Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Oki ja na razie zmykam coś porobić w końcu
liczę na to że jeszcze się pojawię dziś ale teraz to różnie bywa wiec skorzystam z okazji i już teraz

ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIĄT- WAM DZIEWCZYNY I WASZYM RODZINOM OBY TEN WIOSENNY CZAS BYŁ WYJĄTKOWY
TE ROZPAKOWANE NIECH SIĘ CIESZĄ KAŻDĄ ŚWIĄTECZNĄ CHWILĄ Z MALUCHAMI A TE NIEROZPAKOWANE NIECH JESZCZE WYKORZYSTAJĄ OSTATNIĄ WOLNĄ CHWILĘ W TE ŚWIĘTA
ALLELUJA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamusie,AISAK ja nie smaruje nniczym jak wychodzimy bo polozna mowila zebym tego ne robila bo narazie nie ma takiej potrzeby, wiec sie slucham i nie smaruje. MATYLDA co do jedzenia, mi polozna powiedziala zebym nie popadala w paranoje, ze zdaje sobie sprawe ze wszyscy mowia co innego i wszedzie co innego pisza(na ten przyklad w szpitalu jak zobaczyla banany to myslalam ze mnie zje tam ta polozna) ale mam sobie raczej niczego nie odmawiac oprocz wiadomo tych wszystkich wzdymajacych potraw warzyw i owocow. Mowila by wszystko probowac i ewentualnie jak cos sie bedzie dziac to wtedy odstawic dana rzecz. Nie smaz za mocno, nie za duzo oleju i lepiej na tych lepszych smazyc, zadnych mocnych przypraw, zero cytrusow i gazowanych napojow no i nie szalec z czekolada 🙂 Ale ja tez jadlam, w sumie do tej pory uwazam na to co jem bo jeszcze proboje codziennie go przystawic ale cos mu juz nie pasi w moim pokarmie bo mimo ze dlugo je i wydawaloby sie ze w koncu sie najada bo zasypia po 20 minutach ciagniecia to jak go odkladam do spania to po chwili sa krzyki i placze i jak zaaplikuje mi smoczka to zaczyna go zajebiscie szukac i ssac jakby byl glodny.. zawsze mu wtedy dorabiam sztucznego i zje tyle ile mu zrobie i dopiero porzadnie zasypia.. wiec dupa z moim karmieniem juz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki.
Aisak - ja nie smarowałam małej buźki ale przedwczoraj pomimo tego że bardzo uważałam to chyba słonko dało się jej we znaki i z buźki skórka zaczęła schodzić 🥴 Dzisiaj kupiłam w aptece hipoalergiczny krem NIVEA bez filtra UV ale ochronny przed wiatrem itp. I dzisiaj posmarowałam jej buźkę pierwszy raz.
Matylda - sałatkę jarzynową z ziemniaka, pietruszki , jajka i marchewki można ale bez majonezu czy musztardy więc nie wiem jak to zjesz 😞 Oczywiście możesz próbować wprowadzać jakieś inne rzeczy ale małej może to zaszkodzić - musisz ją obserwować. Ja jadłam samo gówno bo i tak miała kolki więc byłam spanikowana 🥴 🥴 Przy okazji Lenka jest śliczna a zezik zrobiła kochany 🙂
Kmatus - powiedz mi jak często mała robi kupki?? Płacze zanim zrobi czy tylko się pręży? Moja czasami postęka, lekko popłacze ale jak pierdnie lub zrobi kupkę to od razu ma błogość na buzi. A co do krztuszenia się i łapczywości to moja tez tak ma - jak nie dostanie butli w tej chwili w której chce to potrafi drzeć się wniebogłosy takim wściekłym płaczem ( a przecież pokarm trzeba podgrzać albo przygotować 🙂 ) I jak już się dorwie do butli to widać szaleństwo w jej oczach - myślę że to normalne 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
w tabelce poprawione, bo dopiero po moim wpisaniu ktoś podał kiedy dokładnie Ola urodziła 😉
Słodkie dwie Lenki, naprawdę 😉 a ja na swojego malucha muszę czekać do wtorku 😞 Jak dobrze pójdzie i oksy szybko zadziała 🙂
albo zaczniesz rodzic szybciej, hmmm np JUTRO ! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
w tabelce poprawione, bo dopiero po moim wpisaniu ktoś podał kiedy dokładnie Ola urodziła 😉
Słodkie dwie Lenki, naprawdę 😉 a ja na swojego malucha muszę czekać do wtorku 😞 Jak dobrze pójdzie i oksy szybko zadziała 🙂
albo zaczniesz rodzic szybciej, hmmm np JUTRO ! 🤪

