Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Tutliputli napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ej jak sie wgrywa te filmiki na youtubie ????????????????


a jesteś zalogowana na konto na youtubie?


yyyyyyyyyyyyyyyyyy no właśnie niby tak cały czas bo jak trzeba coś tam się logować, hasła podawać to nie pamiętam bo ze trzy lata temu to było 😮
może jeszcze raz spróbuję na innego maila 🤨


jakby co to prześlij film mi na maila ja ci wgram 🙂

a będziesz tu jeszcze chwilę???
czekaj spróbuję sama
to nic pilnego - filmik nie ucieknie
ale jakby co to skorzystam bo zawsze mi Tyska pomagała a teraz śpi
zaraz zobaczę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie usunelam Szyszka 🙂 ale jak nie mozesz znalezc, to ther ju gol 🙂 boze musze juz isc!!! serio!!!

a co do czlonkow innych masci 🙂 🙂 to ten, do ktorego ja mam dostep, moze nie jest ogromny, ale za to pieeeeknyyyy! 🙂 🙂 🙂 🙂 czasem wydaje mi sie byc jedwabny 🙂 ok, nie wazne, ide 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
nie usunelam Szyszka 🙂 ale jak nie mozesz znalezc, to ther ju gol 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=dDEKn2l3VJI&NR=1 boze musze juz isc!!! serio!!!

a co do czlonkow innych masci 🙂 🙂 to ten, do ktorego ja mam dostep, moze nie jest ogromny, ale za to pieeeeknyyyy! 🙂 🙂 🙂 🙂 czasem wydaje mi sie byc jedwabny 🙂 ok, nie wazne, ide 🙂

chryste panie 😁
jedwabnego nie miałam ani nie widziałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Musze to napisac bo nie wytrzymam pisalam Wam o mojej mamie ze miala robione badanie i wyszlo ze ma nowotwor!
Wiec jak to moja mama nie postala na tym jednym lekarzu zglosila sie z tym wynikiem do innego i okazalo sie i to teraz bedzie najlepsze ze wcale nie ma nowotworu tylko jakies lekkie odchylenia od normy i to nie jest nic groznego kamien spadl mi z serca 🙂
A jesli chodzi o tego pierwszego lekarza to widocznie jakis nie douczony bo ten drugi stwierdzil ze nie powinien mowic takich rzeczy skoro tego jeszcze nie skonsultowal z innym lekarzem a postwil diagnoze JACY W TYM KRAJU SA LEKARZE 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tylko ja bym poszła jeszcze do trzeciego lekarza z nowymi badaniami tak dla świętego spokoju


Obecnie jest na dializie wiec tam ma swojego lekarza ktora ja prowadzi i zabrala wlasnie do niego jeszcze ten wynik badania!ale jak by bylo cos nie tak to mysle ze juz dawno by zadzwonila i powiedziala!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek 🙂
Andżelika bardzo się cieszę, że najprawdopodobniej wszystko jest ok. No niestety na lekarzy często nie można polegać ;/ żeby kogoś taką informacją uraczyć?! toż to chore co najmniej ;/
Dagi, to żeś dojebała z tym jedwabiem!!! 🤪 🤪 ale bardzo ładne porównanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Andżelika - ciesze się - to super że się tak sytuacja "rozwiązała"
A my chodzimy na spacery nawet jak zimno - ubieram Lenkę cieplej i już 🙂


ja tez wczoraj wyszlam chociaz na pol godziny bo strasznie wialo ale dzis to juz masakra i do tego deszcz pada co chwile 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my tez chodzimy codziennie na spacery, no chyba, ze pada, to odpuszczam, ale jesli musze cos zalatwic to i tak ide 🙂

Angelika ja tez bardzo sie ciesze, ze tak wyszlo i trzymam za mame caly czas kciuki ! 🙂 a pączuś jak zawsze słodki 😉
Klaudia i co znalazlas jakis przyzwoity basen w Gdansku ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj byłam na spacerze chyba 3 raz z nia bo juz była nie do zniesienia 😁 byłysmy na grzybach
a tak ja po południu mi sie podwórze zacienia to ja wystawiam i tam lezy nawet jak deszcz bo wózek stoi pod balkonem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 🙂
Boze kiedy ja sie w koncu wyspie?
Dagowa czekoladka jest cudna, zawsze chcialam miec czekoladowe dzieciatko no ale czego oczekiwac po bialym mężu 😆
Amelka rozkoszna, super patrec na taki usmiech 🙂
Fabianek uroczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...