Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
my tez chodzimy codziennie na spacery, no chyba, ze pada, to odpuszczam, ale jesli musze cos zalatwic to i tak ide 🙂

Angelika ja tez bardzo sie ciesze, ze tak wyszlo i trzymam za mame caly czas kciuki ! 🙂 a pączuś jak zawsze słodki 😉
Klaudia i co znalazlas jakis przyzwoity basen w Gdansku ?

przyznam się bez bicia, że nie ☺️ bo i jakiś poważnych oszukiwań nie wszczęłam 😁 ale dzisiaj pogrzebię trochę w necie.. może coś się znajdzie 😁 i może kiedyś razem się wybierzemy? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doroto Sliczne zdjecie Amelki w awatarze 🙂

A moje dziecie nie chcialo zebym sie nudzila wiec zrobil mega wielka kupe a po tych kaszkach i sloiczkach to mega smierdzioszka jest 😉jak juz bylo po wszystkim chcialam wyciagnac pampka spod dupki a tu masz Pan Wacek mnie osikal i moje lozko bo nie chcialo mi sie go klasc na przewijak to przestroga dla mnie ze zawsze trzeba dziecie klasc na przewijak 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
my tez chodzimy codziennie na spacery, no chyba, ze pada, to odpuszczam, ale jesli musze cos zalatwic to i tak ide 🙂

Angelika ja tez bardzo sie ciesze, ze tak wyszlo i trzymam za mame caly czas kciuki ! 🙂 a pączuś jak zawsze słodki 😉
Klaudia i co znalazlas jakis przyzwoity basen w Gdansku ?

przyznam się bez bicia, że nie ☺️ bo i jakiś poważnych oszukiwań nie wszczęłam 😁 ale dzisiaj pogrzebię trochę w necie.. może coś się znajdzie 😁 i może kiedyś razem się wybierzemy? 🙂

wstydzę się swojego ciała ☺️ musze sobie zakupic jakis fajny jednoczęściowy strój 😁 wtedy z miłą chęcią 😉 ansza pediatra mowila, ze jest na Chełmie jakis basen w miare i gdzies tam jeszcze, ale nie pamietam 😜 ale to jest za daleko 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o co w ogóle chodzi z aisak
czy to tylko to ze Liwia jest jaka jest czy cos jeszcze
sory za błedy ale karmie 😉
bo moja siasiadka co ma 2mce drze sie 22godz na dobe 🥴 juz ja badali na wszytko i prawdopodobnie ona po prostu taka jest 😮 - ja tez taka byłam 😁
a moze jakis sms napiszemy do kmatus
i dlaczego Magdy dzis nie ma
no i co z nasza nowa kolezanka - mama Julki i Szymka


a moja szawagierka chce dac małemu SEBA i P. ma byc chrzestnym - po moim trupie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Asiu tak patrze na Twoje dlugasne wlosy tez bym takie chciala 🙂
kiedys mialam takie ale to czasy podstawowki 🙂


ja kiedys dawno temu obcielam sobie sama wlosy, wiadomo jak wygladaly, wiec poszlam do fryzjera i obcieli mi prawie na krotko 🤢 od tamtej pory obcinam tylko koncowki 😁 rok temu cos mnie podkusilo, zeby wycieniowac, to zalowalam, bo na czubku krotkie, a czym nizej tym dluzsze, no ale szybko mi odrosly 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boziu ja nawet nie wiedziałam która jest godzina - muszę spadać obiad robotnikom gotować
moja robi kupę tak do dwóch godzin po pobudce - a Tutliputli Lena przesypia całe noce od drugiego tyg po urodzeniu ( z małymi wyjątkami) 😉 a druga kupa jest około 17.00 i na tym koniec
coś jeszcze miałam napisać
kasia jak napiszesz maila to nie kasuj go od razu bo ja tu teraz będę tylko zaglądać tak jak TY albo jak chcesz to sama napisz mi coś na [email protected]
idem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
jak CI sie zaladowalo, to masz juz dodany filmik 🤪 i tam masz link do niego prawdopodobnie 😁 a moj wlasnie robi kupe, bo sie obudzil 😁


Wojtus tez nie chcial zeby mama sie nudzila 😁 😁

hehe no oczywiscie 😁 i tak mam kupe roboty, a nic mi sie nei chce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Matylda - P. nie może być chrzestnym bo nie macie kościelnego 😜

ta no własnie
dlatego czuje presję "otoczenia" bo jak powiedziałam jej że ślub będzie zimą, albo w nastepne lato , albo nigdy to się wkurwiła 😁
bo ona zamierza chrzcić dziecko w ciągu mca ( jak jeszcze jej matka będzie czyt. - moja teściowa)
a tam pierdoli mnie to , mówię znam księży którzy udzielą P. rozgrzeszenia i gdzie tu ta konsekwencja ????
idem
będę co 15 min 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
jak CI sie zaladowalo, to masz juz dodany filmik 🤪 i tam masz link do niego prawdopodobnie 😁 a moj wlasnie robi kupe, bo sie obudzil 😁

asiu ale załadowało mi się na poczcie 🥴 nie na youtube i teraz nie wiem co z tym zrobić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...