Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
musze sie wam wyzalic bo sie kur... spielam ze swoim i to ostro o wózek 🙂
a zeczelo sie od tego ze chcial mi zrobic niespodzianke a ja zobaczylam co podgladal na allegro i niespodzianke zepsułam a mianowicie jego mama chciala nam sprezentowac nowy wozek - my posiadamy uzywany ale jest ok i wole zainwestowac pozniej w spacerówke) bo tej jej nie pasuje a to ze moim zdaniem ten wozek ktory mamy jest ok i nie potrzebuje innego to juz nikogo kur... nie obchodzi bo to jej zdanie i ona tak zdecydowala i chuj dodam jeszcze ze nie spytali sie jaki chce wozek jezeli chce mi kupic tylko kupi taki jaki ona uważa w dodatku nie potrzebuje zadnych drogich prezentów bo jak bym chciala zmienic wozek to sama bym kupila swojemu dziecku Tak Wiec oznajmilam swojemu co o tym sadze i byla ostra awantura bo zepsułam niespodzianke - ja dziekuje za taka niespodzianke i dopiero by bylo jak by mnie postawili przed faktem dokonanym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojojoj matko kochana ja bym chciała taką niespodziankę ale rozumiem że mogło cię to wkurwić
no ale Twoje argumenty do mnie przemawiają to może do nich tez przemówią
w zasadzie to już moglibyście kupić spacerówkę więc zamiast tego wózka wybierzcie jakąś fajną razem i niech teściowa płaci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
musze sie wam wyzalic bo sie kur... spielam ze swoim i to ostro o wózek 🙂
a zeczelo sie od tego ze chcial mi zrobic niespodzianke a ja zobaczylam co podgladal na allegro i niespodzianke zepsułam a mianowicie jego mama chciala nam sprezentowac nowy wozek - my posiadamy uzywany ale jest ok i wole zainwestowac pozniej w spacerówke) bo tej jej nie pasuje a to ze moim zdaniem ten wozek ktory mamy jest ok i nie potrzebuje innego to juz nikogo kur... nie obchodzi bo to jej zdanie i ona tak zdecydowala i chuj dodam jeszcze ze nie spytali sie jaki chce wozek jezeli chce mi kupic tylko kupi taki jaki ona uważa w dodatku nie potrzebuje zadnych drogich prezentów bo jak bym chciala zmienic wozek to sama bym kupila swojemu dziecku Tak Wiec oznajmilam swojemu co o tym sadze i byla ostra awantura bo zepsułam niespodzianke - ja dziekuje za taka niespodzianke i dopiero by bylo jak by mnie postawili przed faktem dokonanym

Rozumiem Cię, ale faceci tak mają... nie przewidują takich rzeczy.... 🙂
Trzeba na spokojnie wyjaśnić co i jak.... 🙂 Bo ja też bym się zdenerwowała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełnia dzisiaj
rozpakowuje się któraś????? 😁 😁 😁 😁








oj to nie ten wątek ☺️


z racji tego że ja o wszystkich pamiętam to jakoś dawno nie było Kamili i Klaudii no innych też ale te inne to rzadziej zaglądają a te dwie panie jednak częściej się udzielały
no i jeszcze Linka i dwie pozostałe Eweliny
a zresztą większa połowa se w kilki leci tyle powiem o
i ja też niebawem zniknę na dłuuuuuuuuuuuuuugo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
Idealny narzeczony dla naszych dziewczynek 🙂

idealny 😉
ale ja bym wolała żeby moja jednak narzeczonego nie miała never
ona bedzie siatkarką potem trenerkę i niech sobie ma faceta bez zobowiązań żeby później się nie musiała głowić co z tym fantem zrobić (tak jak my) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
Matylda.... nie życz jej tak źle... 🙂 niech ma faceta... tylko może Ty jej wybierz 🙂

Co się stało Justyna?

he he ja już raz wybrałam i to chyba nie za dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
Dostane kurrrwy !! 😠 😠 😠 😠

eeeeee tam przesadzasz
dawaj go do mnie na przeszkolenie
zamknę wyjącą dwójcę w pokoju i na tym się skończy
P.S. moja w końcu zasnęła o 18.30 po całym dniu NIEspania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...