Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
jaka kupke po smułce maja wasze małe? 😜 gestosc i kolor 😜

moj tylko w szpitalu robil smolke, a jak przyszlismy do domku, to od razu zolta kupka gestosci rzadkiej hehe 😁 a smolka to byla taka czarna i jakby gumowa 🤪 nie rzadka na pewno 😉
podpisuje sie pod tym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja wróciłam ze sklepu i biore sie za sprzatanie zeby porzadek zostawic jak jutro pojade chociaz jak znam zycie po jednym dniu juz moj zrobi balagan 😁 Co do poloznych to zgadzam sie w 100% mysla ze sa lekarzami jak bylam ostatnio na IP z 40 st goraczka to ona do mnie z tekstem co ja tutaj robie ze to szpital polozniczy a nie interna ze tam powinnam jechac ale podlaczyla mnie do ktg i jak zeszla gin i zobaczyla ze naprawde ze mna kiepsko i szukala miejsca dla mnie na oddziale to odrazu zamknely te mordy i byly potulne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
i jak ja mam wśród tych kurwa rodzić?! 😁

ja dalam rade, to Ty tez dasz 😁 poza tym nie jest az tak zle.. moze trafisz akurat na takie, ktore czuja powolanie do tego zawodu 😉 jedna jest zajebista ale juz na oddziale poporodowym, ktora do mojego Wojtusia mowila cos typu : ciocia umyje Cie, spokojnie 😉 i wgl ja plakalam, ona pocieszala itp, zajebista.. taka blondynka, wlosy do ramion i okulary, mloda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
no to teraz inne pytanie.. czy macie jeszcze krwawienie poporodowe??

kochaniee, my rodzilysmy ponad 2 tygodnie temu, a Ty dopiero 4 dni temu, wiec nie ma porownania 😁 ja jeszcze czasami krwawie, zazwyczaj w nocy, ale delikatnie, a tak to tylko wydzieline mam taka jasna 😉 ale 4 dni po porodzie to mialam krwawienie, oczywiscie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
a powiedzcie mi jakie miałyście koszule do porodu szpitalne czy swoje ?
ja mialam swoja ale nie ubralam jej bo podali mi swoje i po porodzie dostalam jeszcze jedna bo wiadomo tamta byla zapaskudzona 🙂


bardzo była brudna ?? i miałaś siłę żeby się przebrać po porodzie czy później dopiero się przebrałaś ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia, a ja bym nie popuściła i zadzwoniłabym jeszcze raz, spróbowałaby mi taka cos takiego powiedzieć to bym z mordą wyjechała jak nic: w sensie grzecznie ale uświadamiająco: ona jest dla ciebie a nie ty dla niej, tu chodzi o zdrowie Twojego a nie jej dziecka.

i takie jeszcze mają czelność strajkowac i żadać podwyżek, to jest to co najbardziej mnie wkurza: widziałyście kiedyś zaganianą pielęgniarkę? bo ja do tej pory co jestem po przychodniach i IP to same szwendające się ze szklankami widzę. I krew mnie zalewa i nie raz mam ochotę takiej wygarnąć 😠 😠

Ja tez już ogarnęłam mieszkanie, może z dwa dni w czystości wytrzyma 😁
I naprawdę mogliby przestać dzwonić z TYM pytaniem 😠 😠 😠
dzisiaj od 10.40 do teraz miałam już 4 telefony !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
a powiedzcie mi jakie miałyście koszule do porodu szpitalne czy swoje ?
ja mialam swoja ale nie ubralam jej bo podali mi swoje i po porodzie dostalam jeszcze jedna bo wiadomo tamta byla zapaskudzona 🙂


