Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Bry
POLA STO LATEK
nie wiem co napisać więc nie napiszę nic
wczorajsze popołudnie
skończyło się tym ze spałam w drugim pokoju na stercie ubrać w sumie to nie spałam całą noc bo wiedziałam że LENA tam daleko za ścianą - to w ogóle długa historia
dziś będzie gorzej , jeśli on się nie wyniesie to ja na pewno - tylko to trochę dziwne bo ja muszę się wynieść ze swojego domu rodzinnego 😮 nie no masakra
nie mam humoru każda kosteczka mnie boli , spałam w ubraniu i teraz ciągle mi zimno
aha w mich stronach powódź pierwszy raz w historii , normalnie staliśmy wczoraj w korku godzinę, myślałam że z buta z Leną do domu przyjdę a miałabym jakieś 15km dziś już wszystki drogi zamknięte - matko co ja tam widziałam jak ludzie o domy walczyli a i tak ta pieprzona woda im się wlewała , jeden dom był zalany po okna 😞
no nic u mnie na razie zagrożenia nie ma
nie wiem co będę robić , nie wiem gdzie uciekać
na razie kupę przebiorę , mleko śmierdzące to wyobraźcie sobie jak ta kupa wali 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂
Ola - co do smoczka, też miałam przeboje. Mała nie chciała pić przez normalny smoczek jak dodawałam zagęszczacz. Więc dałam smoczek trójprzepływowy no i tez byl problem bo bardzo jej leciało i się krztusiła, więc skończyło się na tym że dawałam jej kilka łyków - wyjmowałam jej na chwile butle, połykała, znowu wkładałam, wyjmowałam i tak w kółko. Po kilku dniach nauczyłą się jeść tym smoczkiem.
No ale kolejny problem jak odstawiłąm zagęszczacz - i wrocilam do mniejszego smoczka był taki że małej nie chciało się ciągnąć już nawet zwykłego samego melka przez ten normalny smoczek, a jak dawłam jej ten trójprzepływowy to było masakryczne krztuszenie i płacz (bo w końcu to samo mleko było) .... Wiec musialam ją przyzwyczaić do normalnego smokka - ciężko było - jadła 40min. Ehh.... takie uroki 🙂 Mam nadzieję że zrozumiesz co napisałam, bo jakoś mało jasna wydaję mi się ta wypowiedź 🤔
Polcia - dużo dużo buziaków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia jak ja Ci zazdroszczę że masz tak blisko do morza 🙂 ja się z mężem wybieram i wybrać się nie mogę, bo ciągle coś i coś, a taka podróż z małą to trochę męcząca będzie.... A tak kocham plażę... Koniecznie pokaż fotki 🙂
Matylda co to się porobiło u Ciebie kochana 😞
Nikola - a z którego roku kupiliście paska? My właśnie swojego wystawiamy na allegro bo chcemy go sprzedać... mam nadzieję że zybko nam się to uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂

Asia co nas budzisz?? !! 😉 spać nie możesz czy coś ?
no ja niewyspana bo Witold raczył budzic się dziś; 1, 3, 4, 5 po czym poszedł o 6.30 spać. Na całe 20 minut i teraz leży w łóżeczku i próbuje zmolestować swojego psa pozytywkę 😁
jestem nieżywa w związku z tym: i pogodą.
Nie mam gdzie prania suszyć 😠 😠

I szczęśliwam, bo zaczął się sierpień co oznacza, że jestem luźniejsza o pasierba w domu..ale jutro przyjeżdża przychówek mojej siostry: 3 sztuki co oznacza, że przez najbliższe dwa tygodnie będzie mnie tyle co nic: no trza Warsiawę pokazać 😁 😁

I Witold chyba ząbkuje: ślini się i gryzie i pcha do buzi wszystko co da radę sięgnąć i wciągnąć 😮

Matylda a Ty twarda powinnaś być i nie dać się wyprowadzić: niech spada do lasu jak mu z Tobą źle. Nie bądź głupia, bo z doświadczenia wiem, że nawet jak wyprowadzisz się z własnego domu to oni nie skumają że powinno być odwrotnie: mojemu wręcz pasowało że mnie nie ma i pytał czy mogę zostać u rodziców dłużej bo mu TAAAAK dobrze samemu.


