Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Wam tez tak co chwile brzuch twardnieje>?

Ja to mam tak caly czas, bez przerwy juz od tyg dobrego


no właśnie mi tez, czyli to normalne

ja mam cały czas twardy ale to dlatego że dziecko całą powierzchnię zajmuję i tak naprawdę to nie ma mi tam już co twardnieć bo tylko kości z każdej strony czuję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od około 2 tyg mam ogromna ochote na napo pomaranczowy gazowany z lodówki i tak sobie go trzymam i pije i skonczył mi sie normalnie cały czas o nim mysle tak mi sie chce go 🙂 hahah a do sklepu mam z kilometr wrrr ale chyba musze ruszyc ta dupe moze grawitacja zadziała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
od około 2 tyg mam ogromna ochote na napo pomaranczowy gazowany z lodówki i tak sobie go trzymam i pije i skonczył mi sie normalnie cały czas o nim mysle tak mi sie chce go 🙂 hahah a do sklepu mam z kilometr wrrr ale chyba musze ruszyc ta dupe moze grawitacja zadziała 🙂

to ja tak mam z soczkami pomarańczowymi z Tarczyna, piję po 3 dziennie, ale nie mogę się im oprzeć 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
od około 2 tyg mam ogromna ochote na napo pomaranczowy gazowany z lodówki i tak sobie go trzymam i pije i skonczył mi sie normalnie cały czas o nim mysle tak mi sie chce go 🙂 hahah a do sklepu mam z kilometr wrrr ale chyba musze ruszyc ta dupe moze grawitacja zadziała 🙂

nie mow nic o gazowanych napojach 🙃 tez bym sie napila ahhh 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Hehehe, Jowita w RwT daje rade 😜

wyszczekana 🙂


Zawsze taka była.... Ale ta blondi dobra z tym kołem.... łosia sobie znalazła! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ŁŁŁoooooooo jej jak gorąco na dworze 🙂 dalismy sobie czadu z KAcperkiem i zrobilismy sobie dlugi spacer az skurcze mnie w tylku zlapaly 😁 i ledwo doszlam do domu.
Zaraz zabieram sie za mycie okien 🙃i podlog 🙃 i moze dzidzia zechce wyjsc z brzuszka w nocy 🙃

co do zachcianek to ja mam od tyg wielka ochote na coca cole 🙂 i sobie tej przyjemnosci nie odmawiam teraz 🙃

bylam dzisiaj w Lumpeksie.. boszzz jakie super ubrania byly < ale dla szczuplych dziewczyn > 😠

jestem blond dziunia 🙃 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
ŁŁŁoooooooo jej jak gorąco na dworze 🙂 dalismy sobie czadu z KAcperkiem i zrobilismy sobie dlugi spacer az skurcze mnie w tylku zlapaly 😁 i ledwo doszlam do domu.
Zaraz zabieram sie za mycie okien 🙃i podlog 🙃 i moze dzidzia zechce wyjsc z brzuszka w nocy 🙃

co do zachcianek to ja mam od tyg wielka ochote na coca cole 🙂 i sobie tej przyjemnosci nie odmawiam teraz 🙃

bylam dzisiaj w Lumpeksie.. boszzz jakie super ubrania byly < ale dla szczuplych dziewczyn > 😠

jestem blond dziunia 🙃 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

no ale chyba siana w głowie nie masz? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
hej widze ze dalej sie zwarcie trzymacie 😁
ja dzis miałam wyjsc na pierwszy spacerek ale strasznie wieje nie mało głowe urwie...i odpusciłam moze jutro sie uda.

wieje ??? matko.. u nas nawet wiatru nie ma... taak goraco!! Lato 😁
Kaska rodzi i moze Dorka dzisiaj tez sie rozpakuje 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...