Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A i teraz tak sie zastanawiam bo moj paczus jak mial 1,5 miesiaca to wazyl 6 kg juz niedlugo ma 3 miesiace i ciekawe ile bedzie wazyl i tak sobie mysle czy jak skonczy 3 miesiace nie zaczac mu wprowadzac czegos innego do jedzenia np. te kaszki do picia niby sa one od 4 miesiaca i te gerberki tez od 4 miesiaca. no ale moj maluszek to z tych wiekszych co sadzicie na ten temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
A i teraz tak sie zastanawiam bo moj paczus jak mial 1,5 miesiaca to wazyl 6 kg juz niedlugo ma 3 miesiace i ciekawe ile bedzie wazyl i tak sobie mysle czy jak skonczy 3 miesiace nie zaczac mu wprowadzac czegos innego do jedzenia np. te kaszki do picia niby sa one od 4 miesiaca i te gerberki tez od 4 miesiaca. no ale moj maluszek to z tych wiekszych co sadzicie na ten temat?


nie nas pytaj i nie czytaj w necie zapytaj pediatry sama na własną rękę to możesz zaszkodzić jeszcze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina tez tak myslalam zeby zapytac pediatry ale ona to taka jakas zakrecona jak sloik na zime 🙂
teraz bede miala szczepienie maluszka 12 lipca wiec bede musiala z nia o tym pogadac!
Bo on pije te 150 ml co 3 godziny malo co sie zdarza zeby wypil co 4 godz. taki glodomorek z niego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
juz po wizycie u neurologa 😞 😞 niestety jest asymetria prawostronna i zblokowane mięśnie na pleckach dlatego nie podnosi główki
Liwcia tak płakała na wizycie ze lekarka nawet wywiadu ze mna nie mogla zrobić ani jej zbadać porządnie 🤢, w następny piątek juz rehabilitacja i psycholog 😮 😮
ja jestem przerażona bo mimo tego ze nakarmiłam ja na maksa, pieluszka sucha to darła sie niemiłosiernie, ja sobie tej rehabilitacji nie wyobrażam 🥴 🥴
Lenka i Poleczka super dziewczynki, będą chłopaki ganiać oj będą 😁
Fabianek faktycznie ma włosków jak 2 letnie dziecko 😮 😮 😮 😮
Aaaaaaaa i mamy zakaz noszenia Liweczki w pozycji pionowej 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
Witam
juz po wizycie u neurologa 😞 😞 niestety jest asymetria prawostronna i zblokowane mięśnie na pleckach dlatego nie podnosi główki
Liwcia tak płakała na wizycie ze lekarka nawet wywiadu ze mna nie mogla zrobić ani jej zbadać porządnie 🤢, w następny piątek juz rehabilitacja i psycholog 😮 😮
ja jestem przerażona bo mimo tego ze nakarmiłam ja na maksa, pieluszka sucha to darła sie niemiłosiernie, ja sobie tej rehabilitacji nie wyobrażam 🥴 🥴
Lenka i Poleczka super dziewczynki, będą chłopaki ganiać oj będą 😁
Fabianek faktycznie ma włosków jak 2 letnie dziecko 😮 😮 😮 😮
Aaaaaaaa i mamy zakaz noszenia Liweczki w pozycji pionowej 🥴



moze od tej asymetrii taka niespokojna jest a moze właśnie rechabilitacja to zmieni...ale czemu psycholog?? kurcze z naszymi maluchami a raczej z takimi maluchami to zawsze cos...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa ja to samo widze
popelnilismy wielki blad nosząc ja w pozycji pionowej teraz mała zamiat patrzec na prosto to ciagle glowe zadziera tak do tylku jak by ktos stał za nią... teraz nawet do odbicia jej tak nie biore...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
taaa ja to samo widze
popelnilismy wielki blad nosząc ja w pozycji pionowej teraz mała zamiat patrzec na prosto to ciagle glowe zadziera tak do tylku jak by ktos stał za nią... teraz nawet do odbicia jej tak nie biore...

Ninko u nas to samo, my tez z mezem popełniliśmy ten blad, ale Liwcia tylko tak sie uspakajała jak miała kolki, własnie w pozycji pionowej i teraz dupaaaaaaaa , tak sie przyzwyczaiła ze w innej pozycji jest ciezko 🥴 🥴
a psycholog nie wiem czemu, tak w tym osrodku robia ze i rehabilitacja i psycholog, może mi cos pomoże bo za nie długo do głowy dostane, poważnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już po spacerku..
OMG jak gorąco, jutro się ugotujemy z Tutliputli 🤢

Kasia (aisak)
- dlaczego macie zakaz noszenia dziecka w pionie? Ja tak swoją odbijam - inaczej nie beknie 🥴 i też mi głowy nie chce dźwigać urwis jeden nooo 🤨
Mówiła Wam neurolog dlaczego nie wolno???


Dziewczynki dziękuję za życzenia 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
My już po spacerku..
OMG jak gorąco, jutro się ugotujemy z Tutliputli 🤢

Kasia (aisak)
- dlaczego macie zakaz noszenia dziecka w pionie? Ja tak swoją odbijam - inaczej nie beknie 🥴 i też mi głowy nie chce dźwigać urwis jeden nooo 🤨
Mówiła Wam neurolog dlaczego nie wolno???


Dziewczynki dziękuję za życzenia 😘



Ola to chodzi o to ze dziecko potem nie bedzie chciało sie obracac tylko głowe bedzie odwracac... tak mi właśnie tłumaczyła jakos.
Ja teraz robie taka dróga pozycje do odbicia równie dobra jak ta w pionie trzymasz dziecko na reku(tak standardowo) tyle ze wyzej a drógą ręką masujesz brzuszek, juz od 2 dni małej sie wtaki sposób odbija. Ola ale to tez nie chodzi o to ze nie mozna do odbicia tyle ze jak nosilismy do odbicia to potem i nie do odbicia i tez tak nosilismy....
a moja głowke to unosi baardzo nawet jak ja biore w powietrzu na brzuch to i tak głowe ma wysoko jest tak sztywna ze czasem nie musze jej głowki podtrzymywac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey Hi Hello
My po dlugim spacerze, tez zawitalam do tesco i kupilam tylko ogrodniczki wieksze i body, rowniez wieksze. teraz moje dziecko ma troche ciuszkow wiec szkoda mi bylo brac na teraz, my mamy male tesco wiec zbyt duzo tych ciuszkow nie bylo i wiecej promocji jednak dla dziewczynek 😞 ale coz tam..
ten juz w domu i drze pape, musze go na sile uspic bom glodna niemilosiernie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...