Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Ewelina ja ze swoim nadaję też na zupełnie innych falach oddalonych od siebie o lata świetlne
dziś musiał pojechać do pracy pierwszy raz od miesiąca i momo że i tak go tu z nami nie było wracał wieczorami bo ciągle miał coś do roboty to dziś czuję się jakaś spokojniejsza bo jest daleeeeeeeko w robocie tylko mam nadzieję że na 19.00 wróci bo wtedy mały napad kolkowy

a okresu cholernie się boję matko kochana co ja wtedy przeżywałam 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ewelina ja ze swoim nadaję też na zupełnie innych falach oddalonych od siebie o lata świetlne
dziś musiał pojechać do pracy pierwszy raz od miesiąca i momo że i tak go tu z nami nie było wracał wieczorami bo ciągle miał coś do roboty to dziś czuję się jakaś spokojniejsza bo jest daleeeeeeeko w robocie tylko mam nadzieję że na 19.00 wróci bo wtedy mały napad kolkowy

a okresu cholernie się boję matko kochana co ja wtedy przeżywałam 😲


a mnie to wkurwia bo nie można z nim wogóle ostatnio pogadać bo zaraz się piłuje i mnie prowokuje a później zwala winę na mnie że to ja na niego krzyczę 😮 i kiedyś by pewnie tak było ale odkąd jest mały jakoś pilnuje się i nie krzyczę na niego ale on swoje wie 😠
pozatym mam wrażenie jak byśmy mu z małym przeszkadzali a to już smutne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helo, ja dopiero wstalam a mldy jeszzce spi. Ja dostalam okres w ten poniedzialek 🙂 tylko jakis taki dziwny.. bez bolu i na poltora dnia.. ale akurat mialam ten poniedzialek wizyte u lekarza i potwierdzil ze to miesiaczka bo ja sama nie bylam pewna. Od razu zainstalowalam antykoncepcje i ciesze sie z tego powodu przeogromnie bo myslalam ze mine sie jakos z wizyta u lekarza i bede musiala czekac dluzej.. na szczescie tego samego dnia sie pojawil 🙂 tylko i tak mam stresa bo czy to faktycznie byl okres taki krotki? 😮 no ale lekarz potwierdzil 🤨 cholera wie..
Ja mykam zaraz do tesciowej z psem jej wyjsc bo wyjechala na caly dzien po dziadkow a potem musze gnac po samochod do mamy mojej i jechac po meza do pracy. Troche sie nakrece i nachodze z tym malym ale coz 🙂 on na dworze zawsze spi wiec bezproblemowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a dziewczynki co do tego tradziku tyo moje dziecko tez to mialo, w sumie jeszzce ma ale zeszlo na tyle ze wogole tego nie widac bo juz zadko mu wyskakuja czerwone ropniaczki a nawet jak to sa malutkie i schodza w ciagu dnia, ale ma takie kropeczki ciemne jak u nas wagry tylko ich nie widac tak normalnie trzeba by sie nad nim pochylic dobrze by to zauwazyc, i tez jest tego bardzo malo. Dostal to jak mial poltora tygodnia i teraz ma 7 a nadal to wystepuje jakby nie patrzec ale mowie to tylko tym ktore sie tym martwia. Zejdzie w konuc na tyle ze mozna bedzie juz ta buzke caowac 🙂 ja nie moglam na to patrzec, fakt nie bylo tego tak duzo jak na zjdeciu ktore Ola wstawila ale jednak.. i nie mozna bylo mu nawet ladnego zdjecia zrobic 😞 tak wiec troche czasu zajmie zanim zacznie znikac ale w koncu zacznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeju Tysia ja też bym się chciała tak nakręcić
ja to dziś poprasowałam , poukładałam zaraz muszę swetry zimowe powynosić bo mnie wkurzają i pół szafy zajmują noi standardowe sprzątanie a później po popołudniowym karmieniu też idę na podwórko malować te graty czyli ogólnie NUDA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja też ma kilka trądzikowych krostek od policzków przesuwają się ku uszom
ale nos jej się dopiero oczyścił z tych białych kropeczek chciałam zaznaczyć WIELKI TATUSIOWY NOS 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ale jednak cos 🙂 ja w sobote robie z mezem generalne porzadki w mieszkaniu, sprzedam komus malego i musimy sie ostro zabrac bo mielismy od zimy garaz zamkniety bo sie zrypaly drzwi i nie szlo juz otworzyc a nie stac nas bylo na nowa wiec wszystkie graty po remontach zostaly pochowane gdzies po szafach u nas albo upchane w piwnicy wiec trzeba tym sie rowniez zajac i powynosic do garazu.. bedzie ciezka sobota. Ale w koncu bede miala wiecej miejsca w szafach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo oby moje dziecko nie mialo nosa po mnie 🤢 ja mam nos po rodzinie mojego taty, dlugi i spiczasty.. okropny !! nienawidze go, a szczegolnie z profilu, jak baba jaga 😉 maz ma ladny nosek to niech ma po nim, tzn moze nie do konca teraz ladny bo krzywy, mial trzy razy zlamany wiec juz taki ladny nie jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra ja uciekam bo atos sie zsika jak zaraz nie przyjdziemy 🙂 musze sie ubrac poki maly spi bo jak sie obudzi to oczywiscie on w dzien nie potrafi juz grzecznie lezec, no moze przed wyjsciem na dwor chwile ale to chwile polezy sam bez wycia, ale juz po powrocie nie ma takiej opcji. Pa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też mam długi spiczasty ale z dwojga złego jak patrzę na nosy sióstr mojego to nie wiem czy się śmiać czy płakać 😮
P. też ma duży ale jakoś przy jego głowie się gubi a dziewczyny mają takie od razu z wcięciem szerokie kuleczki na koniec ze szerokimi nozdrzami
LENA ma identyczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj zauważyłam u swojej ulane na śpioszkach z prawej strony, ale nie było by nic w tym dziwnego gdyby to nie było w kolorze brunatnym 🥴 i w kącikach ust i na górnej wardze miała jakby zaschniętą, ciemną krew 🤨
ale z drugiej strony, gdyby to była krew to byłoby tego więcej i w ustach też..
podaliśmy jej dziś w nocy herbatkę ziołową z HIPP'a, która ma też właśnie trochę taki kolor brunatny, mam nadzieje, że to właśnie ta herbata. Ciągle obserwuje MAJĘ i nic więcej z niej takiego nie leciało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak pare se pokropkowało ale przynajmniej wiadomo że żyją
ja chyba też zacznę kropki stawiać a nie piszę głupoty
.
.
.
..
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
🤪






















😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszkonella napisał(a):
ja dzisiaj zauważyłam u swojej ulane na śpioszkach z prawej strony, ale nie było by nic w tym dziwnego gdyby to nie było w kolorze brunatnym 🥴 i w kącikach ust i na górnej wardze miała jakby zaschniętą, ciemną krew 🤨
ale z drugiej strony, gdyby to była krew to byłoby tego więcej i w ustach też..
podaliśmy jej dziś w nocy herbatkę ziołową z HIPP'a, która ma też właśnie trochę taki kolor brunatny, mam nadzieje, że to właśnie ta herbata. Ciągle obserwuje MAJĘ i nic więcej z niej takiego nie leciało.

ja też tak miałam raz


ja rzygnęła i jak ją wytarłam to na pielusze było takie coś brunatne taki jakby śluz połączony z resztką mleka ale godzinę wcześniej też piła herbatę więc widocznie tak ona wygląda
NIE strawiona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
ja dzisiaj zauważyłam u swojej ulane na śpioszkach z prawej strony, ale nie było by nic w tym dziwnego gdyby to nie było w kolorze brunatnym 🥴 i w kącikach ust i na górnej wardze miała jakby zaschniętą, ciemną krew 🤨
ale z drugiej strony, gdyby to była krew to byłoby tego więcej i w ustach też..
podaliśmy jej dziś w nocy herbatkę ziołową z HIPP'a, która ma też właśnie trochę taki kolor brunatny, mam nadzieje, że to właśnie ta herbata. Ciągle obserwuje MAJĘ i nic więcej z niej takiego nie leciało.

ja też tak miałam raz


ja rzygnęła i jak ją wytarłam to na pielusze było takie coś brunatne taki jakby śluz połączony z resztką mleka ale godzinę wcześniej też piła herbatę więc widocznie tak ona wygląda
NIE strawiona


ufff.. ale mnie uspokoiłaś 🤔 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...