Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
Magda z Pruszkowa - ile kupek dziennie robi Twoja Nikolka? No i jak zareagowała na Biogaia na początku? 🤔


zazwyczaj robi jedną co dwa dni, czasami jedną codzienie, ale dopóki nie dawałam biogai robila jedną co 3/4 dni....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
A jak kupy Lenki?

Właśnie zrobiła kolejną i martwi mnie to bo ta kupa jest rzadka, podchodzi mi to pod rozwolnienie. 2 kupy w ciągu godziny to chyba nie jest normalne co? 😞


czyli to 3 kupa dzis?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
A jak kupy Lenki?

Właśnie zrobiła kolejną i martwi mnie to bo ta kupa jest rzadka, podchodzi mi to pod rozwolnienie. 2 kupy w ciągu godziny to chyba nie jest normalne co? 😞


czyli to 3 kupa dzis?

Tak 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola powiem Ci szczerze ze ja bym poszła dla świetego spokoju do lekarza... nic nie tracisz... wazne ze zobacza Lenkę... mówiłas ze zachrypnięta - może to faktycznie razem z tymi kupami to jakiś wirus jest. A jak bedzie gorzej to co wieczorem czy w nocy tylko szpital wam zostanie.... a tam nie jest tak fajnie 😞 Ja bym poszła do lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
Matylda na tym zdjęciu twój P wygląda na 40 stkę ☺️

zmykam na spacer

zawsze mu to powtarzam z resztą on tego świadomy 😉
Ola u nas po nowym mleku są trzy kupy dziennie a była jedna albo co drugi dzień
a dziś nie była zielonkawa - tylko zielona z jakimiś fajfroclami 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde no.. Teraz nie wiem czy ma jakiegoś wirusa czy to od tych kropli Biogaia? Bo kupy zaczęły się przed podaniem mleka - o 5 rano, po 5-tej dostała mleko, 11.30 zrobiła drugi raz i 12.45 trzeci..
Ja już sama nie wiem. Napiszę do Ozimka jak zrobi kolejną, niech radzi jak kazał kropelki podawać, najwyżej pomyśli że jestem histeryczką - trudno!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja też kupiłam ten trójprzepływowy, czy jakoś tak, ale pojęcia nie miałam, że to właśnie taki. Bo chciałam po prostu większą butelkę 😁 Mój pije jeszcze z tego smoczka z 1, bo innymi się krztusi. Z resztą on do cyca przyzwyczajony, także jak mu dałam z tamtym smokiem, to się dławił i połowa mleka poleciała po polikach 😁 a jaki zdziwiony był 😁

A co do kupek, to ja też bym poszła do lekarza. Pewnie to nic takiego, bo dzieci to różnie z tą kupą mają, szczególnie po nowościach, ale niech się wypowie lekarz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
a co z gardłem ? Ma tą chrypkę?


na razie nie zauważyłam, chociaż rano miała...
I do jakiego lekarza ja mam iść? Jak pójdę do przychodni to co powiem? Że zmieniłam mleko na własną rękę i dałam sama probiotyki? Hmm A ozimek kolejne 150 zł - boszzzz 😞 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do przychodni normalnie... ten priobiotyk to 3/4 lekarzy zaleca poza tym mozesz powiedziec ze pojechalas prywatnie do lekarza wieczorem bo mała Ci wymiotowala (bo chyba tak bylo) i kazal mleko zmienic. przeciez wieczorem przychodnie panstwowo sa nieczynne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
do przychodni normalnie... ten priobiotyk to 3/4 lekarzy zaleca poza tym mozesz powiedziec ze pojechalas prywatnie do lekarza wieczorem bo mała Ci wymiotowala (bo chyba tak bylo) i kazal mleko zmienic. przeciez wieczorem przychodnie panstwowo sa nieczynne

Już mój S. zadecydował, że zaczekamy i w razie co pojedziemy do Ozimka 🥴
Masakra ten miesiąc - w sobotę idę do dentysty robić tego zęba i koszt od 700-1200 zł, do tego chrzciny - potnę się chyba 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Ja też mam ciężki miesiąc 🤢
Ola - poczekaj i jak znowu strzeli ci kupę to leć do lekarza.

Poczekam, jak zrobi kupę to napiszę do Ozimka, jak trzeba będzie to do niego pojedziemy, zaraz dam jej też bardziej gęste jedzonko, dosypię troszkę kaszki ryżowej z malinami do mleka, może ją trochę zatwardzi...
I kurwa boli mnie ząb, który miał być martwy 😮 Jak ja dotrzymam do soboty? Zaraz zadzwonię d tego dentysty u którego byłam i zapytam o co kaman - matkooo noooo - czy to zawsze jak się pierdzieli to wszystko? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Ola nie chcę cię straszyc, ale takie male dzieci szybko się odwadniają. Ty weż ją do lekarza jak najszybciej

Bez paniki 🙂 Nie robi kupy co 10 min.. tak jak pisałam, jeśli zrobi kolejną to skonsultuję się z lekarzem. Na szczęście mieszkam w Wawie i w razie W mam gdzie szukać pomocy.. Mam nadzieję, że nie będę musiała echh 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ależ się zdenerwowałam. Mój wujek miał amputowaną nogę, za kilka dni amputowali mu ją dalej. Teraz amputowali drugą i ta druga nadal go boli 😞 Coś strasznego serce mi pęka ma tylko 48 lat...
JA dziś synkowi kupiłam zwykły smoczek 2 i leci jak talala. Wieczorem podam mu ryżyk, bo on ma alergię na mleczko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...