Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Hello moje kochane!
Sorry, że dopiero teraz się odzywam ale potrzebowałam paru dni, żeby się ogarnąć. No i teraz mam prawie tysiąc stron do nadrobienia 🙂 🙂 🙂 Może w skrócie mi powiecie co tu się działo?


nic specjalnego u nas sie nie działo w tabelce bedziesz widziała kto się rozpakował a kto nie Lepiej opowiadaj co u was 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Hello moje kochane!
Sorry, że dopiero teraz się odzywam ale potrzebowałam paru dni, żeby się ogarnąć. No i teraz mam prawie tysiąc stron do nadrobienia 🙂 🙂 🙂 Może w skrócie mi powiecie co tu się działo?


Lepiej zdjęcie wklej, bo dziew. Cię zlinczują 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
jestes ola?ja wlasnie wrocilam od lekarza i sie zdolowalam

co się stało?

albo ostatnio sie przeslyszalam, albo mialam miekka szyje a dzisiaj mi powiedzial ze lipka totalna, a to zanczy ze malutki jeszcze dobije do dobrych 4 kg a ja chyba na tylek nie usiade a mam juz tak dosyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
jestes ola?ja wlasnie wrocilam od lekarza i sie zdolowalam

co się stało?

albo ostatnio sie przeslyszalam, albo mialam miekka szyje a dzisiaj mi powiedzial ze lipka totalna, a to zanczy ze malutki jeszcze dobije do dobrych 4 kg a ja chyba na tylek nie usiade a mam juz tak dosyc

no to jesteś kolejna w klubie 🙂 moja też ma jakieś 4 kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
jestes ola?ja wlasnie wrocilam od lekarza i sie zdolowalam

co się stało?

albo ostatnio sie przeslyszalam, albo mialam miekka szyje a dzisiaj mi powiedzial ze lipka totalna, a to zanczy ze malutki jeszcze dobije do dobrych 4 kg a ja chyba na tylek nie usiade a mam juz tak dosyc

no to jesteś kolejna w klubie 🙂 moja też ma jakieś 4 kg 🙂

kurcze ludzilam sie ze dam rade na swieta i ze naturalnie a tu sie tak wszystko pozmienialo. Myslisz ze mamy szanse na naturalny porod?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
jestes ola?ja wlasnie wrocilam od lekarza i sie zdolowalam

co się stało?

albo ostatnio sie przeslyszalam, albo mialam miekka szyje a dzisiaj mi powiedzial ze lipka totalna, a to zanczy ze malutki jeszcze dobije do dobrych 4 kg a ja chyba na tylek nie usiade a mam juz tak dosyc

no to jesteś kolejna w klubie 🙂 moja też ma jakieś 4 kg 🙂

kurcze ludzilam sie ze dam rade na swieta i ze naturalnie a tu sie tak wszystko pozmienialo. Myslisz ze mamy szanse na naturalny porod?

no wątpię żeby ktoś mi chciał z tego powodu cc zrobić 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem i ja.
brechti, jak nie chcesz czytać jak dziewczyny narzekają na ciebie, że fb zdjęcia wklejasz a tu nic to nawet nie nadrabiaj 😁
generalnie: wszystkie chcą rodzić tylko słabo nam to idzie.
Może dlatego, że blokuję kolejkę ☺️

Szyszka, zaciesz mnie dopadł po przeczytaniu twojego opisu porodu, ale gdzie tam porównywać mi wagę naszych dzieci. 🤢 ale powiem ci że wszystkich ucieszyło zakończenie najdłuższego porodu w UE 😉 😁 😁

Byłam i ja dzisiaj u lekarza:
mam rozwarcie na 2 cm, szyjka skrócona do 1 cm i POWINNAM do niedzieli urodzić. Jak nie, w poniedziałek do szpitala. Łożysko III st. i co mnie troszkę zmartwiło: po zbadaniu stanu wód płodowych: ocenił ich stan na dolne minimum. 🤢 🤢 🤢 więc boję się czy Witek na pewno ma tam dobre warunki.
I w ramach pocieszenia poszłam zrobiłam sobie manicure, pedicure i kupiłam krem pod oczy ☺️
I po badaniu mocno krwawię.

Aaaa i powiedział mi wprost: nie oszczędzać się, dużo spacerować, wieczorem pokochać się troszkę..
wspomniałam A o recepcie a on: a zapytałaś z kim masz się "pokochać" ?
dupa jasiu, zostają mii spacery 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
jestes ola?ja wlasnie wrocilam od lekarza i sie zdolowalam

co się stało?

albo ostatnio sie przeslyszalam, albo mialam miekka szyje a dzisiaj mi powiedzial ze lipka totalna, a to zanczy ze malutki jeszcze dobije do dobrych 4 kg a ja chyba na tylek nie usiade a mam juz tak dosyc

no to jesteś kolejna w klubie 🙂 moja też ma jakieś 4 kg 🙂

kurcze ludzilam sie ze dam rade na swieta i ze naturalnie a tu sie tak wszystko pozmienialo. Myslisz ze mamy szanse na naturalny porod?

