Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasia (aisak) - no to witam w gronie kochana 🥴 Ja też swojej nie mogę nosić niestety w pionie i to dlatego że dla dzieci z asymetrią i osłabionym napięciem to za duże obciążenie na kręgosłup (działa siła grawitacji czy cuś 😮 ). Ja ją podnoszę tylko do odbicia i tyle. Ona też lubi w pionie być noszona ale trudno - nie ma przebacz. A lekarka ci mówiła jaką metodą będą ci rehabilitować Liwcię? Jak BOBATH to ok - nie jest źle ale jak VOJTY to może być ciężko chociaż podobno szybsze efekty są.
A gdzie będziecie chodzić na rehabilitację?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olu w pionie nie można nosić tak jak pisała Wiola za duże obciążenie dla kręgosłupa nie tylko dla dzieci z asymetrią ale dla wszystkich, i po drugie Liwka przez to odgina sie do tylu dlatego nie wskazane ale nie popadajmy w paranoje do odbicia wolno ale nie do ciągłego noszenia, bo moja Liwcia wiesz wiecznie na rekach i tylko w takiej pozycji przy krzyku sie uspakajała teraz nie wiem co poczniemy 🤢
Wiolu nie wiem jaka metoda będzie rehabilitowana, jakaś masakr była w tym gabinecie, Liwka krzyczała, ja mokra jak szczur od potu bo jej nie umiałam uspokoić, masakra, dowiem sie od rehabilitantki 🥴 na rehabilitacje chodzimy do Pszczyny do Dziennego Ośrodka Rehabilitacji na przeciwko starego szpitala(palei) nie wiem czy wiesz gdzie to jest? a wy gdzie z Laurą chodzicie??
boziu taks sie tego boje, bo jak ona bedzie tak płakać to przecież nici z tej rehabilitacji 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ja dzisiaj caly dzien poza domem i tez pokupowałam ciuszki dla Amelki 🙂
Mała przespała mi całą noc od 22 do 8 rano

Ola wszystkiego naj dla Lenki 😘 chyba jako ostatnia składam 🙂
Wiola super że wszystko ok z bioderkami u mojej niestety jeszcze nie 🤨
Kasia najważniejsze że jest zdiagnozowana im wcześniej tym lepiej bedzie wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
matyldy cos dlugo nie ma, moze jest co nie co na zgode z mezem albo 3 wojna swiatowa 😜

Mąz ma chyba jutro być ,prowdopodobnie burza u niej i lezy pod łozkiem 🤪 🤪

aaaa no bardzo mozliwe skoro jej AZ TYLE CZASU NIE MA 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu - ja chodzę do ośrodka "Nadzieja" w Bielsku. To też ośrodek rehabilitacji dziennej. Jeżeli chodzi o rehabilitację to to że Liwcia płacze to nie będzie problem bo oni tam są do tego przyzwyczajeni. Jak sobie wpiszesz na YT metoda Vojty to zobaczysz jak dzieci płaczą. Rehabilitanci mają to na codzień, gorzej z nami - rodzicami - bo serce pęka od tego płaczu 🥴
Trzymam za was kciuki i informuj na bieżąco jak postępy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
teraz też drze się, jakby go tam mordowali!!! stosowałam tą metodę podnieś, połóż itp. I to chyba tylko pogorszyło syt.


ja jeszcze na chwilkę i klade sie spać 🙂

klaudia moze poprostu sie nie najada i jest glodny moja wlasnie tak sie wydziera jakby ktos ja katowal i tak robi jak jest glodna Spróbuj dać MM i zobaczysz czy pomoze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
teraz też drze się, jakby go tam mordowali!!! stosowałam tą metodę podnieś, połóż itp. I to chyba tylko pogorszyło syt.


ja jeszcze na chwilkę i klade sie spać 🙂

klaudia moze poprostu sie nie najada i jest glodny moja wlasnie tak sie wydziera jakby ktos ja katowal i tak robi jak jest glodna Spróbuj dać MM i zobaczysz czy pomoze

tylko, ze na rękach jest spokojny ;/ i wystarczy, że pociągnie cyca kilka razy (jak już jest zmęczony) i zasypia. A jak go biorę do łóżeczka to znowu ryk ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda, łaj ???

Klaudia, nie pomogę ci, bo nie karmię piersią, ale bidulka jesteś a z drugiej strony: Kacper to smakosz 😉

A mi Witek wczoraj usnął o 17.10
myślałam, że na drzemkę, ale on usnął mi już na noc: za chiny nie mogłam go wybudzić, więc poszedł spać taki prosto" ze spaceru" 😁 😁 potem tylko nakarmiłam go przez sen o 22, zmieniłam pampka i spał ( oczywiście ze swoimi przerwami na karmienie ) do 6.30
nie wiem co go tak wczoraj zmęczyło 😮

Olaa. nasze spotkanie aktualne czy też pogoda cię zniechęca ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszem jednom rekom wiec sorry
ej no a moja wczoraj nie spała w dzien ani sekundy i wieczorem miała problem bo zasnęła o 23.30 ale spała do 7.00
a dzien zły a raczej weekend dlatego że musimy się oglądać wzajemnie z P.a żadno z nas nie ma na to ochoty 😞
juz mu przygotowałam drugi pokój i teraz tam urzęduje , łacznie z noclegami
Matko oddałabym wszystko żeby się za wami spotkać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...