Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
a czemu ją tak wcześnie kąpiecie? 🙂



Powiem tak. Położna kazała mi kąpać dziecko co 2-3 dni. Ale ona już tak "dawała" (wiesz - ulewa się jej więc to nie pachnie za ciekawie) że postanowiłam ją wykąpać dzisiaj wcześniej. Poza tym ona po kąpieli się mi wybudza dlatego nie chcę jej kąpać całkiem wieczorem. Wolę żeby potem spała.
A dzisiaj mnie ciężka noc czeka bo jestem całkiem sama z małą (pierwszy raz!!!) i mam srakę na maksa 🤢 🥴 Tym bardziej że tej nocy nie spałam za wiele 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i zrobiłam eksperyment - odciągnęłam 100 ml pokarmu ( to mój rekord) i jej dałam teraz (cały dzień dzisiaj była na butli i czuła się dobrze). Jak się teraz okaże że zwróci to odstawiam cyca i męczyć jej nie będę.
Ok - kumpela przyszła - będę wieczorem. Buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
Wiola a mała ma jakieś problemy z brzuszkiem? U nas się zaczynają i kurde nie wiem co robić, mam ścisłą dietę więc teoretycznie nic nie powinno jej szkodzić, a jednak.. Pijesz np herbatkę rumiankową albo coś?


Nie - tylko Hipp na pokarm- miała kolki i zaczęłam jej podawać kropelki od Oli i trochę przeszło ale nie całkiem. Zmieniłam mleko modyfikowane i jest lepiej za to po moim cycu jej źle 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola jescze chyba nie widziałam u takiego malenstwa tak wielkich pieknych oczu!!! 🙂 co za cudo!!!

jak tak siedze nie widze tych waszych szkrabków to jest ok a jak widze kapiel i je takie spiące to normalnie chce rodzic juz teraz szybko zeby juz ja miec!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Aaaa 🤪 🤪 🤪 🤪
zrobiłam zwarcie i wywaliło mi korki !! a ja nie mam kluczy do szafy głównej na korytarzu i rybki mi pozdychają !!! 🤪 🤪 🤪 o matko matko !!!

gdzie żeś łapy wsadzała?

matko jedyna co Ty w tej chałupie wyrabiasz? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
kmatus napisał(a):
Wiola a mała ma jakieś problemy z brzuszkiem? U nas się zaczynają i kurde nie wiem co robić, mam ścisłą dietę więc teoretycznie nic nie powinno jej szkodzić, a jednak.. Pijesz np herbatkę rumiankową albo coś?


Nie - tylko Hipp na pokarm- miała kolki i zaczęłam jej podawać kropelki od Oli i trochę przeszło ale nie całkiem. Zmieniłam mleko modyfikowane i jest lepiej za to po moim cycu jej źle 😞

Wiola a może te kolki to po tej herbatce HIPP - tak mi teraz przyszło do głowy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Aaaa 🤪 🤪 🤪 🤪
zrobiłam zwarcie i wywaliło mi korki !! a ja nie mam kluczy do szafy głównej na korytarzu i rybki mi pozdychają !!! 🤪 🤪 🤪 o matko matko !!!

gdzie żeś łapy wsadzała?

matko jedyna co Ty w tej chałupie wyrabiasz? 🤪


Nic nie wyrabiam !! laptopa sobie przepinałam do innego gniazdka.
Matko jak mi śmierdzi w domu spalenizną i w ogóle w kuchni prądu nie mam i jestem saaaamaaa a A będzie za 2 godziny.
idę do sąsiadki, może jej już jest 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
kmatus napisał(a):
Wiola a mała ma jakieś problemy z brzuszkiem? U nas się zaczynają i kurde nie wiem co robić, mam ścisłą dietę więc teoretycznie nic nie powinno jej szkodzić, a jednak.. Pijesz np herbatkę rumiankową albo coś?


Nie - tylko Hipp na pokarm- miała kolki i zaczęłam jej podawać kropelki od Oli i trochę przeszło ale nie całkiem. Zmieniłam mleko modyfikowane i jest lepiej za to po moim cycu jej źle 😞

Wiola a może te kolki to po tej herbatce HIPP - tak mi teraz przyszło do głowy 🤨

na tym opakowaniu jest napisane ze od pierwszego tygodnia, kolki moga byc od czegos co zjadla wiola, ale wiadomo trzeba sprawdzic wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej a ja po długich zakupach dopiero obiad robie kupilam sobie wałówkę do szpitala i takie tam pierdoły 🙂
Milenka i Laura są takie cudowne az chce sie miec juz swoje w koncu
Co do daty porodu to przewidujecie jakies strasznie odlagle daty 1-2 maj 😮 😮 ja mam nadzieje ze w przyszłym tyg urodze juz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
hej hej a ja po długich zakupach dopiero obiad robie kupilam sobie wałówkę do szpitala i takie tam pierdoły 🙂
Milenka i Laura są takie cudowne az chce sie miec juz swoje w koncu
Co do daty porodu to przewidujecie jakies strasznie odlagle daty 1-2 maj 😮 😮 ja mam nadzieje ze w przyszłym tyg urodze juz 🙂

ja też mam nadzieję na przyszły tydzień ale wiesz.. nadzieja.. itd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...