Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
nie wiem ja wyprobuje tych specyfikow co mi polozna poleciła moze akurat pomoze 🙂
jade dzis do ginekolog na wizyte kontrolna bo mija juz 6 tygodni mam nadzije ze wszystko dobrze 🙂

linkaa tego się nie leczy - ja byłam z tym u 2 różnych pediatrów 🙂

http://abctradzik.pl/tradzik-niemowlecy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
ja tez szczepilam juz Wojtusia ta 6 w 1 i na pneumokoki 🙂


a ile zapłaciłaś??

w mojej przychodni 6 w 1 200 zł a pneumokoki pierwsza dawka 300 zł 🤢 ale co zrobić


ola a pneumo 2 dawka kiedy? i ile ich jest 3?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi tez zostało 8 kg do zrzucenia i też już tak szybko nie zchodzi ale ja mam za to duzy apetyt niestety 😞 co do Infakolu na kolki moja brala i jej wogole nie pomogl a to ze jest od 1 miesiaca to wszystkie lekarstwa teoretycznie na kolke sa od pierwszego miesiaca 🙂 na moja to juz zadne leki na ta kolke nie dzialaja 😞 mam nadzieje ze w 3 miesiacu przejdzie jej to wszystko
a co do szczepionek to ja tez jak wy biore skojarzona 6 w 1 i pneumokoki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
ja tez szczepilam juz Wojtusia ta 6 w 1 i na pneumokoki 🙂


a ile zapłaciłaś??

w mojej przychodni 6 w 1 200 zł a pneumokoki pierwsza dawka 300 zł 🤢 ale co zrobić


ola a pneumo 2 dawka kiedy? i ile ich jest 3?

Szczepionka przeciw pneumokokom

Pneumokoki to bakterie odpowiedzialne za posocznicę, zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych, płuc, zapalenia ucha środkowego, zatok. Najbardziej podatne na zakażenie są dzieci do drugiego roku życia.
Szczepić można już maluszki od drugiego miesiąca życia. Dawki szczepionki uzależnione są jednak od wieku dziecka. Niemowlętom od drugiego do szóstego miesiąca podaje się trzy dawki w odstępie minimum jednego miesiąca i czwartą w drugim roku życia. Natomiast od siódmego do jedenastego – dwie dawki, a trzeciąw drugim roku życia. Dzieciom w wieku 12–23 miesięcy – dwie dawki przy zachowaniu co najmniej dwumiesięcznego odstępu. Maluchom, które ukończyły dwa lata, a nie skończyły pięciu, wystarcza jedna dawka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
ja tez szczepilam juz Wojtusia ta 6 w 1 i na pneumokoki 🙂


a ile zapłaciłaś??

w mojej przychodni 6 w 1 200 zł a pneumokoki pierwsza dawka 300 zł 🤢 ale co zrobić


ola a pneumo 2 dawka kiedy? i ile ich jest 3?

mały mi wcale nie gorączkowal po szczepieniu, zapłaciłam za 6 w 1 180 zł, a pneumokoki 190 zł, więc ponad 100 zł taniej niż u Was w Wa-wie 🙃 2 dawka jest po 6 tygodniach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam kobietki? gdzie jestescie? kąpiecie? my zaraz idziemy moja córcia dopiero wstała az sie boje pomslec co bedzie w nocy.chyba tak sie jej dobrze spało po spacerku dzisiejszym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
a my wróciliśmy ze spaceru właśnie. Ale jest fajnie 🙂 Kacper przespał cały dzień, więc i ja boję się nocy ;/ oby się zlitował nad mamą 😁


klaudia widze ze nasz dzieci podobne bo u mnie to samo wiec zobaczymy 🙂
moja wykąpana spi ciekawe jek długo...ale dzisiejszy dzien był piękny taka spokojna i przy kapieli nie plakala teraz tez juz spi i zeby noc przespała i zeby bylo tak zawsze... 🙂 marzenie ściętej głowy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...