Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
ooo 😞 to do dupyy, nie chcecie byc tam z nim? w sensie czy nie myslalas by tam wyjechac?

na pewno nie tak wczesnie, bo tutaj mi duzo tez mama pomaga, wgl rodzice i rodzina, a tam bylabym zupelnie sama.. ale jemu jest tez strasznie ciezko, bo on jest tam sam, teskni, ale musimy jakos wytrzymac.. za jakis czas na pewno pojade, albo on juz zjedzie do Polski..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z cyklu NIEMACIERZYŃSKIE MYŚLI:
Jak mi tylko się dziecię najadło, usnęło, to na paluszkach wyszłam z pokoju w głowie mając myśl: jedź do domu, ostatnia spokojna noc przed Tobą !! 🤪 🤪
no i pomiziać się z Moim na spokojnie mogę 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
no to tylko uzbroic sie w cierpliwosc, zreszta kochana przy dziecku czas zapierdziela 🙂 szybko zleci

dokladnie, z reszta tu nie chodzi o mnie, bo ja wiem, ze szybko zleci, a poza tym nawet nie mam czasu myslec, zalamywac sie, tylkoon rzadko bedzie widzial malego, a tez chcialby uczestniczyc w tym wszystkim.. no ale trudno, trzeba sie poswiecic, oby pozniej bylo lepiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
z cyklu NIEMACIERZYŃSKIE MYŚLI:
Jak mi tylko się dziecię najadło, usnęło, to na paluszkach wyszłam z pokoju w głowie mając myśl: jedź do domu, ostatnia spokojna noc przed Tobą !! 🤪 🤪
no i pomiziać się z Moim na spokojnie mogę 😁 😁
nooo to korzystaj 😁 ! Jak Ci mal pozwoli to nie bezie tak zle jak sie wydaje 😉 ja to taka spanikowana bylam jak sobie wyobrazilam ze na nic ne bedzie czasu ze wiecznie trzeba bedzie w kolo niego lazic. Na szcescie jestem milo zaskoczona ze nie jest tak zle. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Tyska Tyska facet Asi nie w Polsce
Kasia będzie dobrze zobaczysz - ja to już w ogóle nie wiem co robię - niby karmię na żądanie ale ona w ogóle nie żada- je co 4 godzi a zajmuje jej to chwilkę i już tnie komara ja nie wiem czy ona sie w ogóle najada i też jej sie ulewa i się krztusi
ajjjj nie wiem przerasta mnie to wszystko
a dziś miałam ostatnie wizyty grupowe i jeszcze zostało nam kilka pojedynczych - a no i dzis były prababcie- masakra jakaś
to imię bez sensu. to dlaczego ściana bordowa, dlaczego obrazów "świętych " nie ma ,kiedy chrzciny , czemu ślubu nie ma , a czemu czapki nie ma( w domu 20stopni), a może daj jej cyca i najbardziej absurdalne stwierdzenie - że te naczyniaki to przez obcowanie z Leonem 🤪
Ja to ciągle jestem jak w amoku tak mnie trzyma po tym porodzie- jakos to do mnie nie dociera że to już "PO" dziś w łazience się poryczałam jak zobaczyłam że brzucha nie ma- a tak fajnie i beztrosko było w ciąży- dlatego chciałam żeby to trwało jak najdłużej no ale nie da się
dodatkowo mam problem z tym jebanym kroczem - ja nie wiem juz nic nie pomaga coś czuję że wcześniej będę musiała się wybrać do gina ,ja w ogóle siedzieć nie mogę- nawet poduszka fasola nie pomaga
a dziś się wkurzyłam i wzięłam Leona na pół godz do lasu musiałam się zrelaksować
a i w czwartek wózek będzie 🤪
dobra laski idę spać bo w końcu mnie zmogło -od porodu prawie w ogóle nie spałam a czuwałam nie wiem po co i dlaczego
do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
idz idz spij spij i nie marudz 😉 ja wcinam pizze i popijam colka !! !!

ŚWINIA




LITOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ide sem bede jutro koło 10.00
a ile sie krwawi po porodzie tj jak długo ??????
niedlugo, ja mys;lalam ze caly polog a ja juz nie krwawilam po okolo 2 tygodniach

aha tak tylko pytam bo u mnie ciągle tak samo


dobra poszedłam

a ty jedz i pij wszystko co mnie ZAKAZANE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ide sem bede jutro koło 10.00
a ile sie krwawi po porodzie tj jak długo ??????
niedlugo, ja mys;lalam ze caly polog a ja juz nie krwawilam po okolo 2 tygodniach

ja juz tez nie krwawilam, a tu dzisiaj caly dzien mi leci krew;/ i nie wiem czy to normalne.. 😮
Matylda jak Cie tak krocze boli, to kup sobie w aptece nadmanganian potasu i podmywaj sie tym..podobno pomaga, wszystko szybko sie goi i jest lepsze niz Tantum Rosa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...