Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
ja zawsze mówię co mnie martwi albo czy coś się pojawia nawet o ''siarze'' w piersiach powiedziałam że już mi się pojawiła i zawsze wszystko mi powiedziała dokładnie że to nic się nie dzieje albo że to trzeba powtórzyć... a USG robi mi na każdej wizycie co miesiąc...


to fajnie macie z tym usg mnie denerwuje moja gin i zapisalam sie na 12 stycznia do innego ktory podobno jest bardzo dobry i przyjmuje w szpitalu w ktorym chce rodzic 🙂 zobaczymy co mi powie tylko ze na usg osobno musze sie zapisac do niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Alexia jak na razie ok: fakt, że baaardzo się oszczędzam. W czwartek mam wizytę u mojego gin to może coś więcej mi wyjaśni.

A moja przypadłość dermatologiczna to nic innego jak łupież różowy Giberta ☺️
mój brzuch wygląda jak biedronka 😁 😁 taki okrąglutki i w ciapki 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Alexia jak na razie ok: fakt, że baaardzo się oszczędzam. W czwartek mam wizytę u mojego gin to może coś więcej mi wyjaśni.

A moja przypadłość dermatologiczna to nic innego jak łupież różowy Giberta ☺️
mój brzuch wygląda jak biedronka 😁 😁 taki okrąglutki i w ciapki 😁 😁

To daj znać co Ci lekarz powiedział, oczywiście w miarę możliwości. dbaj o siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wstawać śpioszki!!! 🙂
Dzisiaj to ja jestem pierwsza 🙂 Jadę na badanie cukru 😞 Mam nadzieje, że nie zarzygam przychodni 🤪 Pół nocy nie spałam jak sobie uświadomiłam że jeszcze 3 miesiące i parę dni i rodzę 🤢 🤢 🤢 Masakra jakaś.

Odezwę się jak wrócę, buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
jestem przerażona poszłam odpalić auto tak na wszelki wypadek a tam termometr wskazywał (-13)brrr straszne auto odpaliło za trzecim razem ale nie wiem jak będzie później bo ja też o 15.00 wyjeżdżam do lekarza a glikozę i pozostałe padania mam jutro bądź pojutrze więc Wiola nie opisuj to nic drastycznie bo jeszcze mnie zniechęcisz i wystraszysz i ja tej nocy nie zasnę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
jestem przerażona poszłam odpalić auto tak na wszelki wypadek a tam termometr wskazywał (-13)brrr straszne auto odpaliło za trzecim razem ale nie wiem jak będzie później bo ja też o 15.00 wyjeżdżam do lekarza a glikozę i pozostałe padania mam jutro bądź pojutrze więc Wiola nie opisuj to nic drastycznie bo jeszcze mnie zniechęcisz i wystraszysz i ja tej nocy nie zasnę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
jestem przerażona poszłam odpalić auto tak na wszelki wypadek a tam termometr wskazywał (-13)brrr straszne auto odpaliło za trzecim razem ale nie wiem jak będzie później bo ja też o 15.00 wyjeżdżam do lekarza a glikozę i pozostałe padania mam jutro bądź pojutrze więc Wiola nie opisuj to nic drastycznie bo jeszcze mnie zniechęcisz i wystraszysz i ja tej nocy nie zasnę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Dzień dobry 🙂 Jestem i ja. Kurcze gardło mnie boli, dzidzia jakoś wyjątkowo spokojna, nie to co wczoraj, może głodna jest tak jak mamusia 😉 Wypadałoby sobie jakieś śniadanko zrobić..

jeju śniadanko o tej porze ja może koło południa się zbiorę
ide rozpalać w piecu CO bo zimnica, pieski ponakarmiać i pranie wstawić
później koszenie(golenie), kąpanie i wyjazd...............................................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Ja się tak nauczyłam, że jak wstaje to jem śniadanie. Organizm się już przyzwyczaił i dlatego zaraz głodna jestem.
Matylda ciesz sie teraz że brzuszek masz mały bo ja z goleniem miałam problem ostatnio... 🙂

mały, mały ale sprawności nie mam już jak wcześniej i ostatnio zobaczyłam że coś mam na paznokciu u noogi i nie mogłam sobie z tym poradzić bo chciałam się temu przyjrzeć z bliska więc dziś też łatwo nie będzie ale nie poddam się hehe z gąszczem nie pojadę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Ojej jak się objadłam 😮 Ale nie mogłam się oprzeć pasztetowi teściowej, na to nawaliłam ćwikły i chrzanu, no i herbatka z cytrynką mniam 😉

a weź nie kuś ja muszę iść do sklepu sama nie wiem na co mam ochotę, na pewno będzie jakiś batonik, muszę sobie trochę energii dodać bo kawusia nie pomogła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ojej jak się objadłam 😮 Ale nie mogłam się oprzeć pasztetowi teściowej, na to nawaliłam ćwikły i chrzanu, no i herbatka z cytrynką mniam 😉

a weź nie kuś ja muszę iść do sklepu sama nie wiem na co mam ochotę, na pewno będzie jakiś batonik, muszę sobie trochę energii dodać bo kawusia nie pomogła

Nie boisz się tak pić tej kawy? 😮 Ja jeśli piję to może raz na tydzień-dwa jakaś słabiutką z mlekiem, a Ty widzę codziennie i to na czczo 🤔 biedna ta Twoja kruszynka...
Ps. kup sobie coś zdrowego a nie wcinasz tylko batony.. marchewki z jabłuszkiem sobie zetrzyj, twarożku z bułeczką albo ciemnym chlebkiem.. Ja bym Ci tam dała popalić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...