Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
boszz boszz jak ja się Wam na oczy pokażę taka gruba 😁

WIESZ CO ????
zamaskuj się 😁

ale jak ja to piwo wypiję od Magdy? 😁

oj chodziło mi o to ze jakis legins , tunika, szpile, pas na brzuch czy co tam jeszcze 😁 😁 bedziesz laska jak ta lala 🤪

taaa - mini a nogi jak u świni 😁
BTW - nie będę się gniotła w żadnych pasach 🤢 jestem gruba i nie da się tego ukryć 😁 a co do szpil to właśnie nie wiem co z tym fantem zrobić bo jak pójdziemy na stare miasto to kły na tych kocich łbach wybiję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
boszz boszz jak ja się Wam na oczy pokażę taka gruba 😁

WIESZ CO ????
zamaskuj się 😁

ale jak ja to piwo wypiję od Magdy? 😁

oj chodziło mi o to ze jakis legins , tunika, szpile, pas na brzuch czy co tam jeszcze 😁 😁 bedziesz laska jak ta lala 🤪

taaa - mini a nogi jak u świni 😁
BTW - nie będę się gniotła w żadnych pasach 🤢 jestem gruba i nie da się tego ukryć 😁 a co do szpil to właśnie nie wiem co z tym fantem zrobić bo jak pójdziemy na stare miasto to kły na tych kocich łbach wybiję 😁

🙂 🙂 😁 😁 ja zapomnialam po ciazy jak sie w szpilkach chodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
ja tez sie wybieram a nic nie wiem.. ja tez biedna w tym miechu bede 😞 juz jestem.. ale nic to dio Wawy trza jakos pojechac 😁 Matylda a Ty skoro masz faceta na urlopie w domu p;rzez miesiaxc to bierz dziada swego i rura na spotkanko 20.

Justyna nie damy rady , pisałam że on ciężko pracuje a roboty jest na miesiąc i nie mamy kasy i nie mamy się gdzie zatrzymać 😮
P. zaproponował mi wypad do Przemyśla do naszego mieszkanka na urlop 😁 bo mówi że przynajmniej nocleg nas nie kosztuje a LENA miasto zobaczy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda - jakieś tam mliko jeszcze mam ale śladowe ilości a kąpię Lenkę w Nivea płynie do kąpieli z szamponem 2 w 1 🙂
Co tu pisać o Lence jak to widać że ładna dziewczyneczka - mi to już ręce opadają jak czytam co Ty czasem pierdolisz dlatego wolę nie komentować co by się nie denerwować - oo taki rym na koniec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
boszz boszz jak ja się Wam na oczy pokażę taka gruba 😁

WIESZ CO ????
zamaskuj się 😁

ale jak ja to piwo wypiję od Magdy? 😁

oj chodziło mi o to ze jakis legins , tunika, szpile, pas na brzuch czy co tam jeszcze 😁 😁 bedziesz laska jak ta lala 🤪

taaa - mini a nogi jak u świni 😁
BTW - nie będę się gniotła w żadnych pasach 🤢 jestem gruba i nie da się tego ukryć 😁 a co do szpil to właśnie nie wiem co z tym fantem zrobić bo jak pójdziemy na stare miasto to kły na tych kocich łbach wybiję 😁

🙂 🙂 😁 😁 ja zapomnialam po ciazy jak sie w szpilkach chodzi 🙂

nie Ty jedna - ostatnio ubrałam i jakoś tak dziwnie - no i zdjęłam, pognałam w balerinkach do miasta 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
No i nie mam się w co ubrać na to spotkanie 🥴
Wszystko ciasnawe, może przełóżmy na za pół roku co? 😁


no spoko - jestem za, może przynajmniej zgubie do tego czasu ze 3 kg 😁 no i te szpilki założę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
zaraz zaraz.. to gdzie my sie wybieramy ze tu takie strojenie odchodzi? 😮 bo ja to myslalam ze normalnie frykniemy gdzies na casual'a 😁 tto dajcie mi znac bo bede musiala tez cos z szafy wygrzebac

no na casuala ale i z tym mam problem bo w 1 jeansy wchodzę i i tak boki mi się wylewają 😁
przecież w garniturze nie wystąpię 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
a ja Was nie cierpię za to pisanie o spotkaniu 😞

To wpadnij do nas, a w niedzielę rano wsiądziesz w intercity i zdążysz na chrzest 😁
nawet się prześpisz trochę i wytrzeźwiejesz przez ten czas ooo! Zobacz jaki Ci plan misterny obmyśliłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
a ja Was nie cierpię za to pisanie o spotkaniu 😞

To wpadnij do nas, a w niedzielę rano wsiądziesz w intercity i zdążysz na chrzest 😁
nawet się prześpisz trochę i wytrzeźwiejesz przez ten czas ooo! Zobacz jaki Ci plan misterny obmyśliłam 😁

szkoda tylko, że biednego dziecka bym nie utrzymała przed ołtarzem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurwa i to jest moja tesciowa... dzwnoi i mowi ze ona go przyprowadzi bo ona juz nie wie co mu jest ( a slysze jak mlody sie drze w nieboglosy) ze go nakarmila, przewinela i ble ble ble a on placze i placze i ona nie wie co mu jest. ja pierdziu wiecie co mi sie takie sytuacje nigdy nie zdarzaja ani mojej mamie a ta wiecznie nie moze sobie z nim poradzic.. porazka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie moje dziecko dziś b. wymagające jest. Ulewało mu sie strasznie pomimo zagęszczacza. może dlatego, że przed wypił duużo wody????
A mam pytanie czy w smoczkach waszych dzieci też pojawiają się kropelki??
to juz 3 smoczek i ciągle t samo. Chyba tak nie powinno być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...