to już wolę we wtorek 😁 jutro chcę się.... NAŻREĆ!!!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulalalala - Natka rodzi!!! 🤪 🤪 🤪


A ja weszlam zyczyc Wam wesolych swiat!!! 🙂


I LECE DO SZPITALA!!!!! BOJE SIE JAK CHOLERA, NIEWIEM DLACZEGO!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 TRZYMAJCIE KCIUKI!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Raport kolejny zostanie przekazany już przez moją małżonkę ukochaną.
A tylko Wam drogie Panie opowiem, w dniu swoich urodzin dowiedzieliśmy się, że zostaniemy rodzicami, mówiłem wówczas, że to najlepszy z możliwych prezentów. A dziś taki prezent jeszcze lepszy!
😆
Pozdrawiam gorąco
Łukasz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Raport kolejny zostanie przekazany już przez moją małżonkę ukochaną.
A tylko Wam drogie Panie opowiem, w dniu swoich urodzin dowiedzieliśmy się, że zostaniemy rodzicami, mówiłem wówczas, że to najlepszy z możliwych prezentów. A dziś taki prezent jeszcze lepszy!
😆
Pozdrawiam gorąco
Łukasz!


Gratulacje dla tatusia i czekamy na zdjęcie maleństwa 🙂
Napisz jeszcze jakie wymiary i waga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info od OLI



Ja wczoraj miałam kryzys i fizyczny i psychiczny.Dzis juz lepiej tylko masakra z ta ciagle lecaca krwia. Zalałam juz 2 razy korytarz i salę. Na razie rozkrecam sie z karmieniem wczoraj wyłam bo dosyc ze nie wychodziło to rana zajebiscie boli.Pozdrów dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki,
tak pobieznie tylko nadrabiam bo nie mam kiedy 😮
Kasia bardzo mocno trzymam kciuki za Wicia, ściskam mocno kochana - wszystko będzie dobrze!
Oluś wreszcie ma swój skarb, taki prezent na Wielkanoc 🙂
Kurcze jak Wy znajdujecie czas na wszystko? ja chyba jakaś niezorganizowana jestem 🤢 albo moje dziecko takie absorbujace bo niestety nie jest nowordkiem który tylko je i śpi bo moja praktycznie wogóle nie śpi.. 🤨 🤨. Trzeba ją usypiać godzinami (oczywiście nosząc i kołysząc), a jak już zaśnie to max na godzinkę 🤢 Teraz jeszcze był ze mą mąż w domu, a po świętach wraca do pracy więc wogóle sobie tego nie mogę wyobrazić i już wyje bo się panicznie boje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia kmatus nie wiem co Ci napisać bo ja to sobie nie wyobrażam jak to jest mieć "płaczące" dziecko i cholernie się tego boję bo wiem że tak kolorowo wiecznie nie będzie tak jak pisałam moja ciągle śpi z przerwami na jedzenie . Czasem już przez sen sie rozedrze bo głodna a czasem obudzi się i leży 15 minut rozgląda sie nie wiem za czym i dopiero wtedy dostaje cycucha. Jest po prostu aniołkiem i modlę sie aby tak było jak najdłużej bo ja to zero cierpliwości , mój też a mam z kolei panikara więc lepiej niech moja niunia nie płacze w ogóle. Śpi tylko w łóżeczku, na rękach jest tylko wtedy jak ją karmię i biorę do odbicia, Paweł ją czasem wyciąga z łóżeczka żeby sobie ją ponosić ale mu szybko każę ją odkładać żeby sie nie przyzwyczajała.

No i ciekawe co u Wicia- Kasia pewnie nie ma ani czasu ani ochoty żeby coś napisać ale nie dziwię jej się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...