Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja samą piersią karmię.
Wczoraj kupiłam 3 pampersy.. ale jeszcze kilka pieluch mi zostało 2, to je zużyje do końca. A moje dziecię ma dzisiaj dzień na rumuna. Zasnął akurat o 21, jak chciałam go do kąpieli brać. Więc go budzić nie będę... ale zapewne sam da o sobie znać, bo będzie głodne stworzenie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

klaudiagda napisał(a):
ja samą piersią karmię.
Wczoraj kupiłam 3 pampersy.. ale jeszcze kilka pieluch mi zostało 2, to je zużyje do końca. A moje dziecię ma dzisiaj dzień na rumuna. Zasnął akurat o 21, jak chciałam go do kąpieli brać. Więc go budzić nie będę... ale zapewne sam da o sobie znać, bo będzie głodne stworzenie 😁

ja swoją średnio co drugi dzien musza kapać na śpiocha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
ja samą piersią karmię.
Wczoraj kupiłam 3 pampersy.. ale jeszcze kilka pieluch mi zostało 2, to je zużyje do końca. A moje dziecię ma dzisiaj dzień na rumuna. Zasnął akurat o 21, jak chciałam go do kąpieli brać. Więc go budzić nie będę... ale zapewne sam da o sobie znać, bo będzie głodne stworzenie 😁

ja swoją średnio co drugi dzien musza kapać na śpiocha

bo Wy z Lenką to ewenement jesteście. Aniołka masz w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello
Moj tez ma prawie 3 miesiace !! 😁
Widze ze tylko ja tak daje czadu ze spaniem 🤪 my to spimy z Krzysiaczkiem do 12 , bez kitu, kochane dziecko, wie ze mama to len i lubi pospac 😁
A co do pampkow to ja niedawno zaczelam uzywac 2 🤢 i takie mam pytanie, czy ktoras probowala tych pampersow z biedonki "Dada"? Bo slyszalam duzo pozytywnych opinii o nich i sie zastanawiam czy nie sprobowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
hello
Moj tez ma prawie 3 miesiace !! 😁
Widze ze tylko ja tak daje czadu ze spaniem 🤪 my to spimy z Krzysiaczkiem do 12 , bez kitu, kochane dziecko, wie ze mama to len i lubi pospac 😁
A co do pampkow to ja niedawno zaczelam uzywac 2 🤢 i takie mam pytanie, czy ktoras probowala tych pampersow z biedonki "Dada"? Bo slyszalam duzo pozytywnych opinii o nich i sie zastanawiam czy nie sprobowac

ha!!! to my Was dzisiaj pobiliśmy, bo do 14 spaliśmy!! 😁
A co do pampków z biedronki, to z tego co pamiętam to Tutliputli kupiła i była wściekła, bo sama cerata. Ja nie wiem, bo nie używałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
ja na próbę dostałam jednego pampersa dada z biedronki i powiem ze calkiem calkiem i chyba 3 kupie juz w biedronce i nie zauwazylam zeby byla sama cerata 🙂

A już myślałam ze 12 kg waży hehe
no wlasnie, to jednak kupie na sprobowanie, moj juz spi ja sie opijam piwskiem i sie luzuje 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem i ja 😁
U gina wszystko git majonezik,wszystko wygojone zdrowa dziwczyna jestem 😁
Co do pampkow to uzywam dwojek jeszcze...
Wrocilam od lekara A Pollencja spi chcialam ja wykapac ale tak mocno spala ze ja podmylam i spi nadal 😁
MAdzia-Maja cudna,pokazalam mojej mamie to myslalal ze to Pola i mowi ze ja w ciula robie ze to inne dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
hello
coś miałam napisać ale zapomniałam co ☺️

znowu 🤪 🙃

no bo kurde nadrabiam i myślę o każdej a potem jak mam się do czegoś odnieść to zapominam
chyba przy nadrabianiu będę notatki robić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
aha
Tyska co po badaniach????
wszystko ok, ze sluchem ok, ale za trzy miesiace kolejne badanie z tego powodu ze mial zapalenie pluc po porodzie


ja musialam powtarzac badanie sluchu ale dlatego ze przyjmowala antybiotyk w szpitalu
no dokladnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...