Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Ola, ja całą ciążę tak aktywna jestem więc w moim przypadku to chyba sie nie sprawdza.

Mam nadzieję że moze dzisiaj w nocy mnie po tym badaniu ruszy, bo zbadał mnie tak po szpitalnemu, aż poręcze zacisnęłam z bólu.

a w ogóle to mój lekarz pracuje na Inflanckiej: Koniński Maciej. Może rzucił i się w oko? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
chcemy szyszka, no oczywiście że chcemy 🙂
Ola, ja to sobie tłumaczę, że to jednak lekarz, jakby widział że coś złego się dzieje to by mi kazał stawić się w szpitalu już jutro, może to dolne minimum to nie jest taka zła sprawa, a ja wyolbrzymiam,
ale schizę złapałam i nie boję się już porodu, niech robią co chcą tylko niech się dziecku nic nie stanie.

A ja jestem zdania że lekarz to tylko człowiek i wolałabym dmuchać na zimne.. zrób to dla własnego spokoju 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
chcemy szyszka, no oczywiście że chcemy 🙂
Ola, ja to sobie tłumaczę, że to jednak lekarz, jakby widział że coś złego się dzieje to by mi kazał stawić się w szpitalu już jutro, może to dolne minimum to nie jest taka zła sprawa, a ja wyolbrzymiam,
ale schizę złapałam i nie boję się już porodu, niech robią co chcą tylko niech się dziecku nic nie stanie.

A ja jestem zdania że lekarz to tylko człowiek i wolałabym dmuchać na zimne.. zrób to dla własnego spokoju 🤢


i tak zrobie, bo spokój spokojem ale gdyby coś się stało to matko jedyna.. 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ola, ja całą ciążę tak aktywna jestem więc w moim przypadku to chyba sie nie sprawdza.

Mam nadzieję że moze dzisiaj w nocy mnie po tym badaniu ruszy, bo zbadał mnie tak po szpitalnemu, aż poręcze zacisnęłam z bólu.

a w ogóle to mój lekarz pracuje na Inflanckiej: Koniński Maciej. Może rzucił i się w oko? 🙂

Ja mówię o aktywności Witka a nie Twojej głupolu 😁
a pana Konińskiego nie kojarzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola umie łądnie wytłumaczyć 😁
na www.iv.pl wczytujesz zdjęcie, potem kopiujesz link: pełen rozmiar na forum i ten link wklejasz w to okienko w którym piszesz tu posty, ale za pomocą ikonki 4 od lewej ( za tymi boldami i innymi..)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
bosz, ja muszę jeszcze poprasować przed pójściem do szpitala, jeszcze zostawić A coś do jedzenia, smoczek mam niewyparzony 😮 😮 😮 😮

nic nie musisz...
a dziecko ma też ojca, ja specjalnie smoczka nie wyparzam i on wie że to jego zadanie i wiem że nie zrobi tego gorzej ode mnie...
Kasia teraz Ty jesteś najważniejsza, Ty i dziecko a smoczek i prasowanie to gówno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ola, co poradziłabyś zabrać jeszcze do szpitala czego nie było na mojej magicznej liście?
a co ułatwiłoby życie?


suszarka do włosów - wszyscy pożyczali ode mnie 😉
a no i własne sztućce
oprócz majtek siatkowych weź też zwykłe bo nie od razu może Ci będą indukować a na zmianę trzeba mieć, ja nie miałam i musiałam prać a potem S. mi dowoził
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ja
mam przedporodowego doła i nic na to nie poradzę
do tego bardzo regularne skurcze na przemian z okopywaniem już nie mogę wytrzymać
Kasia ja myślę że z tymi wodami to okej bo przecież to minimum to i tak jeszcze w dolnej granicy normy a po coś te normy są
ale wiadomo mała ilość wód jest bardzo niebezpieczna i tu mogłabym coś napisać ale nie chce Cię straszyć
tylko chciałam powiedzieć że następnym pewniakiem miałam być ja bo w niedzielę a teraz co chcesz mnie wyprzedzić?????????????
no ale dobra jak to ma byc indukcja to idź przynajmniej może będe wiedziała co i jak 😉
no
i ja jestem a wy już śpiuchacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...