bardzo była brudna ?? i miałaś siłę żeby się przebrać po porodzie czy później dopiero się przebrałaś ??
to bylo tak.. malego mi polozyla najpierw na koszule i za chwile pod koszule mi go wlozyla. Jak mnie zszyla to sama ze mnie sciagnela koszule (ja caly czas lezalam) i ubrala mi czysta. O 6 bylam juz na sali swojej i troche sie przespalam, po obchodzie porannym (ok. 9.30) poszlam sie ogarnac i sie przebralam juz wtedy w swoja koszule do karmienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Klaudia, a ja bym nie popuściła i zadzwoniłabym jeszcze raz, spróbowałaby mi taka cos takiego powiedzieć to bym z mordą wyjechała jak nic: w sensie grzecznie ale uświadamiająco: ona jest dla ciebie a nie ty dla niej, tu chodzi o zdrowie Twojego a nie jej dziecka.

i takie jeszcze mają czelność strajkowac i żadać podwyżek, to jest to co najbardziej mnie wkurza: widziałyście kiedyś zaganianą pielęgniarkę? bo ja do tej pory co jestem po przychodniach i IP to same szwendające się ze szklankami widzę. I krew mnie zalewa i nie raz mam ochotę takiej wygarnąć 😠 😠

Ja tez już ogarnęłam mieszkanie, może z dwa dni w czystości wytrzyma 😁
I naprawdę mogliby przestać dzwonić z TYM pytaniem 😠 😠 😠
dzisiaj od 10.40 do teraz miałam już 4 telefony !!!
NIE ODBIERAJ !! !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Klaudia, a ja bym nie popuściła i zadzwoniłabym jeszcze raz, spróbowałaby mi taka cos takiego powiedzieć to bym z mordą wyjechała jak nic: w sensie grzecznie ale uświadamiająco: ona jest dla ciebie a nie ty dla niej, tu chodzi o zdrowie Twojego a nie jej dziecka.

i takie jeszcze mają czelność strajkowac i żadać podwyżek, to jest to co najbardziej mnie wkurza: widziałyście kiedyś zaganianą pielęgniarkę? bo ja do tej pory co jestem po przychodniach i IP to same szwendające się ze szklankami widzę. I krew mnie zalewa i nie raz mam ochotę takiej wygarnąć 😠 😠

Ja tez już ogarnęłam mieszkanie, może z dwa dni w czystości wytrzyma 😁
I naprawdę mogliby przestać dzwonić z TYM pytaniem 😠 😠 😠
dzisiaj od 10.40 do teraz miałam już 4 telefony !!!

mój dzwonił zaraz po tym jeszcze raz, to babka powiedziała, że są losowo tel przełączane do różnych piguł i niewiadomo z kim gadałam :| a jestem tak zła na siebie, że nie wzięłam jej imienia i nazwiska!!!! Chociaż taka to by mi pewnie nie podała, mimo, że to jej zakichany obowiązek!!! Spieprzyła mi tylko dzień! I zastanawiam się, czy nie mam tam dzisiaj pojechać. Chociaż mój lekarz mi powiedział, żebym się w środę wybrała, jak nic się nie będzie działo. Już sama nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia,
Jeżeli czujesz ruchy prawidłowo, to bym dzisiaj sobie darowała: dlatego, że jestes wkurzona, zła i po co ci jeszcze stresowac siebie i dziecko. Nie wydarłaś się od razu i teraz będzie cię trzymać 😁 😁
idź na spacer nad morze a na ktg podjedź sobie albo wieczorem, albo jutro: po terminie nie powinni robić problemu, a zawsze możesz powiedzieć że słabo czujesz ruchy.

Tyska, żeby to było tak proste: nie odbierać 🙂 dla nich byłby to znak że rodzę i zaczęliby Mojego telefonami męczyć 😁 😁
lepiej odebrać, niestety... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
a ja mam ciagle telefony typu : jak Wojtus? O mnie to sie juz nikt nie pyta 😁

to mów, dziękuję u mnie też ok 😁
idę i ja zbierać się na spacer, może nawet uda mi się wreszcie dotrzeć do kina 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...