Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dobra mam otworzyło się

Łatwo to to coś w życiu nie ma - dla mnie to jest choroba głowy a nie układu pokarmowego
napisałabym tu coś ale to nie miejsce i nie chcę być posądzona o obrażanie kogoś/czegoś
ale takich "ludzi" to ja się w Stanach naoglądałam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Dobra mam otworzyło się

Łatwo to to coś w życiu nie ma - dla mnie to jest choroba głowy a nie układu pokarmowego
napisałabym tu coś ale to nie miejsce i nie chcę być posądzona o obrażanie kogoś/czegoś
ale takich "ludzi" to ja się w Stanach naoglądałam 🤢

to jest kalectwo już 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
a butelke bierzesz do szpitala?

ja nie ale zostawiłam mamie do wyparzania żeby była gotowa jakby co
a dziś dowiedziałam się że powinnam kupić mleko jakby co 😮 dwie mamusie mi poradziły ale przecież ja nie wiem jakie i co???? 😮


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
a butelke bierzesz do szpitala?

ja nie ale zostawiłam mamie do wyparzania żeby była gotowa jakby co
a dziś dowiedziałam się że powinnam kupić mleko jakby co 😮 dwie mamusie mi poradziły ale przecież ja nie wiem jakie i co???? 😮




daj spokój bedzie trezba zejdzie Paweł na dół znajdzie apteke lub sklep i kupi takie jak trzeba a moze w ogóle nie bedzie trzeba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Dobra mam otworzyło się

Łatwo to to coś w życiu nie ma - dla mnie to jest choroba głowy a nie układu pokarmowego
napisałabym tu coś ale to nie miejsce i nie chcę być posądzona o obrażanie kogoś/czegoś
ale takich "ludzi" to ja się w Stanach naoglądałam 🤢

to jest kalectwo już 🤢

wiesz Ola ja mam taką fajną koleżankę która waży 170 kilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jak przyjechała raz na weekend to nie wiedziałam gdzie ma spać żeby mi łóżka nie załamała , jak weszła na piętro to sapała 20 minut, zero ruchu, dziewczyna nic nie robi tylko przed kompem siedzi i wpierdala
ona mi powiedziała że ostatnio na rowerze jeździła tuż po pierwszej komunii 😮

to jest już zaniedbanie i lenistwo tyle mogę powiedzieć
mimo że ma ładną buźkę to wygląda jak........jak ..................eh nawet nie będę pisać
ciuchy albo szyje albo gdzieś tam w lumpeksie wyszpera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Nom boli mnie brzuszek,mała jakiś czas sie nie ruszała ale teraz zaczeła szaleć...i piczucha mnie boli strasznie:/ I te ciepełko w brzuchu 😞 nie wiem ... nie wiem....

nic się nie martw 🙂
rusza się to najważniejsze 🙂

No mam nadzieje,bo mi ten głupi lekarz nie zrobił usg i ja nie wiem czy mi sie te wody nie sącza,niewiem ile mała waży ani nic nie wiem 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Nom boli mnie brzuszek,mała jakiś czas sie nie ruszała ale teraz zaczeła szaleć...i piczucha mnie boli strasznie:/ I te ciepełko w brzuchu 😞 nie wiem ... nie wiem....

nic się nie martw 🙂
rusza się to najważniejsze 🙂

No mam nadzieje,bo mi ten głupi lekarz nie zrobił usg i ja nie wiem czy mi sie te wody nie sącza,niewiem ile mała waży ani nic nie wiem 😞 😞 😞

a to sobie załóż wkładkę i jak namoknie to pojedź na IP - oni tam mają taki płyn to poleją po wkładce i będzie wiadomo czy to wody czy co innego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko wchodzę do sypialni zabieram się za to wszytko i mi sie rzygać chce no ja nie jestem gotowa ciągle mi się wydaje że mam mnóstwo czasu a tam nic niepoukładanie , niegotowe
wrrrr niech to ktoś za mnie zrobi please 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
Jestem 🙂
Byłam na zakupach, kupiłam sobie buty i oczywiście zahaczyłam o KFC 🙂 - Jak by inaczej? Pychota!


😠 😠 😠 😠 😠 😠

nie dość że buty ma to i jeszcze zjadła coś dobrego
FOCH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...