Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

brechti napisał(a):
Tak sobie teraz myślę, że to bez sensu, jakby oni mogli się Lenką zająć to nie pisałabyś, że nie masz z kim ją zostawić 😁

ta z resztą Ola pisała że teściowej jej nie odda
a skoro nie teściowej to już chyba nikomu
OLA ściągaj mamę do Wa-wy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ja też "każdy " okres miałam bez tych jebanych skurczy macicy tylko w krzyżu mnie bolało ale to nic w porównaniu do tego sprzed roku 😁 ( no bo ostatni kiedy chodziłam po ścianach a raczej nie chodziłam to miałam w lipcu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wpadłam na chwilę pochwalić się, że Kacprowi zeszło to uczulenie! obym nie zapeszyła!!!!
I żeby sprawdzić, czy to ta jebana skaza to zjadłam dzisiaj kanapkę z serem (a wczoraj jakieś tam ciasteczka) i zobaczymy jak się sprawy potoczą.
Jutro jadę na szczepienie (wiecie ile u mnie w przychodzi chcieli za 6w1.... 280 zł!!!!- chyba ich Bóg opuścił. I się zbuntowałam i kupuję w aptece!!!), aż się boję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczor 🙂

hmmm, zamiast pojsc spac po calym dlugim dniu, to mnie jakis len opetal i nie chce mi sie pojsc pod prysznic, gnije na kanapie. Dzisiaj bylismy na chrzcinach rowiesniczki naszych Pocieszek, Neliczek zachowywal sie wzorowo, wszyscy sie odprezylismy, potanczylismy, i w ogole milo bylo 🙂 🙂

a to moja Klusia http://www.youtube.com/watch?v=88hqH8uLk-4

hmmm, nie wiem, czemu sie nie podkreslilo?? no ale mam nadzieje, ze link dziala 🙂 w takim to nastroju byla po powrocie do domu dzisiaj 🙂 o wlasnie, jej przyjaciele sie wyczerpali, musze baterie naladowac przed pojsciem do lozka 🙂

do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂 u nas nocka dzisiaj taka jak wczoraj czyli mama wyspana i szczesliwa to i szczesliwe dziecko 😉
Klaudia a do ktorej Ty przychodni chodzisz na szczepienia? Ja płaciłam za 6 w 1 180 chyba zł, a szczepiłam na Kołobrzeskiej, więc dziwne, ze tak drogo hmm 😮
Dagi Nela to jest przecudna 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
moje dziecko dopiero zaczyna kwękać ale od 22.03 ŚPI
Asia piękna mamusia z synusiem
Nela słodziutka 😘
a ja mam totalny syf i muszę się jakoś ogarnąć bo przecież ten tydzień jest "krótszy" bo w czwartek Boże Ciało 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek!
Pogoda doslownie pod psem.... U mnie wieje i leje.... Nici ze spaceru...
Szukam dzis pracy 😜

Dagi - Nela słodziutka i będzie z niej piękna dziewczyna... 🙂

A ja dzis pobudke mialam odziwo.... nie jak zwykle o 7, tylko o 5.... 😮 No ale nakarmilam i spała do 8smej i musialam ja wybudzic na kolejne karmienie. Teraz sobie lezy w lozeczku i nie ma zamiaru isc spac chyba 🤨 W ciagu dnia wlasnie nie chce mi spaciuchac 🤨A jak jest ciemno juz na dworzu, to zasypia momentalnie 😮 Pewnie ma to po mnie, bo ja tez nie moge spac jak jest jasno... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
Magda to i dla mnie roboty poszukaj
ale Twój chłop opalony

a mojej najlepiej śpi się w łóżeczku albo wózku bo tylko tam ma okazję


Jak bys mieszkala w lodzi to czemu nie? 😁 Mogla bym poszukac 😁
On taka ma karnacje... 🙂

Maję biore tylko czasami do swojego lozka, ale widze ze jesli juz to widze, ze bardzo lubi to miejsce i odrazu wyglada tak jak na zdjeciu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
Bry
My zaraz smigamy do lekarza na kontrole sluchu, cos tam mu w szpitalu wypatrzyli i wlasnie na dzisiaj mielismy termin wiec zaraz zbieram mlodego i smigamy
O , juz trzeszczy w lozeczku

wracajta szybko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
ej, co sie pisze w cv w pkt - umiejetnosci???

to zależy co umiesz zrobić mężowi 😁 😁 😁 😁 😁



☺️


Jemu? 😁 to niccccccccccccc 🙂 Ale pustego miejsca nie zostawie 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...