Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a co tu takie pustki ??
ja zrobiłam i zjadlam placki, poprasowałam i jestem już wykończona. Idę przed TV obejrzeć Usta usta i pod prysznic.
Jakby się ktoś pytał to jutro mnie nie bedzie pewnie cały dzień . Nie zamierzam jutro rodzić, a jakby coś napisze smska do Oli 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja dopiero odzyskalam kompa. Maz moj mi ukradl.. Witus slodziak 🙂 A dla Kaski szacun za tak blyskaiwczna akcje porodowa ! Kolejna ktora nie bedzie zle wspominac 🙂 Oby bylo nas wiecej 😉 Co do hemoroidow.. ja mam wlasnie dola bo ja chyba tez to ustrojstwo dostalam.. nie chyba tylko napewno. I wkurwia mnie bo kurestwo boli.. i nie wiem co mam robic, chyba najpierw podzialam sama a najwyzej na wizycie kontrolnej u ginekologa popytam co najlepiej z tym zrobic. Dziadostwo 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
A ja dopiero odzyskalam kompa. Maz moj mi ukradl.. Witus slodziak 🙂 A dla Kaski szacun za tak blyskaiwczna akcje porodowa ! Kolejna ktora nie bedzie zle wspominac 🙂 Oby bylo nas wiecej 😉 Co do hemoroidow.. ja mam wlasnie dola bo ja chyba tez to ustrojstwo dostalam.. nie chyba tylko napewno. I wkurwia mnie bo kurestwo boli.. i nie wiem co mam robic, chyba najpierw podzialam sama a najwyzej na wizycie kontrolnej u ginekologa popytam co najlepiej z tym zrobic. Dziadostwo 🤢

no to współczuję i łączę się w bólu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Ola a stosujesz cos sama na to hujstwo?? Czy bylas z tym u lekarzy?

Tylko posterisan mogę ale to i tak orka na ugorze bo macica uciska i to się nie schowa dopóki nie urodzę a potem po porodzie się nasili...pójdę do chirurga po porodzie i będę chciała to usunąć ewentualnie zamrozić... tylko że zamrożenie to drogi gips 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA też się odmeldowuje.
Noc była średnia bo od dwóch dni mała kupki nie strzeliła i pchała przez pół nocy ale za to rano zrobiła dwie 🤪 🤪 🤪
A my wybywamy dzisiaj. Idę chrzest załatwiać i na USG bioderek. Znowu pół dnia poza domem.
Ciekawe jak tam Dorka no i Kasia jak się czuję.
Ola aleś się zawzięła - chyba ostatnia urodzisz 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż teraz sobie mysle zebym po swietach urodziła, bo w pt planuje jechac do domu rodziców i pomagac w przygotow. jedzenia zebym sama u siebie nie musiała robic no i swieta w domku a juz w pon moge isc rodzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Wiola, Nina - to jest ta butelka o której pisałyście wczoraj?

http://www.philips.pl/c/avent-karmienie-butelka/260-ml-ze-smoczkiem-o-wolnym-wyplywie-scf663_17/prd/


musiałabym isc na góre sprawdzic to na pewno ta tylko chyba na mojej nie pisze ze zwłaszcza na noc...a reszta idento
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem Dzieńdobry. Zjem z Wami śniadanko i mykam dalej.
Dzisiaj mamy duzo zalatwiania poza warszawa. Ciekawe jak zniose godzinna podroz samochodem 😉 w jedna strone 😉
A wlasnie ... wczoraj oprocz Kasi i Dorki Daga miala miec cesarke. < chyba> 🤨 ciekawe jak ona sie czuje i jak maluszek....

ASIA WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...