Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jak mi Witold pozwoli to pierdolnę posta ku pomocy prosząc.
W tym celu zakupiłam Witkowi skarpety z grzechotkami na palcach za całe 12 zł 🤪 🤪 🤪
a szłam po mięso na obiad 😁
więc na obiad pomidorowa z makaronem będzie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
jak mi Witold pozwoli to pierdolnę posta ku pomocy prosząc.
W tym celu zakupiłam Witkowi skarpety z grzechotkami na palcach za całe 12 zł 🤪 🤪 🤪
a szłam po mięso na obiad 😁
więc na obiad pomidorowa z makaronem będzie 😁 😁


Ja mam 2 pary tych skarpetek... 😁 Z biedronkami i żabami... ale nie wiem czemu - spadają jej 🤨 😮 🤨 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

była u mnie położna. z zaskoczenia mnie wzięła: na 4-tą wizytę przyszła 😮 😮 😮 🤪 🤪 🤪
nie wiem po co, chyba chciała sobie pogadać o wadach życia w konkubinacie, bo uświadamiała mnie, że dla dobra dziecka ślub powinnam wziąć. BO JEJ CÓRKA...i takie tam.
Dobrze, że Witold z rana nie chciał spać, bo dzięki temu mieszkanie choć błyszczało a ja posiadałam tylko zarzygane przez syncia włosy 😁 o czym przekonałam się po jej wyjściu, niestety.. a dziwiłam się dlaczego tak mi w w ucho zagląda 😁

Ale doszło do gadki o jedzeniu i zbluzgała mnie, że podaję dziecku na kolację aż 270 ml. jej zdaniem to za dużo jak na ten wiek ( dla mnie też, dlatego zaczęłam mu wtedy podawać kaszkę ryżową. Bardziej syte myślę= mniejsza ilość )
no i powiedziała mi, że JEJ zdaniem Wicio zjada porcje dzienne w nocy a za dnia żołądeczek mu odpoczywa, bo zjada za mało. Ze powinnam dawać mu więcej kalorii w ciągu dnia, w nocy przepajać herbatką ( już to widzę... 😮 🤢 🤢, kupa będzie zrobiona na złość ) i powiedziała, że zamiast kaszki powinnam na karmienie o 16 wprowadzić ZUPĘ JARZYNOWĄ : 😮 🥴

i pytanie do Was, bo ja zgłupiałam.
Kobieta moze mieć rację, nie neguję: bo może faktycznie tak jest, że on dzienne porcje zjada wieczorem i w nocy ( bo w nocy to 180 jak nic wypija a mniejsza ilość=płacz ) a w ciągu dnia tylko przekąski sobie funduje.
tylko jak go przestawić ???!!!!
i powiedziała mi, że on i by może wtedy mi nocki przesypiał i nie ulewał, bo on zwyczajnie nie daje rady tego strawić ( tu się zgadzam )i jego żołądek nie odpoczywa.

tylko Witek ma silną awersję do jakichkolwiek herbatek, wody i soczków..
boję się zwiększyć częstotliwość jedzenia na co 2 godziny żeby mu zwiększyć ilość kalorii, na raz w ciągu dnia.
Hilfe ! 🥴 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wcisnelam neli na spiochu 50 ml + 20 ml strzykawka..... serce mis ie kraje jak to robie, ona sie denerwuje, krztusi, no ale co mam zrobic??? Boze, chcialabym wiedziec, czy mam dziecko niejadka ( swoja droga jej tatus tez moglby jesc raz dziennie do tego zero slodyczy, zadnego podjadania, nie wiem jak on zyje, do tego jest zdrowy jak byk, czy jak to sie mowi i ma wspaniale cialo... no moze lydki odrobine za chude ale za to pupeczka nadrabia 😉) no wiec czy mam dzieco niejadla i juz zawsze tak bedzie, czy to przejsciowe????mam biegunke juz 3 dzien do tego....
aha, poniewaz mojego cycka pociumka troszke, choc tez nie za dlugo, bo ok 3 minuty, to zamowilam online system medeli sns, wiecie, to ta buteleczka co sie wiesza na piersi z mlekiem odchodza od niej rureczki cieniutkie ktore sie przykleja do biustu i sutka, tak ze jak dziecko ssie to razem i piers i ta mleko z pojemniczka przez te rurki. mam nadzieje, ze dojdzie to w tymn tygodniu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia - trzeba było babie powiedzieć, żeby przyszła i Ci dziecko przestawiła jak taka mądra jest 🤢
Teraz to pewnie będzie ciężko Witka nauczyć, że ma jeść mniej na noc.. I zdziwiły mnie te zupki jarzynowe 🤔
Nie będę pisać co ja bym zrobiła bo już się wstydzę ciągle pisać o tym Ozimku 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagi bedzie dobrze... 🙂