No i idę się śniadaniować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem. Bry 🙂

Pogoda beznadziejna, też nie mam jak prania suszyć, chyba mi przyjdzie wtarmosić suszarkę z balkonu do domu... 🤢
Już wróciliśmy od ortopedy, bioderka piękne, dobrze ukształtowane, pani doktor kazała pokazać się dopiero w okolicach 8 miesiąca albo nawet później 🙂 Chociaż jedna dobra wiadomość 🙂
I nie mam co jeść tzn mam, ale że ja długie zęby na nabiał mam, a teraz mam 4 dni samego nabiału i ryb w Dukanie to tak jakbym nie miała co jeść 🤢 No nic - postanowiłam, że tylko po 4 dni będę się stosować do poszczególnych faz, schudnę to schudnę - nie to nie 🙂

Polunia
- słodkiego miłego życia 😘

Matylda - ponton bierz i zasuwaj.. a mówiąc poważnie to ja to przeżyłam w \'97 roku i nie zazdroszczę ale chociaż dzięki temu prawko zdałam bo pana egzaminatora na litość wzięłam 😁 BTW - ja już mam prawko 14 lat 🤪 matko, matko, jakam stara już 🤔 😲 No i dostałam 50% zniżki nad morzem w pensjonacie bo "powodzianom" pani chciała pomóc.. zamiast tygodnia - 2 tygodnie wczasów miałam 😁
Co do P. to ja się nie wypowiadam, moje zdanie znasz 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heloł...
kasjalena rocznik 2002... ładny, zadowolona jestem. Już zdążyłam rano go tak zablokować że nie dało sie wsiąść - jakiejs blokady nie odlaczylam i pozniej sie nie chciał otworzyc heheh - niby nie blondynka a jednak.. 🙃
no i właśnie w przyszłym tygodniu wyruszamy z dzieciakami nad morze. obawiam się troche podróży, z jednym dzieckiem sa przeboje a z dwójka pewnie totalny hardkor 😉 no ale damy rade. pozyczyłam od koleżanki chuste, co by mlodego nosic na plazowe spacery w razie niepogody tylko jeszcze musze sie nauczyc wiazac to ustrojstwo co z moimi maslanymi łapami bedzie nie lada sztuką 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na chwilę bo to coś zniknęło z pola widzenia ale będzie za godzinę 😞
gdzieś może w nocy wam się wyżalę i napiszę o co kaman bo już nie daję rady 😞
a gdzie pokazywali ten Biłgoraj Magda bo ja nic nie widziałam
w każdym razie mówię ja mam do Biłgoraja kawałek ale to prawie nic
tylko tam płynie taka mała rzeczka ŁADA (chyba:blush 🙂 i ona wylała a wygląda jak zwykły rów
no mówię WAM masakra wczoraj przy wjeździe do miasta były tłumy i gapiów i tych ratujących dobytek , piaskarki jedna za drugą straż pożarna co 100m główne drogi zamknięte no kosmos a jedna wioska przed Biłogorajem do połowy zalana 😞


