Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

no hej ja wstałam i czuję się jak na kacu więc chyba znowu się położę
u mnie dziś ksiądz chodzi z wizytą ale go nie przyjmuję- na szczęście mama mnie rozumie gorzej że mieszkam na wsi i jak sąsiedzi się zorientują że jestem a ksiądza nie zapraszam to się zacznie, jedna dewotka to może sama mi go tu przyprowadzi ale wypuszcze psa może sie nie odważy hehe
chodzi o to że u mnie w domu księdza już 6 lat nie było bo zawsze wszyscy w pracy no a teraz kiedy ja jestem to nie mam zamiaru się tłumaczyć i opowiadać dlaczego bez ślubu, dlaczego ciąża, u Alexii np nie pytał ale u nas jest taki ksiądz że wiem że ta wizyta nie może być przyjemna
mam dziś chyba jeszcze wyjazd do lekarza z babcią i w kolejne dni też będzie młyn bo to zakręcony tydzień
oki idę na kawę i czekam na Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witaj kochana ;* rozumiem cie doskonale ja sama z narzeczonym ksiedza nie przyjmuje w tym roku gdyz to nasze pierwsze mieszkanie i zaraz beda pytania dlaczego taka wczesna ciaza ze mloda jestem itd itd gardełko mnie boli strasznie ze po prostu nie moge ;( najgorzej ze nie moge nic wziasc... Czy moje chorowanie moze miec zaszkodzic dzidzi? ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusiaa napisał(a):
Witaj kochana ;* rozumiem cie doskonale ja sama z narzeczonym ksiedza nie przyjmuje w tym roku gdyz to nasze pierwsze mieszkanie i zaraz beda pytania dlaczego taka wczesna ciaza ze mloda jestem itd itd gardełko mnie boli strasznie ze po prostu nie moge ;( najgorzej ze nie moge nic wziasc... Czy moje chorowanie moze miec zaszkodzic dzidzi? ;(

nie wiem Agusia, choroby i infekcje w ciąży są normalne tu jest dużo dziewczyn które przyjmują masę leków, niektóre nawet na antybiotyku były więc nie wiem- ja nie choruję tylko we wrześniu dopadło mnie jakieś przeziębienie i w każdej aptece mówili co innego i miałam reklamówkę leków, nie wzięłam nic z tego tylko pozostało mi mleko z miodem i czosnkiem i herbata z cytryną, wymęczyłam się tydzień i pomogło- od tamtej pory spokój
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu was nie ma pasibrzuchy, chyba znowu musze się obrazić a teraz idziemy coś zjeść i psy nakarmić bo tylko siedze i czekam przy laptopie a tu pusto
a zwierzęta głodne.................................................ciekawe czy bokserowi krokiety będą smakować ale pewnie tak skoro krzewy w ogródku zjada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusiaa napisał(a):
Lepiej sie sama wykuruje wygrzeje herbatke bede piła 😉 jem na siłe bo musze dzidzi dac ale nie mam apetytu... wogole tak sie najadlam na swieta ze szook ;D

ja mało jadłam jak zwykle, i nie potrafię się zmusić do jedzenia bo od razu bym zwymiotowała czasem do 14.00 nie jem nic, mogę tylko wtedy jak odczuwam głód a to zdarza się bardzo rzadko
ale dziś od rana coś mnie ssie więc idę poszperać w lodówce tylko obawiam sie że nic smakowitego tam nie znajdę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusiaa napisał(a):
Dziewczyny powiedzcie mi co moge brac w ciazy jakies leki ziolowe moze? bo okropnie mnie boli gardełkooo ;( 😞 😞



byłam u swojego lekarza na wizycie i akurat byłam chora bolało mnie gardło itp. i zalecił mi tantum verde( tabl. do ssania lub do psiukania) rutinoskorbin i wapno, stodal jeśli wystepuje kaszel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha wiecie co leże sobie na pleckach ( tak raczej pól siedzę) i moja malutka mnie kopie w brzuch a ja jej odpukuję i już z 10 min i leżymy i tak do siebie pukamy 🙂 boże jakie cudne uczucie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
haha wiecie co leże sobie na pleckach ( tak raczej pól siedzę) i moja malutka mnie kopie w brzuch a ja jej odpukuję i już z 10 min i leżymy i tak do siebie pukamy 🙂 boże jakie cudne uczucie

a ja nie lubię tego pukania zwłaszcza jak trwa dłużej niż 3 minuty, tzn zawsze czekam aż da o sobie znać ale zwyczajnie nie jest to dla mnie przyjemne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 24 str miałam do nadrobienia 🙂 ale udało sie przeczytać wszystko. U nas święta były bardzo rodzinne,całe trzy dni przy stole, kręgosłup to mi siadał 🙂 mąż był cudowny 🙂 taki kochany, tylko brzuszek głaskał, całował < i to przy wszystkich > i podkreślał jak bardzo nie może doczekać się przyjścia na świat naszego skarba 🙂 Nasze dzieciątko dostało 2 pary butków 🙂 i misia 🙂 od Mikołaja. Jednym słowem te święta mogły by trwać wieczność 🙂 Dzisiaj niestety mąż do pracy poszedl i wróci dopiero o 24, a ja nie mam koncepcji co robić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
haha wiecie co leże sobie na pleckach ( tak raczej pól siedzę) i moja malutka mnie kopie w brzuch a ja jej odpukuję i już z 10 min i leżymy i tak do siebie pukamy 🙂 boże jakie cudne uczucie

a ja nie lubię tego pukania zwłaszcza jak trwa dłużej niż 3 minuty, tzn zawsze czekam aż da o sobie znać ale zwyczajnie nie jest to dla mnie przyjemne


na prawdę nie lubisz jak Cię kopie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kopanie tej małej istotki to jest przecież coś pieknego wiesz wtedy że nosisz pod serduszkiem druga cząstkę siebie ta kruszynka w środku rozwija sie bije jej serduszko przez dlugi czas nie odczuwa sie jej ze jest ale gdy kopie to jest cudowne wiesz ze jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusiaa napisał(a):
Kopanie tej małej istotki to jest przecież coś pieknego wiesz wtedy że nosisz pod serduszkiem druga cząstkę siebie ta kruszynka w środku rozwija sie bije jej serduszko przez dlugi czas nie odczuwa sie jej ze jest ale gdy kopie to jest cudowne wiesz ze jest 😉


Dokładnie tak 🙂 hehe sama do siebie jak głupia sie uśmiechnęłam i zaczęłam do niej mówić 🙂 oststnio tak mało mnie kopała ze sie zaczynałam martwic, a teraz taki kontakt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...