Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Tyska - ja wklejałam ten pierwszy suwaczek co mi wyskoczył:"BBCode (PseudoHTML, UBBCode)
Używany w większości for, które nie zezwalają na kod html." Zdjęcie pojawia się automatycznie.
ja tez ten wkleilam i nic..


To nie wiem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem ..
Kurde to ja chyba Ole widziałam. Teraz tak skojarzylam czytajac ze ona mnie widziala. Widzialam ja jak wychodzila od lekarza trzymajac sie za brzuszek 🥴
ja bylam na IP dlatego ze od rana mnie ten dolny odcinek kregoslupa bolal, brzuch co chwila twardniej, bol jak na okres i klucie w kroku. Podłaczyli mnie pod ktg i wszystko ok,zero skurczy. Na tej inflandzkiej przyjął mnie bardzo nie mily pan lekarz ktory sie w ogole moim zdaniem nie zna ! badal mnie baaardzo mocno, nic nie mowiac. Zadawal mi bardzo glupie pytania ktore nie byly zwiazane z ciazy! masakra jakas! i jestem teraz zle nastawiona na ten szpital ! i nie chce juz tam rodzic !! Wychodzac stamtad powiedzial mi ... Jak wody pani by odeszly to prosze sie zglosic ! i o tyle !! I jego zdaniem jest wszystko ok !!

a i kaze mi nospe lykac!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej caly dzien mnie nie bylo a tu takie akcje sie dzieja

Miło cię widziec spowrotem Justynko Krzysiu śliczny jak wszystkie wasze dzieciaczki
Biedna Ola a tak nie chciala cc ucałuj Matylda ją od nas
A ja mam od samego rana jakies bolesne skurcze ale sa nieregularne ale z twardniejacym brzuchem moze cos sie zadzieje w ciagu kilku dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa: znowu jakiejś szajba odbiła. Trafi się taka frustratka życiowa której ciąża nie służy i zamęt siać będzie.Trzeba dać znać Klaudii żeby zablokowała możliwość dodawania wpisów 😠 😠 😠

po co ludzie się kur**a wpierdalają z butami w nie swoje wątki i sprawy?? 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja to o mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ale fajnie
Kaśka przyznaj się że to ty 😉

może ktoś chce moja akcję przyspieszyć- ale nie uda się twarda jestem a Klaudia albo śpi albo na spacerze więc szybko tego nie usunie
ale kuźwa dlaczego nie ma "to coś" odwagi popisać na forum tylko wpierdala się do tabelki i psuje wszystkim nastroje
no trudno mam krótki info od Oli zaraz napiszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
OLA PISZE:

Skurcze nie ustępują, rozwarcia nie ma dopiero szyjka mieknie



tylko tyle 😮


I ja Oli pisałam, żeby jeszcze pojechałą do innego szpitala, bo ten to samo gówno jest a nie szpital: nawet usg nie zrobili 😠 tak jak Kamila napisała: taśmociąg: byle by im jak najkrócej dupę zawracać.
A jak nie daj Boże z dzieckiem coś się stanie to już nie ich problem 😠 😠

Matylda, TO NIE JA, ja bym MIAŁA odwagę się podpisać pod tym co wypisuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
zaraz Michał zablokuje dostęp


i jest to ktoś, kto nadal nas podczytuje, bo dopisuje nowe komentarze :-/

Tchórzycoo jedna.. 😜

I klaudia, wyrzuć od razu te martwe dusze które tam widnieją a nigdy się nie udzielają 🙂

ale tak sobie myślę, że ta osoba jakas niewykształcona lekko: nie wie jak się "chuj"pisze :-/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
zaraz Michał zablokuje dostęp


i jest to ktoś, kto nadal nas podczytuje, bo dopisuje nowe komentarze :-/

Tchórzycoo jedna.. 😜

I klaudia, wyrzuć od razu te martwe dusze które tam widnieją a nigdy się nie udzielają 🙂

już 🙂 a jedną już dzisiaj usunęłam 😁 i nie wiem, które to dokładnie martwe dusze 😁 więc zróbmy to razem 😁 które kasujemy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
matyldusia napisał(a):
OLA PISZE:

Skurcze nie ustępują, rozwarcia nie ma dopiero szyjka mieknie



tylko tyle 😮


I ja Oli pisałam, żeby jeszcze pojechałą do innego szpitala, bo ten to samo gówno jest a nie szpital: nawet usg nie zrobili 😠 tak jak Kamila napisała: taśmociąg: byle by im jak najkrócej dupę zawracać.
A jak nie daj Boże z dzieckiem coś się stanie to już nie ich problem 😠 😠

Matylda, TO NIE JA, ja bym MIAŁA odwagę się podpisać pod tym co wypisuję.

no ja odnioslam takie wrazenie dzisiaj !! i nawet taka dziewczyna byla i tez czekala na wizyte i byla tak samo nie zadowolona jak ja!! Gorzej bo nawet jej przyjac nie chcieli bo nie miala skonczonego 32 tc. < a byla w 20 ktoryms > i to jest szpital ginekologiczno polozniczy 😞
Ja nastepnym razem jade do bielanskiego !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...