Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Przepraszam za prywatę ale obiecałam Matyldzie zdjęcia mojej kuchni...

Matylda ja mam biały lakier w połysku - żadnych śladów nie widać, żadnych odciśniętych palców.. więc ja jestem bardzo zadowolona. A to foty - tak z grubsza...



[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/24192960530180035019.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/49373093471649482990.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/41731681630160898674.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z pokarmem dalej kiepsko 😞 W ciągu dnia daję jej cyca jak najczęściej ale się nie najada i tak z 2 butle dostaje. W nocy jest tylko butelka. Pije te herbatki 3 razy dziennie i tyle.
Jeżeli chodzi o spacery to chodzę z małą tylko wtedy jak jest ciepło. Dzisiaj nie byłam bo pogoda masakryczna a ma tak być do końca tygodnia.
Wczoraj mała dała taki koncert że się pobeczałam bo za chuja jej nie umiałam ululac i to samo Tomek. Tylko mojej mamie sie udało więc załapałam doła że się nie nadaję. Za to jak jadła o 20.30 to następny raz jadła o 3.30 w nocy bo sama ją obudziłam. 7 h. bez jedzenia to lekka przesada.
Kolki dalej są i różnie bywa z ich natężeniem - są lepsze i gorsze dni. Kropelki od Oli pomagają trochę ale całkiem kolek nie eliminują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola dzięki serio już miałam ci przypominać , wybrałam tzn zapisałam sobie link do identycznych muszę tylko Pawłowi pokazać no i ostatecznie zdecydować, tylko moja kuchnia jest większa tj długa ijeszcze pytanie czy tam ściany są ciemne???????Bo jakoś nie dowidzę i co masz na podłodze bo ja boję się ze jak zrobię wszytko na biało to tak szpitalnie i sterylnie wyjdzie 😮


aaaaaaaaaaaaaaaaa

i nie kupujcie truskawek z KAUFLANDA !!!!!!!!!!!!!!!!! zero słodyczy zero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola przpiękna ta kuchnia 🙂 tez mam te szkło na ścianie a taki kolr ścian mam w sypialni. bardzo mi sie podoba ta kuchnia tez taka chciałam ale bałam sie ze nie do utrzymania w czystosci wiec jak mówisz ze da sie utrzymac to w szoku jestem az załuje ze jej nie wziełam 🙂 na prawde piekna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ola dzięki serio już miałam ci przypominać , wybrałam tzn zapisałam sobie link do identycznych muszę tylko Pawłowi pokazać no i ostatecznie zdecydować, tylko moja kuchnia jest większa tj długa ijeszcze pytanie czy tam ściany są ciemne???????Bo jakoś nie dowidzę i co masz na podłodze bo ja boję się ze jak zrobię wszytko na biało to tak szpitalnie i sterylnie wyjdzie 😮


aaaaaaaaaaaaaaaaa

i nie kupujcie truskawek z KAUFLANDA !!!!!!!!!!!!!!!!! zero słodyczy zero

Pomiędzy szafkami mam białą hartowaną szybę, na ścianach jest farba - taka śliwka węgierka, dosyć ciemna a na podłodze mam grafitowe płytki z takim jakby "brokatem" - w każdym razie mieni się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Ola przpiękna ta kuchnia 🙂 tez mam te szkło na ścianie a taki kolr ścian mam w sypialni. bardzo mi sie podoba ta kuchnia tez taka chciałam ale bałam sie ze nie do utrzymania w czystosci wiec jak mówisz ze da sie utrzymac to w szoku jestem az załuje ze jej nie wziełam 🙂 na prawde piekna

na białym nie widać odcisków, my zanim się zdecydowaliśmy to obeszliśmy pół Warszawy i dotykaliśmy paluchami i sprawdzaliśmy czy coś widać, ale nie widać 🙂 nawet plamek tłuszczu nie widać jak chlapnie, trzeba się przyglądać żeby dojrzeć więc mam spokój z myciem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Ola dzięki serio już miałam ci przypominać , wybrałam tzn zapisałam sobie link do identycznych muszę tylko Pawłowi pokazać no i ostatecznie zdecydować, tylko moja kuchnia jest większa tj długa ijeszcze pytanie czy tam ściany są ciemne???????Bo jakoś nie dowidzę i co masz na podłodze bo ja boję się ze jak zrobię wszytko na biało to tak szpitalnie i sterylnie wyjdzie 😮


aaaaaaaaaaaaaaaaa

i nie kupujcie truskawek z KAUFLANDA !!!!!!!!!!!!!!!!! zero słodyczy zero

Pomiędzy szafkami mam białą hartowaną szybę, na ścianach jest farba - taka śliwka węgierka, dosyć ciemna a na podłodze mam grafitowe płytki z takim jakby "brokatem" - w każdym razie mieni się 🙂


😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

to ja chyba przesadziłam z tą bielą 😠

bo ja szyby nie mam tylko takie małe kafelki 10x10 na ścianę w wysokim połysku i na podłodze też "prawie" białe w wysokim połysku i teraz jak pierdzielnę białe meble to faktycznie komnata lodowa 😠
chyba muszę coś pokombinować z szarością
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Ola dzięki serio już miałam ci przypominać , wybrałam tzn zapisałam sobie link do identycznych muszę tylko Pawłowi pokazać no i ostatecznie zdecydować, tylko moja kuchnia jest większa tj długa ijeszcze pytanie czy tam ściany są ciemne???????Bo jakoś nie dowidzę i co masz na podłodze bo ja boję się ze jak zrobię wszytko na biało to tak szpitalnie i sterylnie wyjdzie 😮


aaaaaaaaaaaaaaaaa

i nie kupujcie truskawek z KAUFLANDA !!!!!!!!!!!!!!!!! zero słodyczy zero

Pomiędzy szafkami mam białą hartowaną szybę, na ścianach jest farba - taka śliwka węgierka, dosyć ciemna a na podłodze mam grafitowe płytki z takim jakby "brokatem" - w każdym razie mieni się 🙂


😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

to ja chyba przesadziłam z tą bielą 😠

bo ja szyby nie mam tylko takie małe kafelki 10x10 na ścianę w wysokim połysku i na podłodze też "prawie" białe w wysokim połysku i teraz jak pierdzielnę białe meble to faktycznie komnata lodowa 😠
chyba muszę coś pokombinować z szarością

nie polecam w kuchni jasnych płytek na podłodze - masakra - miałam w poprzednim mieszkaniu i nigdy więcej, będziesz ciągle myła i fugi zaraz Ci się zasyfią - to samo ściana.. chlapniesz sosem, zupą i będziesz fugi odnawiać co tydzień 🙂 taka moja rada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam cały dół w gresie polerowanym jasny krem taki i powiem wam ze lepiej mi na nich utrzymac porządek niz na panelach u góry na panelu widac wszytsko a na tych o dziwo nie! 🙂
ola masz kuchnie i łażienke w tym samym stylu a mi sie to bardzo podoba bardzo. ja mam salon i lazienke w tym stylu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panele są do dupy zwłaszcza ciemne ja nienawidzę jak patrzę na moją sypialnię to mi się rzygać chce

a jasne płytki ,powiem tak w kuchni mama ma jasne ale matowe i to jest chujnia ak tylko kropla wody kapnie zadepczę to brudnym kapciem to od razu smuga jakby tak kominiarz przeszedł a w korytarzu całkiem podobne i pies często zabłocony tam łazi i są zawsze czyste , zawsze jakoś tak w tym połysku to się gubi i ja mam takie duże w kuchni tej tu na wsi , tylko nie wiem jak w praktyce bo kuchnia ciągle nie używana zobaczymy za jakiś czas
ale mam też w łazience na dole i w korytarzu na górze takie chropowate i to jest dopiero katastrofa zwłaszcza te w łazience bo jasne to to trzeba szczoteczką do zębów szorować na kolanach bo brud załazi w te szczelinki , nawet jak się najczystrzym mopem przetrze to wyglądają jakby ze dwa lata nie były myte

i pomimo że to mój trzeci remont to ciągle kuźwa popełniam błędy - architekt wnętrz byłby ze mnie marny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no kurde gdzie są nasze mamuśki??????????????????????
niektóre jeszcze w ogóle się nie pokazały a tyle czasu minęło

i Ewelina dziś miała tego kardiologa z Dominiczkiem????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ej no kurde gdzie są nasze mamuśki??????????????????????
niektóre jeszcze w ogóle się nie pokazały a tyle czasu minęło

i Ewelina dziś miała tego kardiologa z Dominiczkiem????????

ani linki ani Andziuchy, kmatus wpadła na momencik, brechti pewnie dochodzi do siebie a Ewelina to chyba dzisiaj tego kardiologa ma 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...