Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

a ja też byłam przekonana że to chłopiec i wszyscy mówili ze wyglądam na "chłopaka jak nic" a tu proszę dziewczynka
chociaż ja nie do końca wierzyłabym w te rozpoznania lekarzy bo zawsze zdarzają się niespodzianki, no chyba żed widać tak ze nie można miec zastrzeżeń, mi np dał tylko 80% na dziewczynkę więc tak na prawdę w ogóle się tym nie sugeruję co ma byc to będzie
a i własnie mnie kopie szalona jedna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mam pytanie przytyłam 15 kg jestem w 23 tyg jestem niska i drobna i byłam chudziutka przed zajsciem w ciaze ważyłam 45 kg a teraz 60 lekarz kazał mi zrobic krzywą cukrowa 75 g czy taki duży przyrost wagi może być spowodowany tym że mogę mieć cukrzyce cukrową? Odrzywiam się dobrze owoce zupy ograniczam słodkie w nocy nie jem więc się obawiam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia

ale chciałaś zajść w ciąże, czy to taki miły prezencik? J to Ci powiem ze tylko boje sie jak będę wyglądać po ciąży... czy tak samo będę się podobać mężowi czy będe cała w rostępach czy będę gruba często o tym myślę i też już chce kwietnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzywa cukrowa to podstawowe badanie po 24 tc nie sądzę aby Twoje "utycie" miało związek z podwyższonym cukrem po prostu każda ma inne proporcje i potrzeby

ja przed ciązą ważyłam 50kg przy wzroście 180 a teraz już ważę 65!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a brzuszek malutki, biust też, odżywiam się źle i nieregularnie
widzę tylko że poszło mi w twarz uda i tyłek ale nie narzekam w końcu przybieram jakieś kobiece kształty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak bedziemy wygladac po porodzie o tym to chyba kazda kobieta mysli taka kolej rzeczy 😉 ale wiadomo że sie mysli i przezywa bo po nie ktorych kobietach nie widac ze wogole byly w ciazy a po innych tak.. kazda z nas chciala by choc w czesci dojsc do takiego stanu jak byla przed ciaza 😉 facet to facet zawsze sie bede obawiac czy nie pojdzie do innej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie bo byłam własnie z tym u lekarza powiedzialam mu ze puchna mi nogi to kazał zmierzyc cisnienie... musisz lerzec z nogami do gory podłuż sobie pod nogi koc poduche i miej nogi wysoko polez troche zobaczysz ze opuchlizna zejdzie musisz wiecej lerzec.. nie wolno duzo chodzic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też badanie na krzywą ma w środę ale nie wiem jaka dawka do wypicia bo dopiero jutro dostanę skierowanie
co do ciąży to już kiedyś dużo o tym pisałam , ciąża zaplanowana, wyliczona aczkolwiek nie do końca byłam przekonana że uda sie za pierwszym razem, zwłaszcza że koleżanki się skarżyły jak to u nich było i ile razy próbowały więc jak zobaczyłam dwie kreski na teście to był płacz i zgrzytanie zębów, dopiero później zaczęło to do mnie docierac i dopiero jak się okazało że z ciążą są problemy to tak na prawdę zaczeło mi zależeć i dzięki Bogu mamy 24rty tydzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 15 kg do przodu i jest mi z tym dobrze tylko fizycznie czuję się taka zniedołężniała i stara, bo nie mogę robić wielu rzeczy które robiłam wcześniej
mi taka waga może zostać tylko oby nie było jakiś skutków ubocznych typu rozstepy, cellulit lub obwisa skóra bo tego nie zniosę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
ja mam jutro wizytę kontrolną o 16.30 to zapytam

o a ja mam o 16.15 i nie chce mi się jak cholera bo mam daleko i jest zimno,
poza tym to też tylko wizyta kontrolna i dostanę tylko skierowania więc żadna przyjemność jutro mnie nie czeka wręcz odwrotnie brrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie 🙂 ja będę chciała wrócić koniecznie do wagi z przed ciąży, w wielu częściach ciała zrobiłam sie okrągła bo spuchłam , woda sie zatrzymuje i normalnie tak puchnę 🙂 celulit można zniszczyć ale rozstępów nie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
ja mam jutro wizytę kontrolną o 16.30 to zapytam

o a ja mam o 16.15 i nie chce mi się jak cholera bo mam daleko i jest zimno,
poza tym to też tylko wizyta kontrolna i dostanę tylko skierowania więc żadna przyjemność jutro mnie nie czeka wręcz odwrotnie brrr


ja dokładnie tak samo mam ok 45 km i jeszcze zimno i tylko kontrolna i za wizytę zapłacić trzeba będzie a nawet swojej malutkiej nie zobaczę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba ide spać jak mi sie nie odechce, mam mnóstwo roboty ale z chęciami gorzej jak zwykle
księdza pooglądałam przez okno........................
ja tam tylko marze o kwietniu zeby wszystko się dobrze zaczeło i skończyło a później po kilku miesiącach mam nadzieję wrócę do normalności iw koncu znajde jakąś pracę bo niebawem zwariuję
miałam jeszcze inne plany na zycie ale wiąże się z wyjazdem na jakieś 10 mcy i nie wiem czy znajde kogoś do opieki nad dzieckiem- myślałam o mamie ale jej brakuje jeszcze kilka lat do emerytury więc teraz z pracy nie zrezygnuje więc nie wiem jak to wszystko rozwiążę na razie oby do kwietnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki ja niedawno wstalam ogarnelam sie zjadlam 🙂
dzisiaj jestem do 20 sama ale mam troche pracy 🙂

co do kilogramow ja przytylam okolo 10 🙂 ale nie widze zeby cos weszlo mi w uda pupe czy piersi najwiecej w brzuch 🙂 a co doszkoly rodzenia mialam sie wybrac ale jednak zrezygnowalam i nie ide 🙂 Życze miłego dzionka ze swoimi malenstwami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry, jak ja przyszłam to wszystkie poszły 🥴 Mamunia już pojechała, mąż w pracy, posprzątałam całe mieszkanie włącznie z odkurzaniem, myciem podłóg, łazienki, praniem i sprzątnięciem kuchni. Właśnie skończyłam pić herbatkę i zasiadłam przed laptopa, ale widzę, że nie ma z kim pogadać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zaglądam tu co chwilę jednak odechciało mi sie spania tzn nie do końca bo wiem że jak usnę to później będę nie do życia
muszę iść trochę ogarnąć kuchnię, tzn pozmywać, u mnie tu tez rewelacji nie ma ale nie chce mi się sprzątać
gadałam z koleżanką przez telefon pół godz i aż mnie głowa rozbolała z tego promieniowania- niestety to taka koleżanka z którą ciężko jest po prostu zakończyć rozmowę trzeba się nieźle naprodukować żeby w koncu się rozłączyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello, ja wstalam raptem 45 minut temu.. i na sniadanie zjadlasm ptasie mleczko, ciasteczka i popilam cola 😮 I takie moje jedzenie.. nudy w cholere, trzeba by mieszkanie ogarnac ale strasznie mi sie nie chce, na 16 musze leciec oddac siuski do badania. Tez mi sie nie chce dreptac tam w tym sniegu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...