Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kama mały fajniutki
Dorka Twoja ślicznotka też piękna w awatarze
Kasia ja mam swojej od trzeciego tygodnia podawać D+K ale ja mam do konca okresu karmienia piersią tj wyłącznie kamienia piersią jeśli chociaż raz dziennie będe ją dokarmiać regularnie MM to nie musze podawać witamin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Wasze dzieciaszki tez sie tak czesto smieja?? bo moja non stop, a slyszalam, ze czesto robia to miesieczne dzieci....


moja najczesciej sie smieje jak usypia albo juz przez sen


Czasem wlasnie mam wrazenie, jakby ona byla starsza niz jest w rzeczywistosci 🙂

A Twoja Amelka ma swietne wloski!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a odnośnie szwów tez mam rozpuszczalne ale jeden nie chce mi sie rozpuścić z jednej strony i mój chce mi go wyjąć ale ja się boję mu dać mimo że robił to nie raz 🤨 🤨
I dobra wiadomość że waga mi spada cały czas w dół 🙂 a zła to że mój brzuch jest straszny 😞 o i macie cały czas tą brązową kreskę na brzuchu ?? ciekawe kiedy ona zniknie bo ja mam ją bardzo wyraźną i wogóle nie jaśnieje A tak dla dziewczyn z rozstepami kupiłam sobie ostatnio balsam firmy Efektima pharmacare kuracja przeciw rozstępom może nie jest tani bo kosztuje ponad 30 zł ale powiem wam że po kilku dniach używania moje rozstępy wyglądają dużo lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
a odnośnie szwów tez mam rozpuszczalne ale jeden nie chce mi sie rozpuścić z jednej strony i mój chce mi go wyjąć ale ja się boję mu dać mimo że robił to nie raz 🤨 🤨
I dobra wiadomość że waga mi spada cały czas w dół 🙂 a zła to że mój brzuch jest straszny 😞 o i macie cały czas tą brązową kreskę na brzuchu ?? ciekawe kiedy ona zniknie bo ja mam ją bardzo wyraźną i wogóle nie jaśnieje A tak dla dziewczyn z rozstepami kupiłam sobie ostatnio balsam firmy Efektima pharmacare kuracja przeciw rozstępom może nie jest tani bo kosztuje ponad 30 zł ale powiem wam że po kilku dniach używania moje rozstępy wyglądają dużo lepiej

ja caly czas mam ta kreske, ale juz jasnieje powoli.. co do tego balsamu, to wlasnie szukam dobrego. A gdzie go Dorka kupowalas? W aptece czy w jakiejs drogerii?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko, kupa zrobiona.. musiałam jej pomóc bo rady by nie dała biedna 😞 od dzisiaj koniec z tym okropnym mlekiem, mam nadzieje, że Bebilon nie będzie powodował zaparć 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Dziewczyny, a ja z pytaniem na dzień dobry zanim mi na te spacerki uciekniecie 😉
Jestem po wizycie u pediatry i Pani zbluzgałą mnie, że nie podaję dziecku witaminy D3: podobno powinno się ją podawać od pierwszego tygodnia do odwołania.
Podajecie coś takiego może?
I Witek w dwa tygodnie przytył 370 gram. To dużo czy mało 😮 😮 matko, jaka ja ciemna jestem...

ja też nie podaję wit D bo mi nikt nie powiedział a ja nie wiem co i jak, a wit K nie mam zamiaru podawać - nigdy się jej nie podawało i nagle ktoś wpadł na genialny pomysł że trzeba - w mleku matki jest wszystko co potrzeba i jak do tej pory nie udało się nikomu go "podrobić" więc teorie nt. wit K niech sobie lekarze między bajki włożą, natura wie lepiej - to tyle w temacie witamin

Co do pozycji spania to mi położne kazały bezwzględnie na boczku - chyba że dziecko nie śpi to można na wznak, no i w wózku - wiadomo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
a odnośnie szwów tez mam rozpuszczalne ale jeden nie chce mi sie rozpuścić z jednej strony i mój chce mi go wyjąć ale ja się boję mu dać mimo że robił to nie raz 🤨 🤨
I dobra wiadomość że waga mi spada cały czas w dół 🙂 a zła to że mój brzuch jest straszny 😞 o i macie cały czas tą brązową kreskę na brzuchu ?? ciekawe kiedy ona zniknie bo ja mam ją bardzo wyraźną i wogóle nie jaśnieje A tak dla dziewczyn z rozstepami kupiłam sobie ostatnio balsam firmy Efektima pharmacare kuracja przeciw rozstępom może nie jest tani bo kosztuje ponad 30 zł ale powiem wam że po kilku dniach używania moje rozstępy wyglądają dużo lepiej

ja caly czas mam ta kreske, ale juz jasnieje powoli.. co do tego balsamu, to wlasnie szukam dobrego. A gdzie go Dorka kupowalas? W aptece czy w jakiejs drogerii?


kupilam w rossmanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syncio znowu daje mi popalić: Magda moje dziecię nie śmieje się głośno: on potrafi chwilowo tylko płakać baardzo głośno 😁 😁
podejrzewam problemy z zaparciami i kolki: dostaje Espumisan i Biogaję, liczę że pomoże bo zwariuję od tego płaczu 😮 😮 😮 😮

Dorka dziecie masz czaderskie !! 🤪 🤪 🤪
i faktycznie, to prawda co do zgagi chyba, bo mnie ani razu nie męczyła i mam najbardziej łyse z naszych dzieci 😁 😁

Z witaminą D się wstrzymam na razie: coś mi po głowie miga, że organizm sam może ją wytworzyć przy otrzymaniu promieni słonecznych 🥴 🤔 🤔 🤔 a że pogoda sprzyja i słońce łapie to na razie może się obędzie.

I pomimo, że Witkowi pępek odpadł, to ten flak ciężko mu się chowa. Dziś pokierowana wyrzutami sumienia uległam i kupiłam Octanisept, bo może spiryt nie daje już rady.

A tak wszystkim zapowiadałam zimny chów mojego dziecięcia, a tu proszę: cackam się jak z jajem 😁 😁 ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszkonella napisał(a):
a ja chyba dostałam pierwszy od 10 miesiecy okres 😜 😠

Boziu jak ja się tego boję 😮
ale chyba póki karmię to mi to nie grozi 🤢 z resztą nie wiem

idę na spacer ale nie chce mi się bo gdzie na wsi można iść na spacer 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
a ja chyba dostałam pierwszy od 10 miesiecy okres 😜 😠

Boziu jak ja się tego boję 😮
ale chyba póki karmię to mi to nie grozi 🤢 z resztą nie wiem

idę na spacer ale nie chce mi się bo gdzie na wsi można iść na spacer 😠


pod sklep ?? 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...