Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Weźcie kiedy ja już nie mogę 😞 Z chęcią wepcham się przed wszystkie 🙂
Dziś zwlekał mnie mąż z łóżka tak mnie cipka bolała 😞


mnie od dołu to już wogóle rozrywa chyba głowe to ma gigantyczną az mi sie rozstepy porobiły w pachwinach Najgorzej jest w nocy jak wstaje


Ja poważnie, ale już zaczęłam wymiękać 😞 😞 😞
Jeszcze skurcze na przemian z bólem brzucha 🤨
Rozpłaczę się chyba 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a ja mam dzis 5 facetów 🙂 🙂
haha ja to sie umiem ustawic 😉
mój tata ze szwagrem, teść z daniela bratem i mój mąż jałowce i świerki wsadzaja na podwórku 😜
Ola z rób i mi zakupy przy okazji 🙂
Natka tu juz chyba zadna nie moze wytrzymać... 😞 ja chodze jak pingwin opuchnieta cała! krocze boli, mam mdłości i brzuch twardnieje boli i chyba wszystkie tu maja dokładnie to samo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
dzien dobry ja juz wstalam i z rana opierdzielilam Amelkę że dzisiaj jej dzień i ma wychodzić i koniec do czegoś ją to zobowiązuje 😁
Kasia idzie do szpitala jutro Przeraża mnie jutrzejszy dzień bo będę się męczyła w tym cholernym szpitalu 😞 😞 😞


a ty wiesz ze i ja do swojej rano mówie chodz do mamusi na raczki to tez jest fajnie no wychodz nie siedz tam juz prosze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeestem !!
Bez żadnych oznak rodzenia: bez skurczy, gniecenia tudzież kłucia w cipce, nie chodze jak kaczka, bez obsuniętego brzucha, rozwolnienia i innych takich przypadłości. Nawet stopy ludzko wyglądają 😁 😁

Wiola a myślałam sobie jak ci nocka poszła: no aż serce ściska, że mała się tak męczy. Co do brzuszka Kasia/kmatus ma rację: nam na szkole rodzenia mówiono, że dzieci nie lubią tego, ale kłaść je choć na krótko, bo i główkę wtedy cwiczą i brzuszek własnie, żeby choć na minutkę ale zawsze coś.
A może spróbuj jeszcze na kolki zastosować kateter ? podobno do kupienia w aptece, nie wiem, ja zamawiałam na allegro: wygląda to jak gwizdek który wpychasz delikatnie w pupę i przez to schodzi powietrze. Moja kuzynka stosowała i bardzo polecała: że dziecko to nie boli, a jak jej z dupska powiało to od razu boleści przeszły i od tego czasu skończył się temat kolek. Ma to też bardzo dobre opinie w necie 🤢
a z mlekiem to ja nie poradzę, ale ja chyba na twoim miejscu ściągnęłabym pokarm co by cyce twarde nie były ale karmiłabym tylko sztucznym, do czasu konsultacji z lekarzem.
A może faktycznie to kwestia diety?
w trakcie ciąży jadłaś inaczej, mała nauczyła się innych smaków i teraz jej te nie pasują? :-/

Tyminka no ja jutro wybieram się do szpitala: jakby nie było jestem 7 dni po terminie ( przepraszam,, że wstrzymuję kolejkę, ale PEŁNIA nam pomoże nadgonić 😉 ) lekarz powiedział, że stan wód płodowych to dolne minimun i nawet nie czekam na skurcze czy odejście wód: poczekam sobie w szpitalu bo martwic się zaczynam coraz bardziej a przy tym dziecko ma już tak ciasno, że czasami to mam ochotę go mocno szturchnąć bo wtedy sobie synek jeden przypomina, że ma matkę dla spokoju kopnąć 😁 😉

acha: kręci mi się w głowie 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 😉 Wiolus, ja jak na razie nie mam zadnych problemow z karmieniem, maly sie najada i gazy tez puszcza i kupke robi, wiec wspolczuje Ci.. moze nie przestrzegaj az tak tej diety, mi pediatra powiedziala, ze jak nie mam alergii to moge praktycznie wszystko jesc, smazone itp.. wiadomo oprocz cytrusow, kapusty. I jadlam wczoraj kotleta mielonego i nic sie nie dzieje.. dziwi mnie to strasznie, ze po cycu Ci wymiotuje 😮
Aniu brechti 🤪 wszystkiego najlepszego, duzo szczescia i zdrowka dla Ciebie i Helenki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Asia, czemu czuję że ty będziesz tą wyjątkową mamą, jedyną tutaj która nie będzie miała żadnego ale to żadnego problemu z karmieniem ? 🤢 🤢
OO wypraszam sobie !! Ja tez nie mam 🙂


O przepraszam za przeoczenie 😁

idę poprasować i coś niecoś ogarnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Dzien dobrerek, ja wstalam dopiero przed 11, wyspalam sie za wszystkie czasy. Jak to mozliwe ze zadna z Was nic nie rusza!? Masakra.. zaraz nam sie kwieciec skonczy 🙂

ja cos tak sądzę że wszystkie czekają (włącznie ze mną) na poniedziałek.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Dzien dobrerek, ja wstalam dopiero przed 11, wyspalam sie za wszystkie czasy. Jak to mozliwe ze zadna z Was nic nie rusza!? Masakra.. zaraz nam sie kwieciec skonczy 🙂

ja cos tak sądzę że wszystkie czekają (włącznie ze mną) na poniedziałek.... 🙂
o nie, przez weekend musi ktoras sie pozbyc brzucha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Dzien dobrerek, ja wstalam dopiero przed 11, wyspalam sie za wszystkie czasy. Jak to mozliwe ze zadna z Was nic nie rusza!? Masakra.. zaraz nam sie kwieciec skonczy 🙂

ja cos tak sądzę że wszystkie czekają (włącznie ze mną) na poniedziałek.... 🙂
o nie, przez weekend musi ktoras sie pozbyc brzucha 🙂

Czemu???????? W weekend nie ma dobrych lekarzy na odziale.... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Dorka, a co się stało z Twoim suwaczkiem ? 😉 😁 😁 😁
licznik mu się wyzerował ?


HEHE ZACZYNAM OD POCZĄTKU 😁 😁 😁 JA MAM PRZECZUCIE ŻE URODZE ŚRODA CZWARTEK Z ZAZNACZENIEM NA CZWARTEK ZE WZGLĘDU NA TO ŻE MÓJ GIN MA WTEDY DOBE W SZPITALU I PEWNIE BEDZIE CHCIAŁ MI WYWOŁAĆ I MIEĆ NAD TYM KONTROLE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Lekarze i tak nie odbieraja porodow a moze ktorys akurat bedzie mial dyzur i bedzie na obchodzie 😜


Powiem ci że mój z tego co wiem od innych dziewczyn jest przy porodzie i podobno zajebiście poprawia nastrój podczas porodu dziewczyną bo ma fajne poczucie humoru wspiera i wogóle jest rewelacyjny ale to sie wszystko okaże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...