Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ojeeejjaka słodka Amelka... Dorka kumpela sprezentowała mi taką samą pościel w żyrafki!
Frytus zapodaj mi tego linka jak możesz, proszę, choć jeśli zamówiłaś na necie to może być lipa bo ja niewymiarowa jestem (38 w biuście za ciasno 40 za szeroko w ramionach)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
ojeeejjaka słodka Amelka... Dorka kumpela sprezentowała mi taką samą pościel w żyrafki!
Frytus zapodaj mi tego linka jak możesz, proszę, choć jeśli zamówiłaś na necie to może być lipa bo ja niewymiarowa jestem (38 w biuście za ciasno 40 za szeroko w ramionach)

no wlasnie też sie obawialam bo ja tez nie wymiarowa,waska w pasie ,szeroka w barach,rece dlugie ale zamowilam sobie rozmar L i git tam beda wymiary i podane w cm co i jak to isie wymierz 🙂
Czekaj juz szukam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie widziałam fotek Matyldy i Oli 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Nie przeżyję tego 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨

Moje dziecie kończy 2 miesiące dzisiaj 🙂
Dorka, dziekuje za zyczenia w imieniu Majki.... 🙂

A ja dzis wybywam z domu na jakis tydzien.... maz wzial sie za remont.... Ale ide do siostry pare blokow dalej.... u niej tez internet, wiec bede na brzuszku normalnie, tak jak zwykle....


JA CHCE ZOBACZYC TE FOTKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry dobry 😉
zobaczymy czy będzie dobry pod koniec dnia 😁 😁 😁
Na wstępie życzenia dla naszej najstarszej kwietniowej dziewczynki 😉 😉
Laurko kochana wszystkiego naj dla ciebie, ciągłego uśmiechu na buzi i samych pięknych dni
Tyska matko boska jaka ty zgrabna kobita jesteś, a teeeeeeeee nogi, zabiłabym za takie 😁
hahahaha a Matyldę też widziałam bo wczoraj podglądnęłam wieczorem ale nie miala juz sil pisać, no i stwierdzam ze masz nietypową urodę, mi bardzo się podobasz, nie wiem co ty od siebie chcesz, zgrabna a fajnymi cycuszkami 😁 😁
aaa ☺️ ☺️przystojny ten twój P. ☺️ ☺️ fajny chop
Na weselu nawet spoko, tylko ok 19 Liwka juz dala taki popis na sali ze musieliśmy uciekać 😁 😁

ups zapomnialam o Majeczce ☺️ ☺️ i Dawidku
wszystkigo naj szkrabki dla was również od cioci Aisak i Liweczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Kasia (Aisak) i Brechti dziekowac w imieniu Majki 🙂

Ten dół mi nie przejdzie no!!!!! 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞


hej, głowa do góry, jak dziewczyny wrócą to można je jeszcze raz poprosić o szybkie wrzucenie zdjęć 🙂 🙂


no 😁 😁 😁 Juz to widze jak wrzucaja jeszcze raz 🙂
Moze Matylde da sie namowic, ale Oli juz nie 🤢 🤢 🤢 Bedzie mnie miala na sumieniu, a co.... 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA, UWAGA!!!!!
DO MATYLDY i OLI!!!!!!!!!!
Proszę o wrzucenie fotek jeszcze raz, pease, please, please, please!!!!!!!!! Na chwilę 🙂
Bo się załamię na amen 🤨
A nie chcę tego 🤢 🤢 🤢
Please.................................................................

Rosół się robi, żeberka zaraz pójdą w ruch, ziemniaki obrane, surówka zrobiona..... A Majulec śpi.... Mąż w praktikerze...... A ja siędzę z dołem 😞 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....................

🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...