Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Matko Boska Ola jakie porownanie 😁 zejdzie w koncu, czytalam ze nawet okolo roku czasu ale wkoncu zejdzie, zalezy to od ilosci barwnika

No dobra, jaj nie widać ale jego skóra na dupie taka jak mój brzuch 😁


[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/44659511355780789543.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, ale też się dziwię 😁 😁

dzień dobry w ogóle 🙂

Ola no to zazdrość: ja z moją ilością pokarmu to karmię cycem dwa razy dziennie, pozostałe karmienia są MM 😞 😞 ale niestety: ilość pokarmu jaką posiadam sprawia, że już po kilku pociągnięciach Witek zaczyna szarpać, wrzeszczeć i szukać dalej. Hieh, już kupiłam dzisiaj kapturki, może one coś pomogą. Jakoś ciężko mi zrezygnowac z karmienia piersią.

Drugiego czerwca mam wizytę u pediatry, dopytam, się o to karmienie, ilości i ulewanie, bo sama już nie wiem czy dobrze robię: z jednej strony Witek ma taaaki apetyt, że potrzebuje dużej ilości mleka na raz bo inaczej żyć nie daje swoim strunom głosowym, z drugiej; jak dostanie więcej: zaczyna z niego chlustać. I tak koło się zamyka 🤢 🤢 Dasz mleko:źle, nie dasz mleka: też źle.
Tu mnie "opinie" męczą, że mleko za słabe, że powinnam mocniejsze dawać ( były nawet propozycje ugotowania mu kaszki na krowim mleku 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 ), że Bebilon to wielkie gówno itd.. już kręćka dostaję, a dziecko jak głodne, tak głodne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
skad Ty te foty wytrzaskujesz 😁 !

zawsze się coś w necie znajdzie na każdą okazję 😁 A ta skóra na dupie słonia wypisz wymaluj mój brzuch 😁 Może to co spod dupy leci trochę nie współgra z całością ale jakby się tak uparł to odniesienie się znajdzie ale nie w takiej ilości i pozycji 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia nie masz czego zazdrościć, ja też nie mam mleczarni i Lena się denerwuje 🥴
Właśnie jej trzecie body w ciągu 10 min zakładam bo taki pożytek zrobiła z mojego mleka 🤨
A potem płacze bo głodna, co tu się dziwić jak wyrzyga wszystko co zje 🤢 Ale nie poddaję się (jeszcze), też mi szkoda karmienia piersią, no i okresu nie chcę dostać 😁

Ps. Zgadzam się z opinią że sztuczne mleko to syf i nigdy nie zastąpi naturalnego pokarmu.. To tak jak ze sztucznym k....m, zaspokoisz się ale nie tak jak "żywym" 😁 - takie mi porównanie do głowy przyszło 😁
No ale nie zawsze można mieć to co się chce ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Ola byłąś ze swoja małą juz gdzies na zakupach?
Nas dzis do pizzeri zaprosili ale obawiam sie troche wyjsc..
z małą oczywiscie

Nie - ja jej w "tłum" ludzi na razie nie zabieram, poza tym wydaje mi się że ona jeszcze za mała na takie wyprawy 🤨 To oczywiście moje zdanie.
Kurde taki skwar dziś że nie mam jak jej n spacer zabrać....
🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ola byłąś ze swoja małą juz gdzies na zakupach?
Nas dzis do pizzeri zaprosili ale obawiam sie troche wyjsc..
z małą oczywiscie

Nie - ja jej w "tłum" ludzi na razie nie zabieram, poza tym wydaje mi się że ona jeszcze za mała na takie wyprawy 🤨 To oczywiście moje zdanie.
Kurde taki skwar dziś że nie mam jak jej n spacer zabrać....
🥴

my z małym chodzimy wszędzie do sklepu do urzędu nawet byliśmy w Tesco i realu już z nim i wszystko w porządku jest i na dwór tez chodzimy codziennie dziś na działce jesteśmy a to ze jest gorąco no jest ale przed nami całe lato wiec zimniej nie będzie.
jak masz możliwość to idź zawsze to co innego niż siedzenie w domu, a dziecko tez trzeba przyzwyczaić do wszystkiego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
dziewczynki czy jest jakiś preparat na komar dla takich naszych niemowlaków???

Musiałabyś zapytać pediatry, ale myślę że nie ma... Pozostaje moskitiera albo pieluszka chyba 🥴

moskitier mamy i ciągle wisi ale dziecko nie zawsze nią okryte czasem na rekach jest a tego gówna lata a lata dziś wózek psikałam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...