Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja w niedziele mam iść do szpitala ciekawe jak tam dlugo poleżę zanim moja mała będzie raczyła wyjść 🤨 🤨 bo wywoływać mi nie chcą 😞 z jednej strony to nawet dobrze bo to męczarnia dla mnie i dla małej tym bardziej Ale mam jeszcze cichą nadzieje ze postanowi do soboty wyjść chociaż ni chu...ja nie zapowiada się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
ja mam termin na czwartek, a dopiero w pt idę do lekarza. Pewnie mi skierowania nie da do szpitala, tylko na ktg. Mój Maluch nie spieszy się ani trochę na tą stronę brzucha 😞 nawet skurczów nie czuję 😞 ananasa pochłonęłam i nic 😁

u mnie działa na drugi dzień i co najdziwniejsze w ogóle nie czuję tych skurczy 😮 a piszą się taaaakie że ho ho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Linka - to normalne że nie miałaś pokarmu. Ważne żeby teraz mała się do cyca przyzwyczajała 🙂

Ola - dzięki za smsa- taka jestem zagoniona że zapomniałam odpisać i podziękować.

Ok uciekam w kimono. Padam na ryj a mała śpi jak zabita więc pewnie w nocy powojuje.
Słodkich snów laseczki.
A rano jak wejdę na forum to oczekuję info że któraś urodziła lub rodzi (skurcze Szyszki się nie liczą 😜 😜 😜).
Buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
Hej Olcia. Powiedz jak wyglada porodowka? oddzial patologii
i Ci lekarze jacys normalni ??

No wiesz.. jak dla mnie porodówka super, ja akurat tak trafiłam że w miarę był spokój, choć ostatnie 2 dni to tam masakra tyle bab rodzi 😮 Trafiłam do sali "Bożenka" więc nawet kąpieli w piance zażywałam i położne latały koło mnie..Opiekę miałam bardzo dobrą - nie mogę narzekać - oprócz wspomnianego już przez Ciebie pana doktora z Rosji albo innej Ukrainy, który przyjmował mnie na oddział 😮 Gamoń jakiś i mało delikatny w dodatku, no ale wyjątki są wszędzie..
Pozostali lekarze naprawdę ok, gorzej z patologią tzn wyglądem tego oddziału, jeden wielki syf, w sumie to jeszcze stary budynek przed remontem więc można się było tego spodziewać.
Nie wiem co chcesz jeszcze wiedzieć - pytaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Ola tęskniłam za Toba bo bez ciebie to do dupy i tyle Ci powiem nawet jedna z brzuchatek majowych tu weszła i mówi co u was taki spokój az dziwne...
mówie ci w niedziele były ze 3 strony tylko i na prawde chyba masz malo do nadrobienia bo tu cisza sie zrobił ty wez tak nie znikaj bo zycie na forum nie ma sensu 😠
skoro czop Ci odszedł to na pewno 2 tyg bujac sie nie bedziesz nie martw sie.
jak nie nadrabiałas to ci powiem w czw byłam na ktg i miałam skurcze ja wyobrazasz sobie ja?? normalnie szok, jutro musze jechac na ktg. od czwarku mam skurcze i jestem w szoku haha bo wez ja ??? no szok wiadomo to nie swiadczy o tym ze zaraz urodze albo cos ale wiesz sam fakt ze i mnie sie cos dzieje.
Na opuchlizne przepisał mi masc bez recepty nazywa sie aescin i troche pomaga.
a lekarze nie zalecali Ci seksu? bo mi bardzo i to podkreslał kilka razy. Bo szyjke mam twarda przynajmniej w czw miałam kiedy dostałam pierwszych skurczy i akurat miałąm ktg w tym dniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matko ten lekarz Ukrainiec to jakis nienormalny !! Mnie tez tak mocno badal ze az zwrocilam mu uwage 😠 i glupie pytania mi jeszcze zadawal ktore nie byly zwiazane z ciaza i nie umial sie wypowiadac ! I tez mnie chcial polozyc na patologii ale ja sie nie zgodzilam. A chcial tylko dlatego ze mialam wysokie cisnienie, bo mnie wkur.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór kobitki 😉
przepraszam ze nie wchodzę często ale ja po prostu czuje sie jak na innej planecie, serio 🙃
Liwcia to dziecina z charakterkiem, jak nie dostanie od razu tego czego chce to ło boziu 🥴 🥴 🥴
Dalej mam problemy z karmieniem, nie ma szans zeby jej wystarczyło mleczko z cyca.
Wydaje mi się ze ona czasmi w ogóle nie ciagnie tego cyca tylko mulda sobie, troche pociagnie i zasypia, tak wiec nasze karmienia to trwaja bardzoooooooooooo długo, bo powiedziałam ze nie poddam sie i bede dawala z piersi ile sie da.
Ogólnie to jestem bardzo zmeczona 🥴 😞 😞
Wioluś wiem ze pisałaś że Laura miała tą krew w pieluszce, miała ją raz, czy kilka razy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...