Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dobry wieczór.
Kasia (aisak) - nie panikuj kochana na zapas bo może to nie będzie metoda VOJTY tylko BOBATH. Spokojnie. Wiem że to nie jest przyjemne ale dobro i zdrowie dziecka to priorytet.
My dzisiaj na grillu byliśmy i sobie mega pojadłam.
Kasia i Ola zazdroszczę spotkania (nawet z płaczącym Witkiem).

Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂

i my dotarlysmy po calym dniu przeroznych aktywnosci 🙂
bylysmy dzisiaj w urzedzie pozalatwiac troche spraw o dodatkowe pieniadze dla neliczki, a ze pogoda byla piekna, to pospacerowalysmy troche przy okazji, ledwo do domu wrocilysmy a zaczelo padac i do tej pory nie przestalo.....Gosia!! wyglada na to, ze chmury z deszczem gna w Twoja strone.....

a poza tym moje dziecie dzisiaj przechodzi sama siebie i zjada co 4 godziny po ok 40ml........ nie wiem o co chodzi, zadne podstepne miziania ani nic innego nie dziala..... martwie sie i mam nadzieje, ze jutro wroci wszystko do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
ja dzisiaj caly dzien poza domem u siostry na grillu potem na spacerku z Amelką i dopiero teraz w domku
Matylda gratulaje sexu
Kasia super że się chodź troszkę lepiej poczułaś po spotkaniu
Dagi moja tez dzisiaj bardzo malo jadla nie wiem dlaczego po 60 ml

cos czuje ze dzisiejsza noc bedzie ciezka bo od 15 spala caly czas i zjadla na wieczor 50 ml 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello
nie wiem od czego zacząć- może znowu powtórzę że zazdroszczę spotkania (nawet z płaczącym Witkiem jak to któraś napisała)ale mam pytanie bo nie wiem gdzie się spotkałyście ale Ola , Lenka była z Tobą????
co do seksu to nadal mnie wszystko boli 😠
jeju mogłabym coś więcej napisac ale mi się nie chce bo padam na ryj, moje dziecko od dwóch dni nie śpi w dzień, i wcale nie jest grzeczna tylko się denerwujemy obydwie dobrze że chociaż w nocy śpi
też byłam na grillu(nudnym) później jako jedna z dwóch niepijących (druga w 8 mcu ciąży) musiałam odwieść pewnych gości do domku
Paweł śpi sam w drugim pokoju
na jutro miałam pewne plany ale pewnie nic z tego nie wyjdzie 😠
no dobra spadam bo pewnie i tak żadnej nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio ja też sprawdzałam wcześniej że u Natki też jubileusz
i to Jan Jakub albo Jakub Jan to dziś też ma imieniny wiec wszystkiego najlepszego
a nasza Natka się zameldowała długo długo po porodzie bo miała troche problemów i ciągle jej nie ma
miejmy nadzieję ze wszystko ok



a ja dziś zostałam poważnie oskarżona o plotkowanie 🤪
JA 🤪
wyobrażacie sobie ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂
Vanessa i synku Natki (Janie Jakubie) wszystkiego najlepszego z okazji 2 miesięcy życia 🙂
my wczoraj mielismy caly dzien gosci, maly byl grzeczny, ale wieczorem dal popalic jak co dzien;/ nocka w miare, a na dzisiaj zadnych planow 🙂 tylko ide kupic sobie sukienke na chrzest oooo 😁
aaa i z moim rozrabiakiem NIE DA się nigdzie wyjsc, nawet na spacer.. nie zasypia w wozku, tylko placze i placze.. jak go wezme na rece to dopiero usmiechniety od ucha do ucha.. nic nie moge zalatwic, nic kupic;/ prawdziwy chłopak, nie lubi po sklepach chodzic 😁 no ale na spacer by poszedl czasami..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie co??
moja przebywa tylko ze mną i z mamą popołudniami i czasem ale bardzo rzadko z P. 😁 ale zauważyłam że ona przyzwyczaiła sie do rąk a raczej mama i P. ją do tego przyzwyczaili
ona teraz się wymądrza zwłaszcza w te ostatnie bezsenne dni zwyczajnie wymusza noszenie na rękach a ja tak długo walczyłam o ty by nie była noszona i dupa ona już wie co dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry
dawno mnie nie było...nie wiem co u was...
u nas raz lepiej raz gorzej ostatnio czytałam smsy z okresu naszych porodów...matko noramalnie przeżywalam prawie drugi raz to samo 😁i te wszystkie sms z Ola ta i ta urodzila ta rodzi ta jutro idzie rodzic ,jak ten czas zapieprza
Dominik juz bedzie mial zaraz 3 miesiace 🤪
wszystkiego naj jubileuszowe dzieciaczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sto lat dla Vanesi i Janka!

szyszunia moja też katar, na szczęście mały i w sumie to dłubię jej w nosie chusteczką ^^
jak się używa tych kropli do nosa (tej soli fizjolog.)? przydałby mi się tu ktoś do pokazania jak się tej gruszki używa, ale ja to muszę widzieć na żywo bo na sucho mi nie wychodzi....

aaa, i mój blok czekoladowy to jedna wielka lipa, no czuć samym mleczkiem w proszku i do tego jak jest poza lodówką to się rozlewa 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zrezygnowałam z gruszki i kupiłam jej ten "sopelek" do noska.
Wkłada się dziecku coś w kształcie długopisu i odsysa się idącą od tego rurką wciągającym powietrzem. SUPER SPRAWA ! i nie bój się, nie połkniesz smarków małej 😉
Jeśli chodzi o sól fizjologiczną to my używamy STERIMAR. To spray do noska. Fajnie się sprawdza. 😉
Najpierw spray, troszkę pomarudzi a potem tym "sopelkiem" odsysamy katarek. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...