Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Joł 😁
Polcia gardełka nie do zdarcia Ci życzę i całą masę słodkich buziaków od mamusi i tatusia 🙂 🙂 🙂

A moja się super bawi na macie, podowieszałam jej zabawki z popsutej karuzelki i inne pierdoły i jest zachwycona! Kopie wali łupie i można ją tam zostawić na ponad pół godziny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
A jednak jeszcze chwilę jestem 🙂

Dorka - moja młoda też tak wydziwia 🙂 Tylko ja teraz ją mniej kręcę bo jak ona zobaczy tylko telefon i że jej chcę zrobić zdjęcie lub nakręcić film to zamiera w bezruchu 🙂

Moja do buzi wkłada wszystko co się da - najchętniej swoje stopy zjada. Matko jak ona je uwielbia ☺️ ☺️ ☺️




moja tak samo reaguje na aparat kamere i tel dlatego wszystko z ukrycia nagrywane 🙂 zadko kiedy sie zdarzy ze patrzy sie w kamere i gada czy sie usmiecha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku nie mam siły byliśmy paszport wyrobic malej, zero organizacji i istny harmider ale mała dzielnie to zniosła 🙂
co do smoczków 2 i zageszczaczy to ja w niedziele dałam Vanessce kaszke do mleka ze smoczkiem 2 i byłam w szoku że ona to wypila bez nerwów bo jak ja pociaglam to ciezko mi lecialo a ona wypila bez wiekszego trudu... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dopiero znalazłam chwilkę czasu a tu chyba nikogo nie ma 😞
Pisałyście o pepti. Mój Maluszek też je pije i nawet raz nie zrobił zielonej kupki. Ależ jestem zmęczona. Moje pranie było dziś całe niebieskie 😞 a słoiki jakie włożyłam na zupę ogórkową poszły do kosza. Nie wiem jak to możliwe, ale żaden się nie zawekował 😮 Padam już dziś Laseczki. A!!! W każdej chwili mogę nie mieć netka, ponieważ miałam umowę do końca lipca. Ale dlaczego dziś jest to nie wiem, także nie zemście mnie jeśli znowu zniknę, bo to nie będzie moja wina. Oczywiście już łatwimy nowego dostawcę 😁 A! Malutki podnosi główkę, coraz lepiej mu idzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pierdziele ;/
Moje dziecko dziś doprowadzało mnie do szaleństwa!!!! cały czas się darł, chciał być na rękach albo przy cycu. Nie chciał spać.. nic nie chciał ;/
I zauważyłam, że od 2 czy 3 dni ma znowu podczas zasypiania ten odruch moro. Zasypia, wzdrygnie się i pobudka. I tak kilka razy ;/ mógł się czegoś przestraszyć? i mu to powróciło? bo ja nie wiem, o co chodzi ;/ (jak już zaśnie, to tego nie ma)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
ja pierdziele ;/
Moje dziecko dziś doprowadzało mnie do szaleństwa!!!! cały czas się darł, chciał być na rękach albo przy cycu. Nie chciał spać.. nic nie chciał ;/
I zauważyłam, że od 2 czy 3 dni ma znowu podczas zasypiania ten odruch moro. Zasypia, wzdrygnie się i pobudka. I tak kilka razy ;/ mógł się czegoś przestraszyć? i mu to powróciło? bo ja nie wiem, o co chodzi ;/ (jak już zaśnie, to tego nie ma)


Mój też tak czasem ma. I sama się zastanawiam co to może być 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
😞

co sie smutasz????

bo wróciłam od dentysty i czeka mnie mikroskopowe leczenie kanałowe - leczenie jednego zęba jakieś 1000 zł, a po drugie dziecko mi zachrypło i chyba się załamię jak mi się rozchoruje.. zobaczę co będzie jak się rano obudzi, echh nie chcę nawet myśleć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
😞

co sie smutasz????

bo wróciłam od dentysty i czeka mnie mikroskopowe leczenie kanałowe - leczenie jednego zęba jakieś 1000 zł, a po drugie dziecko mi zachrypło i chyba się załamię jak mi się rozchoruje.. zobaczę co będzie jak się rano obudzi, echh nie chcę nawet myśleć 😞


O rany ja wiem co znaczą dentyści. Majątek wydałam na zęby.
No trzymam kciuki żeby jej przeszło. Pewnie na powietrzu ją przewiało bidulkę. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...