jeszcze raz dziękuję. Serio pobeczałam się jak bóbr jak czytałam życzenia. I teraz każdemu opowiadam jakie wspaniałe koleżanki można poznac przez internet. I chociaż nie widziałam na żywo ani jednej z was to czuję się tak jakbyśmy się znały od zawsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
Natka85 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
ooo no to Dominiś juz jest 😉

ja leze bo mnie dolny odcinek kregoslupa boli, brzuch twardnieje,kuje w kroku i czasem pobolewa brzuch jak na okres 😞


A Ty Kamisia kiedy masz lekarza? Mnie co jakiś czas teraz też zaboli.

dopiero 14 kwietnia 😞



Późnoooooooooooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
dzisiaj to mnie caly czas kuje...boli ten dolny odcineki twardnieje brzuch, latam do lazienki co sekunda bo mi sie siusiu chce, chce mi sie cos grubszego tez ale nie moge zrobic ☺️


bo może to nie kupa, tylko przesz już?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
Natka85 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
ooo no to Dominiś juz jest 😉

ja leze bo mnie dolny odcinek kregoslupa boli, brzuch twardnieje,kuje w kroku i czasem pobolewa brzuch jak na okres 😞


A Ty Kamisia kiedy masz lekarza? Mnie co jakiś czas teraz też zaboli.

dopiero 14 kwietnia 😞



Późnoooooooooooo

no pozno.. w 38 tci to bedzie chyba! moja ostatnia wizyta 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
kamikusia napisał(a):
dzisiaj to mnie caly czas kuje...boli ten dolny odcineki twardnieje brzuch, latam do lazienki co sekunda bo mi sie siusiu chce, chce mi sie cos grubszego tez ale nie moge zrobic ☺️


bo może to nie kupa, tylko przesz już?

raczej nie 🙂 to cos grubszego tylko nie chce wyjsc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Zrobiłam sobie inhalację i lepiej mi się oddycha 🙂 ALe to samopoczucie towarzyszące przeziębieniu jest najgorsze. 😞


Ty się kuruj bo jakby cię cc czekało to będzie problem. Wypytują o wszystko: przeziębiania, leki, pobyt w szpitalach, uczulenia itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny ja tylko na chwilkę....
Cały czas leżę dlatego tak mało wchodzę na forum, jak tylko wstaję siku to mnie zaraz skurcze łapią... I widzę że kolejne dziewczyny się sypią.... 🙂 Jej ja tez już bym chciała ale boję się jak cholera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Zrobiłam sobie inhalację i lepiej mi się oddycha 🙂 ALe to samopoczucie towarzyszące przeziębieniu jest najgorsze. 😞


Ty się kuruj bo jakby cię cc czekało to będzie problem. Wypytują o wszystko: przeziębiania, leki, pobyt w szpitalach, uczulenia itp.


Naprawdę?!A przy normalnym porodzie chyba nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Dziewczynki a cc robią na ile przed terminem???
Wiola mnie zasmuciła. 😞


wiem co czujesz bo niedawno tez mnie przeziebienie niezle zlapalo i powiem ci ze nawet lekarz kazal mi lykac tabletki bo zrobila mi sie opryszczka na ustach i powiedzial ze nie moge miec przy porodzie

a co do cesarki to wczesniej robia ale to jak dziecko jest ulozone nie tak jak powinno a takto moga nawet w terminie robic chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Dziewczynki a cc robią na ile przed terminem???
Wiola mnie zasmuciła. 😞


wiem co czujesz bo niedawno tez mnie przeziebienie niezle zlapalo i powiem ci ze nawet lekarz kazal mi lykac tabletki bo zrobila mi sie opryszczka na ustach i powiedzial ze nie moge miec przy porodzie

a co do cesarki to wczesniej robia ale to jak dziecko jest ulozone nie tak jak powinno a takto moga nawet w terminie robic chyba


Ja opryszki to mam na okrągło! W tej chwili nie. Wiesz, ale jesli nadal się rozpakowuję to mi może też by wcześniej zrobili cc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...