w planach mam rosół ale brak mi składników może to "coś" mi dowiezie 😁
aha i żeby nie było że spałam w drugim pokoju bo ustąpiłam czy coś
chodziło o coś zupełnie innego
ale się wkurwiłam bo ja patrzę tam o 7.00 rano a mała ze smokiem ( zazwyczaj wypluwa jak zaśnie albo po 20 min sama jej wyciągam ) i lampka nocna się świeci ( a ja ją wyłączam tak około 3.00 rano i odsłaniam rolety ) i z mordą do niego a on mówi że smoka jej dał o 6.00 bo kwękoliła a o lampce zapomniał bo jasno było 😁
dobra idę bo zaraz przyjedzie a ja muszę udawać że coś robię
P.S. z laptopa nie mogę korzystać bo to JEGO 😁
aha i niedawno dostał sms ale nie zdążyłam zobaczyć 😠 jak poszedł myć zęby ja looknęłam a tam nic wykasowane 😮 chyba czas na nowe śledztwo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda - ja Ci współczuję takiego "życia", dosyć, że "samotność we dwoje" to jeszcze nie wiesz czego się spodziewać "jutro" i zero wsparcia, ciepła i miłości, podziwiam Cię, że to znosisz i wytrzymujesz.. Tylko nie bardzo rozumiem po co? Lepiej nie będzie, na leczenie wybiera się odkąd pamiętam i dotrzeć nie może, obiecuje, obiecuje i na tym się kończy. A żeby było "ciekawiej" to (mam wrażenie) jest coraz gorzej.. Hmm może się mylę i oby tak było, ale z tego co piszesz tak to wygląda 🤔 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola kuźwa mać tak jest w zasadzie od początku - no może nie tak bo to że mówimy sobie różne rzeczy to u nas normalne w sumie w tej kwestii to ja święta nie jestem , no po porostu tacy jesteśmy
mnie przeraża jego wybuchowość ( żeby nie było w małą na razie wpatrzony jak w obrazek , chociaż wiem że kiedyś puszczą mu nerwy)
on totalnie zmienił się po tym wyjeździe ( wiadomo gdzie) i nie rozumiem dlaczego PO nie dostali żadnej pomocy i wsparcia 😠 wszystko ładnie pięknie tylko dlatego żeby w pracy nikt się nie dowiedział że coś z psychiką nie tak a jemu zwyczajne jest łatwiej wyżywać się na mnie bo ja jestem pod ręką
jak już między nami się w miarę układa to on jest zdecydowany na to leczenie przynajmniej na próbę tylko po prostu trzeba go do tego popchnąć a ja nie mam możliwości tak na odległość ale mam pewien plan 🙂
dobra na razie tyle o tym resztę opiszę ci gdzie indziej- kiedy indziej


chciałam tylko napisać że po NUTRAMIGENIE i innych mazidłach Lena jest piękniutka i gładziutka więc chyba pani doktor się nie myliła 😞
tylko : robi zielone, śmierdzące KUPY o konsystencji plasteliny z zielonymi grudkami ( sory za szczegóły) i to dwa-trzy razy dziennie 😮
i tu pytanie to Niki, Nikoli, Nikolliny- czy Szymek też tak ma?????????????????????
aha i na recepcie miałam tylko dwie puszki z czego jedną dałam sąsiadka bo jej mała ma to samo a nie miała gdzie zakupić i jutro zostaniemy bez mleka 😮 wkurzające to będzie bo co tydzień będę musiała jeździć po receptę ( no chyba że więcej napisze ) a to mleko wcale nie jest tak łatwo dostępne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Matylda pokazywali w TVP Warszawa/
Jeżeli mogę zapytać to na jakie leczenie Twój P. miał się wybrać?

Ja wiem ale to Matylda musi chcieć to jeszcze raz publicznie powiedzieć, bo ja nie wiem czy mogę ☺️

na razie wystarczy tyle ile napisałam
mój P. po prostu nie panuje nad "emocjami" i tyle a na leczenia sama nie wiem jakie 😞
myślę że na poczatek rozmowa z kimś kompetentnym a później terapia ( jeśla taka będzie potrzebna)
jemu jest najłatwiej wyładować się na mnie bo nie ma innej możliwości
chociaż kiedyś mu mówiłam żeby mi powiedział jak coś nie tak to dam mu spokój i czas na wyciszenie i wczoraj widzę że chodzi nabuzowany i pytam o co kaman a ten mi mówi żebym się nie odzywała- że jest wkurwiony i tyle więc dałam mu spokój
ale niestety później i tak się zaczęło 😞
Jezu kocham tego gościa i wiem że o mnie też a Lenę to już kocha bezgranicznie no ale dobrze nie jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Matylda pokazywali w TVP Warszawa/
Jeżeli mogę zapytać to na jakie leczenie Twój P. miał się wybrać?