Kasia - nie pomogę bo nie wiem jak przestawić, ale zgadzam się, że nie powinien jeść tyle na noc... 😁 zastanawia mnie jedno - dlaczego on jest taki szczuply jak potrafi tyle zjesc?? 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
wcisnelam neli na spiochu 50 ml + 20 ml strzykawka..... serce mis ie kraje jak to robie, ona sie denerwuje, krztusi, no ale co mam zrobic??? Boze, chcialabym wiedziec, czy mam dziecko niejadka ( swoja droga jej tatus tez moglby jesc raz dziennie do tego zero slodyczy, zadnego podjadania, nie wiem jak on zyje, do tego jest zdrowy jak byk, czy jak to sie mowi i ma wspaniale cialo... no moze lydki odrobine za chude ale za to pupeczka nadrabia 😉) no wiec czy mam dzieco niejadla i juz zawsze tak bedzie, czy to przejsciowe????mam biegunke juz 3 dzien do tego....
aha, poniewaz mojego cycka pociumka troszke, choc tez nie za dlugo, bo ok 3 minuty, to zamowilam online system medeli sns, wiecie, to ta buteleczka co sie wiesza na piersi z mlekiem odchodza od niej rureczki cieniutkie ktore sie przykleja do biustu i sutka, tak ze jak dziecko ssie to razem i piers i ta mleko z pojemniczka przez te rurki. mam nadzieje, ze dojdzie to w tymn tygodniu....

nie znam takiego ustrojstwa 🤔 co to za rurki? jak się przykleja? daj jakiegoś linka.. no i kurde - dopiero teraz mi o tym piszesz? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi żabulec usnął :-/
Ola, Ozimek Ozimkiem, ale pójdę do mojego pediatry-gastrologa i poproszę o pomoc. Na razie jest jeden sposób: chyba. Przemęczyć się z jedną, dwie noce i wciskać mu herbatki: co godzinę będę się budzić, ten się napłacze i namarudzi, ale chyba innej opcji nie ma.
Bosz.. już za dnia lepiej uczyć go będę pić to ustrojstwo 😁

Magda, on chudziutki bo ma genialną przemianę materii: co jedzenie to kupa 😁 😁
i tak jak pisałam, niewazne na jakim był mleku, czy moim czy innem MM czy teraz jak słoiczki dostaje..

kurczę jak nie zaryzykuję, to nie wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam chwilkę to napisze
moj mały w weekendowe noce przesypiał tylko po 1 godz 😠 chodziłam jak na rzęsach ciągle nie wyspana do tego z tych nerwów chyba nie mogłam mleka ściagnać bo w cycku był brak nie wiem jak to sie stało 😮
wiec zaryzykowałam podałam mojemu małemu 60ml mojego mleka wymieszanego z kaszką bobovity smaczne kolacja( mleczna ryżowo-kukurydziana)
i spał całe 6godz 🤪 wkońcu się wyspałam 🙂 dlatego też kupiłam te soki tez i zaczynam po łyżeczce mu wprowadzac moj pokarm chyba jest za chudy dla niego bo najada sie 120ml tylko na godz no góra 2 🤢
soczek winogronowy posmakował mojemu dawidowi bo chetnie go pije i nie krzywi sie jak na jabłkowy 😁
a z nowości moja młodsza siostra zamieszkała z nami bo rozeszła sie z chłopakiem i przez pare miesięcy bedzie mieszkała u nas no ciekawe jak to bedzie odzwyczaiłam sie z kimś mieszkać 🤔 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...