Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Klaudia dzieki Bogu u mnie brzuch jest chyba plastszy niz przed ciaza 😮 i bez jednego rozstepu a tu dopiero tydzien po porodzie, wiec jak ja zaraz po urodzeniu zobaczylam ten brzuch i moja mama to normalnie wszystkie bylysmy w szoku, ze taki plasciutki i gladki. Z tym mi sie fartnelo 🙂 Nie moglam sie nim nacieszyc , a tak sie balam ze bedzie katastrofaaa

oooo....ToTwoje te czeste systematyczne smarowanie dało porządany efekt,zazdroszcze...Ale Ty malutko przytyłas co to jest 11kilo 🙂
Mi własnie rozstepy wyszły ale nie sa tragiczne no i mam 19 kilo do przodu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wkurzam sie tylko wlasnie ze wygladam teraz tak sucho.. piersi sa ale chodzi mi o to ze jestem taka plaska, plaskie posladki, brzuch, wyfglada to troche hujowo 🤔 Bez kraglosci.. gdyby nie piersi to bym wygladala jak zaglodzona, i przy moim wzroscie to musi w sumie tak wygladac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Klaudia dzieki Bogu u mnie brzuch jest chyba plastszy niz przed ciaza 😮 i bez jednego rozstepu a tu dopiero tydzien po porodzie, wiec jak ja zaraz po urodzeniu zobaczylam ten brzuch i moja mama to normalnie wszystkie bylysmy w szoku, ze taki plasciutki i gladki. Z tym mi sie fartnelo 🙂 Nie moglam sie nim nacieszyc , a tak sie balam ze bedzie katastrofaaa

oooo....ToTwoje te czeste systematyczne smarowanie dało porządany efekt,zazdroszcze...Ale Ty malutko przytyłas co to jest 11kilo 🙂
Mi własnie rozstepy wyszły ale nie sa tragiczne no i mam 19 kilo do przodu 😞
ja przytyloam 8, i zostaly mi 2 nadprogramowe jeszzcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
A ty Frytus jakos na 19 kilo nie wygladasz 😮

No nie wygladam nie czuje sie że az tyle mam do przodu ale waga nie kłamie;p;p Pewnie mój klocek tyle wazy bo w ostatnich tygodniach tak nabralam a pozatym ta woda juz sie zatrzymuje w organiźmie i mam nogi jak banie;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
A ty Frytus jakos na 19 kilo nie wygladasz 😮

No nie wygladam nie czuje sie że az tyle mam do przodu ale waga nie kłamie;p;p Pewnie mój klocek tyle wazy bo w ostatnich tygodniach tak nabralam a pozatym ta woda juz sie zatrzymuje w organiźmie i mam nogi jak banie;p
jeszcze troche i bedzie po 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
A ty Frytus jakos na 19 kilo nie wygladasz 😮

No nie wygladam nie czuje sie że az tyle mam do przodu ale waga nie kłamie;p;p Pewnie mój klocek tyle wazy bo w ostatnich tygodniach tak nabralam a pozatym ta woda juz sie zatrzymuje w organiźmie i mam nogi jak banie;p
jeszcze troche i bedzie po 🙂

Ja bym tak chciała przed swietami urodzic,bo moj przylatuje na tydzien tylko i moja siostrzyczka na weekend to bym chciała zeby zobaczyła swoja chrzesniaczke bo poytem wolnego nie dostanie 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ostatni krzyk rozpaczy OLI


"Ja chcę do domu!!!!!!!!!!!!!"

a ja przytyłam 23 kg 🤪 🤪
i mam siatkę rozstępów przepięknych wokół pępka


Tyska moja raczej też czarna nie będzie, pewnie łysol po tatusiu z wielkim czołem- Ola coś mówiła że na usg widziała długie kłaki za uchem Lenki to może czarna będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry ! 🙂
ojej Liwcia jaki slodziak 😜 Kasia, nie zalamuj sie, w domu bedzie duzo lepiej 🙂
moj maly nie dal mi za bardzo pospac w nocy, ciagle glodny i kupy wali 😮 😁 a ja dzisiaj na zdjecie szwow ide i nie siem czy sie bac.
Tyska jak zrobilas ze masz zdjecie obok suwaczka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda - nie dokarmiam jej narazie bo ona jak pociągnie cycka 20 min to za cholerę nie chcę drugiego ani mleka - wtedy tylko śpi. Dzisiaj na sile jej dawałam cyca 3 razy chociaż puszczała sutka i widzisz jak się skończyło - porzygała się 🤨 Z tym karmieniem to jakaś masakra jest 😞
Co do łóżeczka to ja kołderką przykrywam jej tylko nóżki a tak to śpi pod kocykiem. Poduszki nie używam wcale.
Tyska - o wypraszam sobie - moja Laura to mała czarnulka jest 😉 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Dzien dobry ! 🙂
ojej Liwcia jaki slodziak 😜 Kasia, nie zalamuj sie, w domu bedzie duzo lepiej 🙂
moj maly nie dal mi za bardzo pospac w nocy, ciagle glodny i kupy wali 😮 😁 a ja dzisiaj na zdjecie szwow ide i nie siem czy sie bac.
Tyska jak zrobilas ze masz zdjecie obok suwaczka??

dzień dobry 🙂 ale Ty też masz zdjęcie moja droga 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Dzien dobry ! 🙂
ojej Liwcia jaki slodziak 😜 Kasia, nie zalamuj sie, w domu bedzie duzo lepiej 🙂
moj maly nie dal mi za bardzo pospac w nocy, ciagle glodny i kupy wali 😮 😁 a ja dzisiaj na zdjecie szwow ide i nie siem czy sie bac.
Tyska jak zrobilas ze masz zdjecie obok suwaczka??

dzień dobry 🙂 ale Ty też masz zdjęcie moja droga 😁

a wczoraj nie mialam 😁 🤪 samo sie dzisiaj dodalo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...