Ja wiem ale to Matylda musi chcieć to jeszcze raz publicznie powiedzieć, bo ja nie wiem czy mogę ☺️

na razie wystarczy tyle ile napisałam
mój P. po prostu nie panuje nad "emocjami" i tyle a na leczenia sama nie wiem jakie 😞
myślę że na poczatek rozmowa z kimś kompetentnym a później terapia ( jeśla taka będzie potrzebna)
jemu jest najłatwiej wyładować się na mnie bo nie ma innej możliwości
chociaż kiedyś mu mówiłam żeby mi powiedział jak coś nie tak to dam mu spokój i czas na wyciszenie i wczoraj widzę że chodzi nabuzowany i pytam o co kaman a ten mi mówi żebym się nie odzywała- że jest wkurwiony i tyle więc dałam mu spokój
ale niestety później i tak się zaczęło 😞
Jezu kocham tego gościa i wiem że o mnie też a Lenę to już kocha bezgranicznie no ale dobrze nie jest 😞


Matylda wiem że Ci ciężko, nie wnikam, sama jak będziesz chciała to powiesz więcej... ja znam takich ludzi i wiem że bywa ciężko, ale decyzja należy do Ciebie. Trzymaj się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą nie wiem czy widziałyście w tv - wybuch gazu w Pruszkowie.... kurwa miałam cholerne szczęście bo miałam iść z małą do siostry na noc (bo moj Ł. chciał pomalować balkon).... i akurat o tej godzinie byśmy pzrechodziły obok tego bloku... Szczęście w tym takie że Ł. nie kupił farby takiej jakiej chciał bo nigdzie nie mógł dostać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):


chciałam tylko napisać że po NUTRAMIGENIE i innych mazidłach Lena jest piękniutka i gładziutka więc chyba pani doktor się nie myliła 😞
tylko : robi zielone, śmierdzące KUPY o konsystencji plasteliny z zielonymi grudkami ( sory za szczegóły) i to dwa-trzy razy dziennie 😮
i tu pytanie to Niki, Nikoli, Nikolliny- czy Szymek też tak ma?????????????????????
aha i na recepcie miałam tylko dwie puszki z czego jedną dałam sąsiadka bo jej mała ma to samo a nie miała gdzie zakupić i jutro zostaniemy bez mleka 😮 wkurzające to będzie bo co tydzień będę musiała jeździć po receptę ( no chyba że więcej napisze ) a to mleko wcale nie jest tak łatwo dostępne

Matylda mnie się zdaje, że nie powinna mieć zielonych kup bo właśnie m.in. ja zmieniam z tego powodu mleko. Lenka (moja) teraz ma takie kupy jak opisałaś. A co do mleka to dziwne - bo mi doktor od razu wypisał 4 puszki na miesiąc. BTW - nie wiem jak to się będzie dalej odbywało, mam nadzieję, że nie będzie kasował 150 za wypisanie recepty, bo to mleko to będzie biznes stulecia 🤢
Widzisz,u nas jest to samo ze skóra a dr Ozimek stwierdził, że to alergia a nie żadne AZS - pomimo, że kazał kupić Latopic (który m.in. na AZS jest), może i Ty dawaj to Lence - ja mam nakazane dawkowanie pół saszetki do wieczornego mleka przez 2 miesiące...
Właśnie dostałam maila od niego, że mam obserwować dziecko i nawet jeśli bo Nutritonie będą zaparcia to mam zaczekać jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...