no wątpię żeby ktoś mi chciał z tego powodu cc zrobić 🥴

nie bede sie martwic na zapas 🙂 najwyzej bede majowka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
jestem i ja.
brechti, jak nie chcesz czytać jak dziewczyny narzekają na ciebie, że fb zdjęcia wklejasz a tu nic to nawet nie nadrabiaj 😁
generalnie: wszystkie chcą rodzić tylko słabo nam to idzie.
Może dlatego, że blokuję kolejkę ☺️

Szyszka, zaciesz mnie dopadł po przeczytaniu twojego opisu porodu, ale gdzie tam porównywać mi wagę naszych dzieci. 🤢 ale powiem ci że wszystkich ucieszyło zakończenie najdłuższego porodu w UE 😉 😁 😁

Byłam i ja dzisiaj u lekarza:
mam rozwarcie na 2 cm, szyjka skrócona do 1 cm i POWINNAM do niedzieli urodzić. Jak nie, w poniedziałek do szpitala. Łożysko III st. i co mnie troszkę zmartwiło: po zbadaniu stanu wód płodowych: ocenił ich stan na dolne minimum. 🤢 🤢 🤢 więc boję się czy Witek na pewno ma tam dobre warunki.
I w ramach pocieszenia poszłam zrobiłam sobie manicure, pedicure i kupiłam krem pod oczy ☺️
I po badaniu mocno krwawię.

Aaaa i powiedział mi wprost: nie oszczędzać się, dużo spacerować, wieczorem pokochać się troszkę..
wspomniałam A o recepcie a on: a zapytałaś z kim masz się "pokochać" ?
dupa jasiu, zostają mii spacery 😠

wiesz co Kasia, nie chcę Cię zasmucać ale ze mną leżała dziewczyna i też miała identycznie jak Ty 2 cm rozwarcie itd i 3 stopień łożyska i zdecydowali się na indukcję w poniedziałek i podczas podawania oksytocyny zaczęła krwawić - łożysko nie dało rady i robili jej cc na cito..
Dziwi mnie że jak masz mało wód to Cię do szpitala nie wysłał - to niebezpieczne jak się ma małowodzie, zwłaszcza po terminie 🥴
jak będziesz w szpitalu na KTG to wspomnij o tym i spakuj się na wszelki wypadek od razu 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczek. Moje dziecie w zeszłym tygodniu miało już 4200, orientacyjne, bo zabrakło skali, według aparatu usg powinnam urodzić 26 marca 😮
hmm.. jest 14 kwiecień a u mnie nadal nic 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, spakowana już jestem, tylko sztućce dorzucę.
jutro idę na ktg ( znowu, bo przeciez wczoraj byłam ) to zoabczę.
No i on mi powiedział, że nawet jak nie urodzę do poniedziału, to indukcja "powinna pójść łatwiej, bo organizm jest już w jakiś sposób przygotowany"
ale nie ukrywajmy: w zeszłym tygodniu miałam rozwarcie na 1.5 cm, dzisiaj na 2.. słabo idzie pomimo mycia okien, łażenia po schodach i tzw mieście..
i marwtię się, bo witek od wczoraj tak bardzo się kręci, wypina, więc może on ma już tam nie tylko mało miejsca ale dusi się? czy jest niedożywiony.. no nie wiem i ryczeć mi się chce !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
Raczek. Moje dziecie w zeszłym tygodniu miało już 4200, orientacyjne, bo zabrakło skali, według aparatu usg powinnam urodzić 26 marca 😮
hmm.. jest 14 kwiecień a u mnie nadal nic 😮

widac po tej tabelce kwietniowej ze chlopcy kwietniowi sie nie obijali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ola, spakowana już jestem, tylko sztućce dorzucę.
jutro idę na ktg ( znowu, bo przeciez wczoraj byłam ) to zoabczę.
No i on mi powiedział, że nawet jak nie urodzę do poniedziału, to indukcja "powinna pójść łatwiej, bo organizm jest już w jakiś sposób przygotowany"
ale nie ukrywajmy: w zeszłym tygodniu miałam rozwarcie na 1.5 cm, dzisiaj na 2.. słabo idzie pomimo mycia okien, łażenia po schodach i tzw mieście..
i marwtię się, bo witek od wczoraj tak bardzo się kręci, wypina, więc może on ma już tam nie tylko mało miejsca ale dusi się? czy jest niedożywiony.. no nie wiem i ryczeć mi się chce !

no taka aktywność to podobno zwiastun rychłego porodu ale ile w tym prawdy to nie wiem..
tak czy inaczej weź z sobą wszystko jutro i powiedz co lekarz powiedział i że się martwisz, niech Cię obejrzą i sprawdzą co i jak 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcemy szyszka, no oczywiście że chcemy 🙂
Ola, ja to sobie tłumaczę, że to jednak lekarz, jakby widział że coś złego się dzieje to by mi kazał stawić się w szpitalu już jutro, może to dolne minimum to nie jest taka zła sprawa, a ja wyolbrzymiam,
ale schizę złapałam i nie boję się już porodu, niech robią co chcą tylko niech się dziecku nic nie stanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...